Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pięciu na prezydenta
~kajtek niezalogowany
20 października 2014r. o 14:47
Bądź poważny chamski chadziarze lub spójrz prawdzie w oczy.
Jest bardzo wąskie grono osób na tym forum, z którymi można wdać się w dyskusję.
I nic na to nie poradzę, że treść generalnie znam, a jedynie jeszcze forma wzbudza jakiekolwiek moje zainteresowanie.
Staram się zrozumieć Twoją misję, ale nie zapominaj o tym, że diabeł zawsze tkwi w szczegółach.

PS.
Nie mam nic mądrego do powiedzenia.
Ja tylko spamuję ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 października 2014r. o 17:19
Kajtku, Głupek to nazwa własna Głupka :P A tak nawiasem, to specjalnie piszę z wielkiej litery (bo, jako esteta językowy wiesz pewnie, że nie ma w języku polskim litery "dużej") Głupek, Głupki itp. by Nikogo nie obrazić. U mnie Głupek oznacza człowieka z brakiem jakiejś części wiedzy a nie idiotę :) Mam nadzieję, że przyjmiesz moje wyjaśnienie. Pozdrawiam :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kajtek niezalogowany
22 października 2014r. o 10:03
Kulturalnie wyartykułowane wyjaśnienia zawsze przyjmuję do wiadomości :)
Nawet jeżeli się z nimi nie zgadzam ;)
Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~analityk systemu niezalogowany
22 października 2014r. o 10:14
~kajtek napisał(a): Bądź poważny chamski chadziarze lub spójrz prawdzie w oczy.
Jest bardzo wąskie grono osób na tym forum, z którymi można wdać się w dyskusję.
...


No przecież obaj pracujemy nad tym , aby je powiększyć Hegemonie :) Wierzymy w Lokalną Społeczność , a Bolec jest jedynie medium , środkiem do osiągnięcia celu :)

Miłego :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kajtek niezalogowany
22 października 2014r. o 11:05
~analityk systemu napisał(a): No przecież obaj pracujemy nad tym ...


Jedno jest pewne, chamski chadziarze :)
Ty pracujesz nad "rządem dusz", a ja nad językiem polskim ;)
Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 października 2014r. o 13:41
Ideałem będzie walka o rząd dusz z zachowaniem zasad naszego ojczystego języka :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wojownik ? niezalogowany
22 października 2014r. o 18:18
~N...Antek napisał(a):
Przebił inteligencją i wyczuciem nas wszystkich ten nie Antoś ...


On nie "przebił ". :) Jest dobrze wykształcony , posiada doskonałą wiedzę na omawiany temat.
Potrafi bardzo konkretnie i zrozumiale napisać o najistotniejszych sprawach dotyczących zagadnienia.
Jest doskonałym erudytą :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 października 2014r. o 18:32
Kurcze i nie wiem, czy mam urosnąć cały, czy pozwolić by tylko ego szybowało... hi, hi, hi... Dzięki za przychylne opinie. Miło je otrzymać od Zacnych Ludzi :) Pozdrawiam...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.