Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dlaczego nie było karetki?
~ niezalogowany
24 stycznia 2014r. o 18:59
Trzy karetki były poza terenem, czwarta dojeżdzała do szpitala z dzieckiem w powaznym stanie kiedy pani dyspozytor dostala wiadomość o wybuchu piecyku. Zespół musiał przekazać dziecko na oddział .Piszecie,ze nie można było się dodzwonić ale nikt nie pomyślał,ze może telefony były przez cały ten czas zajęte bo każdy dzwonił w tej sprawie. Nie podoba się wam ,że pan który pomagał poszkodowanej czekał ale przecież każdy z gapiów mögł zawiezć pana do szpitala nie musiala to byc karetka. (Bardzo mily pan).Ale najlepiej gadac i oczerniać. Współczuje pani dyspozytor. Wiem,ze jest to ciężka praca ,bardzo odpowiedzialna i stresująca , zwłaszcza wtedy kiedy wie ,że nie ma żadnej karetki w bazie bo wszystkie wyjechały do nagłych przypadków, wówczas modli się aby w tym czasie nikt nie zadzwonił o natychmiastową pomoc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 stycznia 2014r. o 19:11
Karetka nie może przewozić więcej niż jedną osobę .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majk niezalogowany
24 stycznia 2014r. o 19:16
czy ktoś sprawdził czy to na pewno były pilne wyjazdy? I czy na pewno były to wyjazdy zgodne z przepisami? Czy ktoś wyjaśni do końca ta sprawę czy poczekamy do następnej podobnej sytuacji ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 stycznia 2014r. o 19:16
~ napisał(a): Karetka nie może przewozić więcej niż jedną osobę .


uwierz mi, że poszkodowane osoby może
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 stycznia 2014r. o 19:17
tak ???!!!! (...) , a może powiesz czemu mój ojciec który umierający skręcał się z bólu musiał na izbie przyjęć czekać 5 godzin !! na przyjęcie przez lekarza ??? Ja odpowiem , bo ważniejsi są ludzie przywieźieni karetką, a tak się składa że karetka przywiozła kilku łepków którzy sie poszarpali na meczu lub mieli poskręcane kostki !!
A może odpowiesz czemu zaszyli mi brudną ranę ? i do tego przed zaszyciem dali do podpisania papier , że co by nie było , to umywacie ręce i nie mogę was pozwać ? czemu na drugi dzień w niedziele gdy przyszedłem na izbę przyjęć z szytą ropiącą raną , spuchniętą 3krotnie ręką i gorączką 40C odesłaliście mniedo domu i kazaliście do chirurga przyjść w poniedziałek ? czemu w poniedziałek gdy chirurg to zobaczył spytał co za (...) to zrobił ? czemu gdy rozciął tą ranę bryzło metr na całą ściane i chirurga , a do tego do miski posypały się kamienie ? czemu musiałem leżeć później 2 tyg w szpitalu i chirurdzy musieli mi operacjami ratować ręke przed amputacją ? ktoś na to odpowie ?ten szpital to jest masakra , w rzeźni lepiej się leczyć

Zmoderowano 24.01.2014 godz.19:29 - powód: słownictwo (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 stycznia 2014r. o 19:20
a nie masz wrażenia ,że druga osoba w karetce przeszkadzała by w ratowaniu tej pierwszej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 stycznia 2014r. o 19:49
Wydaje mi się że ktoś tu złośliwie chciał wezwać karetkę aby oczerniać szpital ;D

Władzunia ma się dobrze :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~amen niezalogowany
24 stycznia 2014r. o 19:59
Nie korzystałem ze służby zdrowia i dzięki Bogu ale ile jest w Tych wypowiedziach jadu .Kto by brał na siebie zycie ludzkie w tym przypadku .Ludzie opamiętajcie się.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza