Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Znęcał się nad rodziną
~aaaa niezalogowany
18 września 2013r. o 14:55
śmieć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 września 2013r. o 15:10
Do roboty ciężkiej ,to odechce się skakania z pięściami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Agent niezalogowany
18 września 2013r. o 15:45
Prawda jest taka że kobiety w ten sposób załatwiły wielu.. Facetowi nie uwierzą a kobiecie zawsze.. Kobiety naprawde potrafią byc Podłe i wredne. Wiec nie oceniajcie tego niby kata, bo nie wiecie czy tak było naprawde. Prawda jest taka że w dzisiejszych czasach bardzo łatwo kogoś wsadzić za byle g... A kobiety tak zazwyczaj sie mszczą na facetach..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4122
#karmelka29 nieaktywny
18 września 2013r. o 16:19
Motywacja napisał(a): (...)


:) Pojechałeś,po rajtach ..na bogato.. :]
:) Twój szacunek,w stosunku..do kobiet..daje dużo do myślenia..

Zmoderowano 18.09.2013 godz.21:21 - powód: konsekwencja usunięcia cytowanego posta (moderator)

Trzeba tak żyć, żeby można było mieć szacunek dla samego siebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4122
#karmelka29 nieaktywny
18 września 2013r. o 16:39
:P ale po szanownym koledze Motywacji,pewnie spłynie to jak,po kaczce.. :P

Trzeba tak żyć, żeby można było mieć szacunek dla samego siebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ofiara niezalogowany
18 września 2013r. o 21:02
SZCZĘŚCIARA !!! Mój Pan jeszcze władca ma wyrok od prawie roku i interwencje Policji przynajmniej 2 razy w miesiącu i śmieje mi się w oczy że nic mu nie zrobią bo po każdej interwencji go w tym przedstawiciele prawa umacniają tylko pouczając a mnie informując że mogę złożyć zawiadomienie na Policji....PARANOJA!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BOPE niezalogowany
18 września 2013r. o 22:50
'ofiara' Twój mąż prawnie jest dla Ciebie osobą najbliższą, w związku z powyższym interwencja Policji Ci nic nie pomoże jeśli Ty nie przyjdziesz złożyć stosownego zawiadomienia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8375
#GosiaG nieaktywny
18 września 2013r. o 23:04
~ofiara napisał(a): SZCZĘŚCIARA !!! Mój Pan jeszcze władca ma wyrok od prawie roku i interwencje Policji przynajmniej 2 razy w miesiącu i śmieje mi się w oczy że nic mu nie zrobią bo po każdej interwencji go w tym przedstawiciele prawa umacniają tylko pouczając a mnie informując że mogę złożyć zawiadomienie na Policji....PARANOJA!!!


Nie tylko na Policji .Żądaj wypełnienia 'Niebieskiej Karty' , podczas interwencji .

A funkcjonariuszom ''obiecaj'', że podasz ich na świadkow w Sądzie.

Lilith ^^
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.