Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dlaczego nie było karetki?
~ niezalogowany
24 stycznia 2014r. o 14:25
~Rozczarowana napisał(a): A teraz widzicie ,że z pierdołami nie wzywa się karetki bo drugi człowiek w tym czasie mógł umrzeć!! Zastanówcie się trochę i podziękujcie władzom!! A strażacy nie błysnęli inteligencją jak nie mogli się dodzwonić ...


Zaczarowana - jeżeli nie mogli się dodzwonić to skąd mieli wiedzieć że brakuje karetek bo kogoś tam ratują?
Zastanów się i powiedz mi - za co mam dziękować władzom? Za brak karetek?
Kilka karetek na cały powiat? To normalne?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 stycznia 2014r. o 16:32
ale wypada odebrać i wyjaśnić dlaczego nie można wysłać karetki.....,równie dobrze można wywiesić na drzwiach soru "zamknięte".
ale cóż.....rządzący dalej czarują jak wspaniale działa system w służbie zdrowia.....,czyli myślą że ich kraina szczęśliwości występuje również u nas.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kabaret niezalogowany
24 stycznia 2014r. o 16:55
Ja proponuję zlikwidować szpital, karetki sprzedać na złom lekarzy pozwalniać i dzwonić do Lubania lub Zgorzelca.A jeszcze jedno jedną karetkę dać Relichowi żeby stacjonowała w Nowogrodźcu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tutejszy niezalogowany
24 stycznia 2014r. o 17:10
~kabaret napisał(a): Ja proponuję zlikwidować szpital, karetki sprzedać na złom lekarzy pozwalniać i dzwonić do Lubania lub Zgorzelca.A jeszcze jedno jedną karetkę dać Relichowi żeby stacjonowała w Nowogrodźcu.

A to warto rozważyć i gdzie jest w tym wszystkim starosta że pozwala na to wszystko. szpital poczuł ambicje do organizowania oddziału neurologii i w konsekwencji na wojewódzkim zamknięto a w powiatowym został tylko ledwo dychający pododdział. Lubań czy Zgorzelec dają rade się rozwijać, tylko u nas się nie da STAROSTO POBUDKA !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 stycznia 2014r. o 18:10
Do tych co tłumacza dyspozytora..... Ciekawe czy jak chodziłoby o życie waszych bliskich tlumaczylibyscie dyspozytora który wybiera do kogo ma jechać karetka a do kogo nie ..... Do osoby która potrzebowała w trybie pilnym karetki dyspozytor wysłał karetkę po 40 minutach bo niestety nie było według niego wolnych ..... Dopiero po interwencji ojca zmarłej karetka łaskawie przyjechała ale niestety było już za późno ........ Wiec niech nikt nie pisze głupot jak nie znalazł sie w takiej sytuacji... Mam nadzieje ze nasze super władze jak bedą potrzebowały w trybie pilnym pomocy to tez karetka bedzie jechała 40 minut może wreszcie ktoś pójdzie po rozum do głowy i zajmie sie tym tematem a nie tłumaczy ze są tylko 4 karetki na Bolesławiec do dyspozycji..... Brak słów. Możesz zamiast nowych udziwnień w mieście zakupia władze dodatkowe karetki dla potrzebujących....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mdm niezalogowany
24 stycznia 2014r. o 18:25
W materiale jest strona szpitala, a gdzie oświadczenie komendanta straży pożarnej potwierdzające, że był w ogóle jakiś problem? Enigmatyczne powiedzenie, że były problemy z wezwaniem karetki wcale nie świadczą, że tak było. A może zapytać dyspozytora karetek?
Szpital bolesławiecki nie jest bajką z amerykańskich filmów, ale bez przesady z tymi oskarżeniami;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~obserwator niezalogowany
24 stycznia 2014r. o 18:41
A ja mam pytanie dlaczego ten pan niemogl byc zabrany razem z ta pania jedna karetka


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 stycznia 2014r. o 18:50
bo,by sie nie zmieścili karetka to nie dyliżans :/ :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza