Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ciężarówka zabiła jelenia
~WH niezalogowany
27 września 2013r. o 21:04
mijłem tego jelenia i policja nawet była, ale jadąc w kierunku Kliczkowa to niejednego "jelenia" widziałem. Lezie to wzdłuż szosy gapi sie w rów, inne jelenie przeskakują z koszykami z lasu przez ulice na drugą stronę, nie patrząc czy coś jedzie, bo we łbie "grzyb". i jedziesz 30 na godzinę żeby nie wpadł ci taki pod koła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 września 2013r. o 21:04
jegomosc napisał(a): Zwróćcie uwagę ile osób przeczytało ten tekst a ile zainteresowało się innymi tematami:)


normalnych artykułów-informacji, jeśli są ,nikt nie komentuje , tylko przyjmuje do wiadomości. Taki jak ten dużo ludzi komentuje bo są debi.ne i każdy komentarz to wrzuty pomyśl o tym..... , zamiast być coraz lepszym (a tak się zapowiadało) już się staczasz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 września 2013r. o 21:10
~WH napisał(a): mijłem tego jelenia i policja nawet była, ale jadąc w kierunku Kliczkowa to niejednego "jelenia" widziałem. Lezie to wzdłuż szosy gapi sie w rów, inne jelenie przeskakują z koszykami z lasu przez ulice na drugą stronę, nie patrząc czy coś jedzie, bo we łbie "grzyb". i jedziesz 30 na godzinę żeby nie wpadł ci taki pod koła.


sekcje zwłok zrobili ? może narkotyki zażywał ???!! a może to samobójstwo było ? na razie nie wiemy , jeśli sekcja zwłok niczego nie wykaże , to na pewno hemi lub jegozlosc pozna prawdę , to jest pewniejsze niż msza w niedziele o 10:00
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
27 września 2013r. o 21:35
~ napisał(a):
jegomosc napisał(a): Zwróćcie uwagę ile osób przeczytało ten tekst a ile zainteresowało się innymi tematami:)


łoł ale z ciebie zaj....ty dziennikarz , scenarzysta , autor , prolog...................
żal poprostu żal ,


Lepiej być prologiem niż epilogiem ziom:)

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11202
#Anonim11202 nieaktywny
27 września 2013r. o 21:39
jegomosc napisał(a):
~ napisał(a):
jegomosc napisał(a): Zwróćcie uwagę ile osób przeczytało ten tekst a ile zainteresowało się innymi tematami:)


łoł ale z ciebie zaj....ty dziennikarz , scenarzysta , autor , prolog...................
żal poprostu żal ,


Lepiej być prologiem niż epilogiem ziom:)

No i tu jest ten ból. Artykuł godzi w jakiś sposób w Twoją obyczajowość? Nie wydaję mi się, a na pewno nie w takim stopniu byś mógł się powstrzymać od przeczytania go. Przestańcie ludziska walczyć ze sobą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
217
#Anonim217 nieaktywny
27 września 2013r. o 21:45
i kto to pisze??????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11202
#Anonim11202 nieaktywny
27 września 2013r. o 22:14
tieri napisał(a): i kto to pisze??????

A kto to pisze ?? ?? ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5993
#xaa nieaktywny
27 września 2013r. o 22:27
Jakby przy drodze wzdłuż lasu siatki były,zwierzyna na ulicę nie wybiegałaby.
To jest moment,co do prędkości nie ma znaczenia,to jest dzikie zwierzę...




Dopisane 27.09.2013r. o godz. 22:27:

koehl napisał(a): masakra,co się stało,ciekaw jestem jakby to człowiek zginął co by było!!!


Nic,tylko głupie komentarze...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza