Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Spełniony sen
~do bluesa niezalogowany
3 sierpnia 2013r. o 19:27
blues napisał(a):
~ela napisał(a): Dla mnie to niezrozumiałe. Dlaczego kobieta nie odpowiadała na listy i telefony ?? Zmieniła nr telefonu (możliwe), ale adres też? Nie rozumiem :|


No i ten facet,znał adres ,listy pisał ,ale pojechać mu się nie chciało ,sama widzisz jaka to miernota,w całej rozciągłości nic nie warta pisanina z oklepanym tematem i wyświechtanymi ,przestarzałymi frazesami,poziom zdecydowanie mocno przedgimnazjalny. :D



Napisz coś lepszego! Jestem ciekawy co potrafisz.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tutejczy niezalogowany
3 sierpnia 2013r. o 19:35
Czy to będzie cykliczne ?? takie bolec rozmowy w toku, a może następny artykuł to będą trudne sprawy
:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Nowa Wieś niezalogowany
3 sierpnia 2013r. o 21:08
~Tutejczy napisał(a): Czy to będzie cykliczne ?? takie bolec rozmowy w toku, a może następny artykuł to będą trudne sprawy
:)


Ja proponuję coś bardziej na czasie: Pamiętniki z wakacji :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10897
#Anonim10897 nieaktywny
3 sierpnia 2013r. o 21:28
Taki "babski" , sentymentalny temacik. Fajny , do poduszki w sam raz. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 sierpnia 2013r. o 21:36
~geniusz polskiej psychologii napisał(a): różne bezrobotne magistry po polonistykach wypisują takie bzdury


"Bezrobotni" magistrowie po polonistyce nie" płodzą" takiej ramoty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2663
#blues nieaktywny
3 sierpnia 2013r. o 21:40
~do bluesa napisał(a): Napisz coś lepszego! Jestem ciekawy co potrafisz.
Jak się nie potrafi ,to lepiej nic nie pisać,i co sie rzucasz?
Przeczytaj wszystkie wpisy ,to sie dowiesz ,czy to się podoba.

Zmoderowano 03.08.2013 godz.21:55 - powód: zbędne i błędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 sierpnia 2013r. o 21:58
blues napisał(a): Ale kicz i ramota.Nuda,nuda,nuda.


Już nie raz udowodniłeś/łas, że cudza twórczość jest dla ciebie nudna, brzydka i ogólnie bee! więc i tym razem nie zaskoczyła mnie twoja wypowiedź.
Więc teraz może sam/ sama coś napiszesz? chętnie poczytam i też OCENIĘ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7612
bax
3 sierpnia 2013r. o 22:11
Sen...czy spełniony?...może w połowie? spotkali się po latach,ale to od nich zależy czy będą/ są razem na zawsze? co ta dziewczynka musiała przeżyc',jak okazało się,że "intruz" jest jej ojcem? :| ...

Ciekawa historia;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego