Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Oxpress - prywatna podstawówka - opinie

~~Cyklamenowy Rojnik niezalogowany
9 stycznia 2019r. o 9:33
~~Rdzawoczerwony Tamaryszek napisał(a):
~~Cyklamenowy Rojnik napisał(a):
~Złotordzawy Rokitnik napisał(a): Powiem wam jedno ta szkola to wielka strata czasu. I dla pracownikow i dla uczniow.


A skąd tak skrajna opinia od wcześniejszych zachwytów?


Bo teraz napisali rodzice, a nie Darek i jego sekretarka...


Ale ja znam tez opinie uczniów tej szkoły i jakby potwierdzają sie dobre opinie o niej, a nie to co powyżej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złotordzawy Rokitnik niezalogowany
9 stycznia 2019r. o 10:50
Nauczyciele staraja sie jak moga ale i tak ciezko pracowac jak brak pomocy. Zeby nie bylo linijki do tablicy czy sali komputrowej na Tyrankiewiczow tylko rozwalajace sie graty. Czasem to i kredy brak. Nie wiem za co ci rodzice placa. Ja swoje dziecko zabralem i to byla dobra decyzja. Moge placic ale za cos co jest warte wydawania pieniedzy. Swietlica to przechowywalnia gdzie za naszych czasow po 60 osob gniezdzilo sie w jednej sali. Jeden na drugim. Moj syn zle sie czul tam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cyklamenowy Rojnik niezalogowany
9 stycznia 2019r. o 11:26
~Złotordzawy Rokitnik napisał(a): Nauczyciele staraja sie jak moga ale i tak ciezko pracowac jak brak pomocy. Zeby nie bylo linijki do tablicy czy sali komputrowej na Tyrankiewiczow tylko rozwalajace sie graty. Czasem to i kredy brak. Nie wiem za co ci rodzice placa. Ja swoje dziecko zabralem i to byla dobra decyzja. Moge placic ale za cos co jest warte wydawania pieniedzy. Swietlica to przechowywalnia gdzie za naszych czasow po 60 osob gniezdzilo sie w jednej sali. Jeden na drugim. Moj syn zle sie czul tam.


Ale to zdaje sie o szkole podstawowej? Mi chodzi o liceum, na które jak napisane wyżej uczniowie nie narzekają - są zadowoleni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Alabastrowa Nasturcja niezalogowany
9 stycznia 2019r. o 19:40
Chyba coś w tym jest, że do Pijarów selekcja i trudno się dostać, a tam z marszu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Facelia niezalogowany
9 stycznia 2019r. o 20:10
~~Alabastrowa Nasturcja napisał(a): Chyba coś w tym jest, że do Pijarów selekcja i trudno się dostać, a tam z marszu.


Do Pijarów trudno się dostać bo trzeba mieć worki z pieniędzmi w ogrodzie zakopane :))) a potem dawać "co łaska" ;)))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Facelia niezalogowany
9 stycznia 2019r. o 20:19
~Złotordzawy Rokitnik napisał(a): Nauczyciele staraja sie jak moga ale i tak ciezko pracowac jak brak pomocy. Zeby nie bylo linijki do tablicy czy sali komputrowej na Tyrankiewiczow tylko rozwalajace sie graty. Czasem to i kredy brak. Nie wiem za co ci rodzice placa. Ja swoje dziecko zabralem i to byla dobra decyzja. Moge placic ale za cos co jest warte wydawania pieniedzy. Swietlica to przechowywalnia gdzie za naszych czasow po 60 osob gniezdzilo sie w jednej sali. Jeden na drugim. Moj syn zle sie czul tam.


A może raczej nie było cię stać na czesne, nie płaciłeś i myślałeś, że to fundacja charytatywna :) a jak dzieciaka ci w końcu przenieśli do publicznej to plujesz jadem, bo rozdeptali twoje ambicje? Zazwyczaj tacy hejtują :) :) nihil novi :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złotordzawy Rokitnik niezalogowany
9 stycznia 2019r. o 21:19
Wypowiedzi pisane przez wlasciciela. Swoje gniazdo zawsze broni. Wielki Brat!!! Wszystko widzi i wie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Alabastrowa Nasturcja niezalogowany
9 stycznia 2019r. o 21:41
Facelia. Typowe. Jak już do Pijarów to trzeba mieć kasę. Pieprzysz od rzeczy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.