Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Znęcał się nad rodziną
~~Ciemnoczekoladowa Dynia niezalogowany
17 stycznia 2023r. o 13:47
~OFIARA napisał(a): Takich zawiadomień złożyłam kilkanaście nigdy go nie broniłam ani nie kryłam.Za każdym razem dostaję papier o odmowie wszczęcia postępowania z powodu braków dowodów!!!Mieszkam w 25 rodzinnym bloku z ok.100 lokatorów ale nikt nic nie widzi i nie słyszy!!!Ale niech tylko ktoś znajomy Cię podwiezie z pracy do domu to wszyscy wiedzą i widzą mimo że wcale nie mają okien od strony wejścia....Polskie prawo dla ofiar przemocy to tylko ładna kampania reklamowa i zmarnowane pieniądze na bilbordy.Oprawca ma prawa a ofiara ma obowiązki.
. Mieszkalam kiedys w Polsce maz polamal mi zebra , robil glowe mi mojemy 4 letniemu dziecku Policja Boleslawiecka odmawiala wszczecia jakichkolwiek dochodzen , prokurator to samo , meza ojciec byl znanym partyjnym dzialaczem zadne kroki nie zostalay podjete przeciwko mojemu oprawcy ...bylam bita przez 12 lat do czasu az ucieklam z kraju , portem bylam przesladowana psychicznie byly maz uspokoil sie kila lat temu ale szkody zostaly zrobione Boleslawiecka Policja to nie policja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~byla mieszkanaka Polski niezalogowany
17 stycznia 2023r. o 13:49
Policja w Polsce ciagle boi sie przestepcow , oprawcy maja wiecej praw niz ofiary przemocy , kiedy dzwoni sie na policje w Boleslawcu z zagrozeniem zdrowia i zycia .....policja zjawia sie po tygodniu badz wcale .......bravo Boleslawiecka Policja ! wstyd
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Parkowe Ruchadło niezalogowany
17 stycznia 2023r. o 17:22
~Agent napisał(a): Prawda jest taka że kobiety w ten sposób załatwiły wielu.. Facetowi nie uwierzą a kobiecie zawsze.. Kobiety naprawde potrafią byc Podłe i wredne. Wiec nie oceniajcie tego niby kata, bo nie wiecie czy tak było naprawde. Prawda jest taka że w dzisiejszych czasach bardzo łatwo kogoś wsadzić za byle g... A kobiety tak zazwyczaj sie mszczą na facetach..


A coś ty gej!?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Była ofiara niezalogowany
18 stycznia 2023r. o 12:16
Uważam, że ważną rzeczą, którą zrobimy dla siebie,jest pójście na terapię . Nauczyć się nowych nawyków, odbudować pewność siebie, nauczyć się asertywności.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.