Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Oxpress - prywatna podstawówka - opinie

~~Oliwkowy Rozchodnik niezalogowany
7 stycznia 2019r. o 12:30
?... PRZECIEŻ TO KOBIET A PISAŁA ;))))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Porcelanowa Godecja niezalogowany
7 stycznia 2019r. o 12:35
avatar~~Oliwkowy Rozchodnik
Liceum jest darmowe i ukończenie go daje możliwości, jakiej nie da Ci ŻADNA inna szkoła w Bolesławcu :) największy nacisk jest na angielski i przedmioty informatyczne, ale żeby się dostać nie musisz być wcale orłem w tych dziedzinach. Wszystkiego Cię bezstresowo nauczą - naprawdę bezstresowo i w świetniej atmosferze. Nauczyciele są super :) W tamtym roku uczniowie Oxpress zbudowali działającą drukarkę 3d, konstruują samodzielnie drony, są wycieczki do Londynu... Na pewno rozwiniesz swoją kreatywną stronę i pokochasz to miejsce. Zapomniałabym - uczniowie mają zajęcia również z Nativem, do ich dyspozycji jest nowoczesny obiekt sportowy w postaci bogato wyposażonej, dopiero co wybudowanej sali gimnastycznej.
Wychodząc z Oxpressu masz opanowane to, co otwiera Ci wszystkie drzwi dalszego życia: języki obce i informatykę, na wysokim poziomie jest również przedsiębiorczość i matematyka, język polski też pokochasz...
Szkoła o nieograniczonych możliwościach, dla każdego, kto C H C E ...

W 100 procentach się zgadzam! Oxpress przez lata zgromadził najlepszych nauczycieli, a atmosfera... Z żadną inną placówką nie da się porównać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miodowy Zaślaz niezalogowany
7 stycznia 2019r. o 13:56
Moje dziecko też uczęszcza do tej szkoły. Jestem z niej naprawdę zadowolona, tym, którzy się zastanawiają nad tym czy posłać dzieci do Oxpressu powiem tak:
- klasy są małe - to jest dla mnie zdecydowany plus, bo nauczyciel może poświęcić więcej czasu tym dzieciom, które czegoś nie rozumieją
- szkoła nie jest droga, jak na możliwości i zajęcia ,które oferuje
- nauczyciele ( i to jest zdanie mojej córci, nie moje ) ,, to super panie '' i ,,fajnie jest na lekcjach''

a dla mnie najważniejsze jest to,że moje dziecko LUBI chodzić do szkoły i widzę,że rozwija swoje zainteresowania

Pozdrawiam wszystkich niezdecydowanych ;) i ZDECYDOWANIE POLECAM ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ziemistoszara Aukuba niezalogowany
7 stycznia 2019r. o 14:08
~~Oliwkowy Rozchodnik napisał(a): Liceum jest darmowe i ukończenie go daje możliwości, jakiej nie da Ci ŻADNA inna szkoła w Bolesławcu :) największy nacisk jest na angielski i przedmioty informatyczne, ale żeby się dostać nie musisz być wcale orłem w tych dziedzinach. Wszystkiego Cię bezstresowo nauczą - naprawdę bezstresowo i w świetniej atmosferze. Nauczyciele są super :) W tamtym roku uczniowie Oxpress zbudowali działającą drukarkę 3d, konstruują samodzielnie drony, są wycieczki do Londynu... Na pewno rozwiniesz swoją kreatywną stronę i pokochasz to miejsce. Zapomniałabym - uczniowie mają zajęcia również z Nativem, do ich dyspozycji jest nowoczesny obiekt sportowy w postaci bogato wyposażonej, dopiero co wybudowanej sali gimnastycznej.
Wychodząc z Oxpressu masz opanowane to, co otwiera Ci wszystkie drzwi dalszego życia: języki obce i informatykę, na wysokim poziomie jest również przedsiębiorczość i matematyka, język polski też pokochasz...
Szkoła o nieograniczonych możliwościach, dla każdego, kto C H C E ...


Fajnie brzmi - ale czy nie ma w tym trochę przesady? Przecież gdyby było tak cudownie, to z pewnością byłoby wielu chętnych, a z tego co wiem, to z dostaniem się tam nie ma najmniejszego problemu:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miodowy Zaślaz niezalogowany
7 stycznia 2019r. o 14:14
To chyba dobrze,że KAŻDE DZIECKO MA SZANSĘ chodzić do tej szkoły... i nie chodzą tam tylko tzw. dzieci z WYŻSZYCH SFER...
ja polecam zdecydowanie tę szkołę, dzieci się w niej rozwijają i duuużo uczą, naprawdę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ziemistoszara Aukuba niezalogowany
7 stycznia 2019r. o 14:35
~~Miodowy Zaślaz napisał(a): To chyba dobrze,że KAŻDE DZIECKO MA SZANSĘ chodzić do tej szkoły... i nie chodzą tam tylko tzw. dzieci z WYŻSZYCH SFER...
ja polecam zdecydowanie tę szkołę, dzieci się w niej rozwijają i duuużo uczą, naprawdę


Oczywiście że dobrze, tylko po prostu brzmi to zbyt pięknie:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawobiała Aralia niezalogowany
7 stycznia 2019r. o 20:38
~~Ziemistoszara Aukuba napisał(a):
~~Miodowy Zaślaz napisał(a): To chyba dobrze,że KAŻDE DZIECKO MA SZANSĘ chodzić do tej szkoły... i nie chodzą tam tylko tzw. dzieci z WYŻSZYCH SFER...
ja polecam zdecydowanie tę szkołę, dzieci się w niej rozwijają i duuużo uczą, naprawdę


Oczywiście że dobrze, tylko po prostu brzmi to zbyt pięknie:)


Trzonem dobrej szkoły jest dobra kadra. Z tego co wiem to tam były takie przetasowania nauczycieli, że zamiast skupić się na pracy to nauczyciele siedzieli i sie zastanawiali, czy nie podpadli szefowi i nie ich kolej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarożółty Mikołajek niezalogowany
7 stycznia 2019r. o 23:18
Kadra jest dobra. Mój syn jest zadowolony, a ja widzę że zdobywa wiedzę. W następnym roku zapiszę tam swoją córkę ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza