Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zawodnik KS Talent zagrał w Zagłębiu
3163
#joja nieaktywny
28 maja 2014r. o 10:49
~loko napisał(a): takich jak gutek jest wielu lecz niema siły przebicia!!!! niepodniecajcie sie tak a tato gutka niech zejdzie na ziemie i zacznie pracowac nad soba a nie dodawac wpisy na fejsie nawet ja gutek robi kupe pozdrawiam


Dzięki Loko bracie tacy jak Ty i takie wpisy dodają nam siły i utwierdzaja ,że robimy kawał dobrej roboty ... Jeszce az dzieki zazdrość to pozytywne uczucie - nas napędza

Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości. — Paulo Coelho
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3163
#joja nieaktywny
28 maja 2014r. o 13:59
Myśle, że to za ważne wydarzenie aby, trole i inni internetowi Bohaterzy je psuli i spamowali prośba do moderatora aby nie psuć ani nie pomniejszać świetnej pracy trenerów z KS Talent oraz cieżkiej pracy jaką ich podopieczny wykonał ....info dla Trolii niedamy sie wciagnąc w przepychanke z nikami i tyldami -może tak z nazwiskaswoją opinie wyrazić...pozdro dla normalnych KS Talent Dziękujemy za wspaniałą pracę i zyczymy dalszych sukcesów sportowych.....

Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości. — Paulo Coelho
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~filip333 niezalogowany
28 maja 2014r. o 16:15
to zagraj tak jak on
:P :P :P :P :P :P ?? ?? ?? ?? ?? ?? ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3163
#joja nieaktywny
28 maja 2014r. o 17:18
Nikt Gucia nie wcisnął do Zagłębia,trener zaproponował nam przyjazd do Lubina,który oczywiście przyjęliśmy.Guciu sie sprawdził i jeszcze nie raz bedzie reprezentował pomarańczowych :) Nie wiem po co tu takie napinanie Panie loco ... My jako rodzice jesteśmy dumni,trenerzy są dumni i dużo innych osób, dlatego Pańskie tesksty są poprostu nie na miejscu.Pozdrawiam Mama Gucia.



Zmoderowano 29.05.2014 godz.11:13 - powód: usunięcie obraźliwych treści (moderator)

Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości. — Paulo Coelho
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kibic niezalogowany
28 maja 2014r. o 17:18
A ja gratuluję - podziwiam zacięcie w dążeniu do celu syna i ojca. Niewiele osób wie ile czasu dzieciak poświęca na treningi - tak trzymać i nie zwracać uwagę na złośliwości - ależ dużo tego jadu...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3163
#joja nieaktywny
28 maja 2014r. o 17:22
Dziekujemy za miłe słowa :) Podrawiam

Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości. — Paulo Coelho
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rf9 niezalogowany
28 maja 2014r. o 20:16
Brawo, gratulacje dla Gucia i wyrazy uznania dla Rodzicòw, że mają zdolnego chłopca. Loko na pewno ma syna, o którym jeszcze prasa nie pisze i stąd frustracja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gość niezalogowany
28 maja 2014r. o 20:32
Kurcze. Walnąłem browarek, odpalam Bolec i co widze. W końcu pozytywne info. Jeden z naszych dzieciaków wyróżniony.
Mój syn trenuje w innym bolesławieckim klubie i nie raz widziałem Gucia w akcji- Sebka też. Świetnie że dzieciaka ktoś zobaczył i docenił. Nie rozumiem tych pomyj wylewanych przy okazji. Przecież nic nie ukradł ani nie zepsuł.
Daleka droga przed nami jak tak czytam te komentarze. No ale jak widać są światełka w tunelu.
Pozdrawiam wszystkich, nawet żmije.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.