Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA USŁUGI ELEKTRYCZNE
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pięciu na prezydenta
~ niezalogowany
23 października 2014r. o 14:47
Tragedią Polski i Polaków jest to, że mamy w sobie "wkodowaną" wiarę, że "coś, "ktoś" sprawi, iż odmieni się nasz los. Nasz w sensie ogółu. Rządzący - bo NIGDY tych politykierów elitą nie nazwę - właśnie z tego korzystają. Nasz Kraj traci nieustannie średnie roczniki. Niedługo zostaną tu tylko bardzo małe dzieci, ich relatywnie młodzi rodzice, ludzie starzy i starcy, którzy z marnych emerytur i psich pieniędzy za pracę będą wegetowali, a żyć będą naprawdę jedynie urzędasy - utrzymywane z ciągle zadłużającego się budżetu i uprzywilejowani bogacze "uwłaszczeni" na majątku Polski budowanej przez naszych dziadków i ojców (a trochę i przez nas). Część pokolenia najbardziej produkcyjna będzie za granicą. Póki nie uda się zabić relacji rodzinnych (a polityka gender uczyni to wcześniej czy później) i będące w angliach, niemczech czy innych italiach dzieci wspierali będą swoich rodzicieli w Polsce, póty jakoś Polska będzie kałatała. Z biegiem lat staniemy się jednak niemal zupełną pustynią, którą skolonizują krystalizujący się od kilkudziesięciu lat "wybrańcy". Polityczna "pętla", w jaką wepchnęła nas żydokomuna jest praktycznie klasycznym węzłem gordyjskim. W zaproponowanej nam "demokracji" nie mam żadnych, pokojowych możliwości powstrzymania degradacji Polski. Jedyną nadzieją jest to, że władzę przejmą albo skrajni radykałowie, albo anarchiści i ognistym mieczem wypalą obecne nieprawości. Nadzieja to jednak płona, bo ci, którzy zaplanowali zniszczenie Polski dla własnego interesu, przewidzieli niemal wszystko. Takich jak my - widzących nieco więcej od tzw. przeciętnego obywatela - także. My co najwyżej możemy sobie popisać, pogadać i ponarzekać. Na więcej te "niewidzialne" siły nam nie pozwolą. W ostateczności dopadnie nas "grasujący samobójca".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Adrian niezalogowany
3 listopada 2014r. o 6:44
Znalezione w sieci .

10 pytań do kandydatów .

1. Czym się Pani/Pan porusza po mieście?
2. Czy prowadził Pan/prowadziła Pani kiedyś firmę?
3. Jakie organizacje miejskie Pani/Pan zna i z którymi chciałbyś/chciałabyś współpracować?
4. Jak i gdzie spędza Pani/Pan czas wolny?
5. W jakim wydarzeniu kulturalnym ostatnio Pani uczestniczyła/Pan uczestniczył?
6. Jaka infrastruktura jest najbardziej potrzebna w Twoim mieście/regionie?
7. Które zagraniczne miasta odwiedziła Pani/odwiedził Pan w ciągu ostatnich pięciu lat?
8. Jaką drogę edukacyjną przeszło albo przechodzi Pani/Pana dziecko? Jeśli to pytanie zbyt mocno wkraczające w Państwa prywatność, proszę powiedzieć, ilu miejsc brakuje w żłobkach i przedszkolach w Państwa mieście/regionie i ile maksymalnie uczniów powinno być w jednej szkolnej klasie?
9. Jacy są najwięksi pracodawcy w Pani/Pana mieście/regionie?
10. Jakie książki o mieście ostatnio Pani przeczytała/Pan przeczytał?

Ciekawe czy ktoś odpowie ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.