Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dwóch do Europarlamentu
~mir.ko niezalogowany
20 marca 2014r. o 19:28
dlatego pozwalam sobie zaryzykować i głosować na niego niż dać pracę pierwszemu z brzegu bezrobotnemu. bo działania takich ludzi mogą, choć oczywiście nie muszą dać tysiace lub więcej razy więcej niż pozbycie sie jednego bezrobotnego. a jesli przy tym zarobi sporo ? dobrze, z pewnością zainwestuje w mieście, nie sprawia wrażenia by wydawał na drogie gadżety służace tylko jemu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
20 marca 2014r. o 21:17
Pannazdzieckiem napisał(a): Gdzie trzecia siła, nie odpowiedziałeś mi na pytanie, Drogi Komunisto :)
musze cie rozczarowac ale o teoriach prawie nie mam pojecia (nie znam na pamiec kapitalu) w sily nie wierze tylko w masy a masa nie ma nic interesujacego oprocz powierzchni i stuktury, dziadek mi opowiadal, ze na pochodach pierwszomajowych w srodku bylo cieplej niz na skrajach czy w miejscach dla awangardy. mam w rodzinie szefa masonow, ktory sie do mnie nie przyznaje ale nie posadzibym go o spisek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ko mir niezalogowany
20 marca 2014r. o 21:22
Warto się angażować z dwóch powodów .
Po pierwsze aby mieć czyste sumienie wobec potomnych a po drugie aby pogonić tą złodziejską bandę w białych kołnierzykach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
20 marca 2014r. o 21:27
~Ko mir napisał(a): Warto się angażować z dwóch powodów .
Po pierwsze aby mieć czyste sumienie wobec potomnych a po drugie aby pogonić tą złodziejską bandę w białych kołnierzykach.


a kto jest w stanie pogonic?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ko mir niezalogowany
20 marca 2014r. o 21:36
Są tacy.Ty też możesz dołączyć.Tylko troszeczkę wiary w samego siebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
20 marca 2014r. o 21:38
~mir.ko napisał(a): dlatego pozwalam sobie zaryzykować i głosować na niego

a ja tobie nie wierze, moze tak piszesz bo liczysz na browar na krzywy, jak mi to udowodnisz, ze glosowales na niego, pstrykniesz fotke przy urnie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
20 marca 2014r. o 21:50
fobiak napisał(a): ... dziadek mi opowiadal, ze na pochodach pierwszomajowych w srodku bylo cieplej niz na skrajach czy w miejscach dla awangardy. mam w rodzinie szefa masonow, ....


A który poziom , jeśli spytać mogę i jeśli prosić mogę ... pisz z polskimi fontami , jeszcze raz. Wiesz przecież fobiczny Kolego , że kocham Cię . Tak mi się zajezusowało :) A tak nawiasem w pochodach również uczestniczyłem ... eh piękne spódniczki miały , te nasze Słowianki :D Dzisiaj również ... żeby nie było :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.o niezalogowany
20 marca 2014r. o 21:59
fobiak napisał(a):
~mir.ko napisał(a): dlatego pozwalam sobie zaryzykować i głosować na niego

a ja tobie nie wierze, moze tak piszesz bo liczysz na browar na krzywy, jak mi to udowodnisz, ze glosowales na niego, pstrykniesz fotke przy urnie?


mozemy pstryknac fotke jak ci kupuje browary w sobote w paryżu skoro to dla ciebie takie cenne :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.