Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Spełniony sen
~OMG niezalogowany
3 sierpnia 2013r. o 22:16
Nie czytałem :) Czy dużo straciłem?? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7612
bax
3 sierpnia 2013r. o 22:21
Nie wiem :)
Komentarze,to w innym temacie czytam :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~OMG niezalogowany
3 sierpnia 2013r. o 22:24
bax napisał(a): Komentarze,to w innym temacie czytam :)


Nie miałem na myśli komentarzy, Króliku! :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Eds niezalogowany
4 sierpnia 2013r. o 1:31
Straszna grafomania ten tekst, po dwóch akapitach wysiadłem. Kicz, kicz i jeszcze raz kicz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolecnauta niezalogowany
4 sierpnia 2013r. o 5:42
~Eds napisał(a): Straszna grafomania ten tekst, po dwóch akapitach wysiadłem. Kicz, kicz i jeszcze raz kicz.


Bzdury piszesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2663
#blues nieaktywny
4 sierpnia 2013r. o 16:07
~ napisał(a):
blues napisał(a): Ale kicz i ramota.Nuda,nuda,nuda.


Już nie raz udowodniłeś/łas, że cudza twórczość jest dla ciebie nudna, brzydka i ogólnie bee! więc i tym razem nie zaskoczyła mnie twoja wypowiedź.
Więc teraz może sam/ sama coś napiszesz? chętnie poczytam i też OCENIĘ


Powtarzam ,jak się nie potrafi ,to się nie pisze,to chyba jasne,jezeli jednak ktoś ma odwagę coś takiego zamieszczać do czytania ludziom ,to niech się liczy z ich osądem,trzeba być osobą bardzo pewną siebie .żeby liczyć na pochwały i zachwyt,i owszem gdyby to było dobre,ale nie jest.


"dorosła dłoń mężczyzny" -cóż to jest? chyba raczej :dłoń dorosłego mężczyzny,-albo "powiedziała z radości"- tez nie pasuje,no bo z radości można np śpiewać,skakać ,ale mówić?
Powiedziała z radością byłoby zdecydowanie lepiej-przykłady mozna by mnożyć,ale po co? Tematycznie i stylistycznie nie podoba mi się "toto" i jak widzę nie tylko mi.
Jeżeli tak bardzo lubisz pisać ,pisz dalej i nie obrażaj sie za krytyczne uwagi,raczej potraktuj je jako wskazówkę,bo nikt naprawdę nie chce ci dokuczyć ,jeżeli weżmiesz to pod uwagę,to masz szansę napisania w przyszłości czegoś ,co być może zainteresuje czytających i zyskasz pochlebne uwagi.




Dopisane 04.08.2013r. o godz. 15:57:

Oczywiście ,dłoń dorosłego mężczyzny [emotka sama wskakuje po użyciu dużej litery d]


Dopisane 04.08.2013r. o godz. 16:07:

I jeszcze jedno: niczyjej twórczości nie zdarzyło mi się oceniać,mylisz mnie z kimś,a odnośnie twojej pisaniny; To jest twórczość? W takim razie przyjmij wyrazy wdzięczności za "oświecenie" mnie ,bo do dziś zachodziła obawa,iż mogę odejść w nieświadomości ,gdy nadejdzie dzień mej zagłady :P

Zmoderowano 04.08.2013 godz.16:08 - powód: błąd dodawania odpowiedzi (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7303
#pestka nieaktywny
4 sierpnia 2013r. o 20:45
nudne i naiwne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolecnauta niezalogowany
4 sierpnia 2013r. o 20:54
pestka napisał(a): nudne i naiwne



Dla mnie ciekawe i interesujące.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.