Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pięciu na prezydenta
~ niezalogowany
19 października 2014r. o 22:12
Bo dla umiejących czytać jaskrawo jasnym (hi, hi, hi) jest, że swoim sarkazmem, ironią i nieskrywaną krytyką, prowadzisz bój o "dusze". Może nie wszystkich, ale masz swoistą nadzieję, że "kogoś" obudzisz z lemingowego letargu. I spoko. Nie drwię z jakiegokolwiek "papierka". To zaszczyt, gdy człek go posiada, jeśli poparty był studiowaniem i nauką, a nie tylko zaliczeniami. I byle nie powodował u swojego posiadacza poczucia wszystkowiedzącego. No, zaczyna się pożegnalny koncert Budki Suflera. Czas więc na posłuchanie "dinozaurów" i wspomnienia... Dobrej nocy... Tylko dlaczego ten Ibisz... Kur... Ten Polsat potrafi spier... nie tylko MŚ, codzienne informacje, ale i koncert mojego ulubionego zespołu (nie jedynego i nie za "Bal wszystkich świętach")...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~repetitio est mater studiorum niezalogowany
19 października 2014r. o 22:22
~ napisał(a): Bo dla umiejących czytać jaskrawo jasnym (hi, hi, hi) jest, że swoim sarkazmem, ironią i nieskrywaną krytyką, prowadzisz bój o "dusze". Może nie wszystkich, ale masz swoistą nadzieję, że "kogoś" obudzisz z lemingowego letargu. (..).



?? ?? ?? Jesteś zalogowany i piszesz anonimowo ?? Tylko wtedy masz możliwość zobaczenia i porównania IP komputera osoby komentującej.... PLUS dla CIEBIE :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 października 2014r. o 22:29
Nic nie wiem o swoim zalogowaniu. Poważnie. Na kompie znam się jedynie jako tako, a informatyki nawet lekko "nie liznąłem"... Czytam, co jest napisane, ale i staram się nie tylko składać literki a i sens łowić :) Gdy widzę, że jest ktoś, kto czyni podobnie, wchodzę w rozmowę, polemikę, czy wymianę wiedzy... A piwo... Owszem, chętnie, chociaż dyskutantem mogę nie być najlepszym. Daj jakiś namiar prywatny, nie będę dla Ciebie "Anonimem"... A koncertu słucham... i wspominam razem z "budką..." :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~repetitio est mater studiorum niezalogowany
19 października 2014r. o 22:37
~ napisał(a): Nic nie wiem o swoim zalogowaniu. Poważnie. ... Czytam, co jest napisane, ale i staram się nie tylko składać literki a i sens łowić :) Gdy widzę, że jest ktoś, kto czyni podobnie, wchodzę w rozmowę, polemikę, czy wymianę wiedzy... A piwo... Owszem, chętnie, chociaż dyskutantem mogę nie być najlepszym.


Piwo...piję tylko "Litovel"-a. ;) Rzadko... Namiarów nie podam , z prostego powodu - będzie jakoby publiczny gdy już coś tutaj "wklepię". Pozostanę więc taką jaką jestem :] czyli anonimką :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
19 października 2014r. o 22:44
~repetitio est mater studiorum napisał(a): ... czyli anonimką :D


Nie sądzisz Droga Arystokratko , że .... Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~repetitio est mater studiorum niezalogowany
19 października 2014r. o 22:46
Pannazdzieckiem napisał(a):
~repetitio est mater studiorum napisał(a): ... czyli anonimką :D


Nie sądzisz Droga Arystokratko , że .... Dobranoc :)



Pudło , Panienko :D Kiepsko strzelasz , mam nadzieję ,że do tarczy lepiej trafiałeś , odbywając zasadniczą służbę wojskową :P
Dobranoc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 października 2014r. o 22:54
I... "reszta jest milczeniem..." :P Dobranoc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Dobrej nocy niezalogowany
19 października 2014r. o 22:56
~ napisał(a): I... "reszta jest milczeniem..." :P Dobranoc


"Sza , cicho sza , czas na ciszę.
Już oddech jej coraz bliżej.." :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego