Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pięciu na prezydenta
~ niezalogowany
20 października 2014r. o 8:36
"A po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kajtek niezalogowany
20 października 2014r. o 12:38
~ napisał(a): ... Głupki ... Głupki ... Głupkami ... Głupki ...


Dawno nie miałem okazji, do przeczytania tak TWÓRCZEGO tekstu :)
Nawet bluzgi chamskiego chadziara nie umywają się do Twojej siły argumentów ;)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 października 2014r. o 12:53
I brawa za zrozumienie tekstów. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kajtek niezalogowany
20 października 2014r. o 13:06
~ napisał(a): ... tekstów. :P


Których ?
Bo przeczytałem jeden, zacytowany.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 października 2014r. o 13:54
No to blade masz pojęcie o cytowaniu...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kajtek niezalogowany
20 października 2014r. o 14:04
~ napisał(a): No to blade masz pojęcie o cytowaniu...


Rozumiem, że chcesz w całości przeczytać swój TEKST jako cytat ;)
Proszę bardzo :)

~ napisał(a): A nie jestem i nigdy nie byłem. Ino się trochę znam - w odróżnieniu od Ciebie. I wiem, że prezydent miasta Wielkie G może w wielu sprawach. Głupki, które twierdzą, że może rozporządzać budżetem (dochodami, przychodami) jak chce, to tylko Głupki... Podobnie, jak Głupkami są ci, którzy uważają, że prezydent może - gdy tylko zechce - wesprzeć np. szpital, przekazać pieniądze na drogi powiatowe i wojewódzkie w mieście itp. Wszyscy kontrkandydaci obecnego prezydenta kłamią "w żywe oczy", że coś tam zrobią, załatwią, wybudują, zorganizują. Liczą na to, że większość głosujących to Głupki, które nie znają kompetencji prezydenta i ustawowych praw samorządowych. Nie podniecaj się więc człeku. Głosuj sobie na kogo chcesz ale pamiętaj, ze jak teraz narzekasz na P. Romana, tak samo (a raczej jeszcze bardziej) później narzekał będziesz na ewentualnie innego prezydenta.


Przy okazji poproszę o wyjaśnienie, od kiedy "głupki" są nazwą własną ? ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
20 października 2014r. o 14:21
Kajtek , rozwadniasz dyskusję , a to nikomu i niczemu nie służy. Czepiasz się słów pomijając sens. Ekscytuje Cię forma , a nie treść. Można i tak , ale to jeno bicie piany.

Powiedz coś mądrego o finansach , stać Cię .

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~N...Antek niezalogowany
20 października 2014r. o 14:43
Aż ,się dziwię ,ze jeszcze tu jestem ... bo widzisz Piotrze i Ty mój wielki nieznajomy ...moja obecnosć jako kolegi 217 czy też N-Antka jest juz zupełnie zbyteczna...
Przebił inteligencją i wyczuciem nas wszystkich ten nie Antoś ...
Z przyjemnością i radościa czytam jego posty...Jest ktoś kto oddaje sens tego co chciałbym powiedzieć lepiej niż to co ja mógłbym sklecić ... Pozdrawiam i wszystkiego dobrego ...!
:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.