Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jegoblog: List od sąsiada znaleziony za wycieraczką samochodu…
~ niezalogowany
28 października 2013r. o 21:36
Niema nic lepszego jak ludzie ,gotują się w własnym sosie .Lubię to niektórzy nigdy zmądrzeją.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Maleńka niezalogowany
29 października 2013r. o 6:54
~ napisał(a): Niema nic lepszego jak ludzie ,gotują się w własnym sosie .Lubię to niektórzy nigdy zmądrzeją.

no popatrz się, jak to jeden ma prawo publikować pretensje publicznie bo ,,wielka,, sprawa, jakiś zły sąsiad zostawił mu karteczke za wycieraczką a drugi nie ma prawa napisać o trumnie pod domem. Może trumna to symbol zakopania złości i czas na rozejm a Pan Relich źle to odebrał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
29 października 2013r. o 7:45
kc napisał(a):
To co chciałam, już napisałam. Nie chce mi się pisać kolejnego posta, który będzie skwitowany Twoim : "dziwne wnioski".


Tak jednoznacznie subiektywne wnioski można tylko tak skwitować. Do twojej wiadomości, w dyskusji potrzebna jest czystość intencji, a twoje chyba takie nie są. Całkiem niedawno pewna niegrzeczna tylda wypowiadała się podobnie jak ty. Nie ma sensu nikogo przekonywać do czegoś na siłę. MAsz swoją opinię, ja mam swoją. Na dodatek twoje wypowiedzi zaczęły być coraz bardziej agresywne, a wnioski zwyczajnie dziwne, nieuprawnione, zbyt daleko idące. Ponadto nie znam prawdziwych motywów jakie tobą kierują. Dlatego ponownie EOT.

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
29 października 2013r. o 8:57
~Maleńka napisał(a):
~ napisał(a): Niema nic lepszego jak ludzie ,gotują się w własnym sosie .Lubię to niektórzy nigdy zmądrzeją.

no popatrz się, jak to jeden ma prawo publikować pretensje publicznie bo ,,wielka,, sprawa, jakiś zły sąsiad zostawił mu karteczke za wycieraczką a drugi nie ma prawa napisać o trumnie pod domem. Może trumna to symbol zakopania złości i czas na rozejm a Pan Relich źle to odebrał.


Oj maleńka każdy ma prawo pisać co mu się podoba - serio. I z siłą jaką ma (jeden napisze post, inny wpis na blogu, jeszcze kto inny tekst w poczytnej gazecie). Tyle, że każdy z nich musi liczyć się w reakcją na to co pisze/mówi. Tyle. Hejting jest nieodzowną częścią internetowego życia i głupkiem byłby ktoś, kto pisze kontrowersyjne teksty (jak ten o trumnie) i... nie spodziewa się reakcji na nie. A jestem przekonany, że Pan Robert Relich głupi nie jest (ba, jest zupełnie odwrotnie) i pisząc prowokujący tekst miał zamiar kogoś sprowokować do jakiejś reakcji.

Inna sprawa, że czasem najlepszą reakcją na prowokację jest... olać ją. Tak też często robimy:)


www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11226
#Anonim11226 nieaktywny
29 października 2013r. o 9:15
jegomosc napisał(a): każdy ma prawo pisać co mu się podoba - serio.


Serio ? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
29 października 2013r. o 10:32
noo:P

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
29 października 2013r. o 13:06
alter napisał(a): Tak jednoznacznie subiektywne wnioski można tylko tak skwitować. Do twojej wiadomości, w dyskusji potrzebna jest czystość intencji, a twoje chyba takie nie są. Całkiem niedawno pewna niegrzeczna tylda wypowiadała się podobnie jak ty. Nie ma sensu nikogo przekonywać do czegoś na siłę. MAsz swoją opinię, ja mam swoją. Na dodatek twoje wypowiedzi zaczęły być coraz bardziej agresywne, a wnioski zwyczajnie dziwne, nieuprawnione, zbyt daleko idące. Ponadto nie znam prawdziwych motywów jakie tobą kierują. Dlatego ponownie EOT.


Nie rozumiem co Ty insynuujesz. Równie dobrze ja mogę napisać, że wyciągasz jakieś "dziwne wnioski" : ). Nie znam Cię i gdyby ten tekst napisał ktoś o innym nicku zareagowałabym tak samo, zresztą to Ty zacząłeś dyskusję, nie ja.

Mi się ten tekst podoba, nie podoba mi się żart, Tobie nie podoba się tekst, żart, ani jegomość i ok, możemy z tym żyć : ). Nie wiem gdzie Ty widzisz agresję z mojej strony.

Deklarujesz się , że jesteś katolikiem, a od katolików wymagam trochę więcej życzliwości dla ludzi , niż od innych osób. Ks. Twardowski w jednym ze swoich wierszy napisał o pewnym pustelniku " bronił tak gorliwie ,że trzepnął w mordę człowieka" i czasem czytając Twoje posty odnoszę wrażenie, że Ty podobnie, ale to nic osobistego, taka luźna refleksja.

I faktycznie na tym zakończmy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
29 października 2013r. o 14:42
kc napisał(a):

Deklarujesz się , że jesteś katolikiem, a od katolików wymagam trochę więcej życzliwości dla ludzi , niż od innych osób.

Gdy brakuje Ci solidnych argumentow to, wtedy zbyt czesto odwolujesz sie do wymagan ad personam. Alter nazywa czarne -czarnym, biale-bialym, nieprawde -falszem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza