Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Oxpress - prywatna podstawówka - opinie

~Ewa niezalogowany
6 stycznia 2016r. o 13:39
Dzień dobry. Proszę o opnię rodziców. :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
6 stycznia 2016r. o 14:58
co za bzdura, brzydkie określenie szkoły prywatnej Oxpress. Moje dziecko jest już w II. Do tej pory jesteśmy zadowoleni. Corka tez, uczy się bardzo dobrze, chętnie chodzi do szkoły
Wielką zaletą są małe klasy 16 osobowe, a niejakiś "spęd" 25-32 osób,. Sami chodziliśmy do 32 osobowej tyle, ze dwadzieścia pare lat temu, inne czasy - horror był, a nie spęd z różnych srodowisk, gdzie niestety w szkole państwowej często jest mobing, choćby ze względu na majętność rodziców...
Szkoła Oxpress odpłatna, znośnie, ale jak się doda zajecia z jezyka angielskiego codziennie - i na takim poziomie, które są w ramach zajec w szkole, dwa razy w tyg wf ale przede wszystkim pływanie, tez na wysokim poziomie, gdyby chcieć chodzic prywatnie, to tez kosztuje.. A przy tym dziecko może (choć) nie musi, ma do wyboru masę kółek np. kucharskie, dodatkowy angielski dla chętnych, plastyczne, taekwondo, przyrodnicze, szachy, gry i inne, to jest to jedyna tak atrakcyjna szkola w mieście. Drugi raz tez posłalibyśmy dziecko do tej szkoły! A, że jakiś rodzic nie interesuje się co dziecko robi w szkole i po, no to w państwowej dziecko tez by zaniedbywał! jego sprawa i problem. Za to nasze dzieci ok godz 15 są już po wszelkich zajęciach językowo-sportowych i nie muszą jeszcze na inne zajecia dodatkowe chodzic popołudniami, czy wieczorami, wtedy jest czas na odrobienie lekcji i zabawę, życie rodzinne. To jest prawdziwa szkoła, która w mojej i nie tylko mojej opinii wspiera uzdolnienia uczniów. I o to chodzi. Ja cały czas mogę ją polecić każdemu, a to, że jest selekcja, to dla mnie zrozumiałe, jest do dyspozycji nie za dużo miejsc w klasach. Opinię negatywną to chyba tworzą osoby, których dzieci z jakiś względów nie dostały się do tej szkoły.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ewa niezalogowany
6 stycznia 2016r. o 15:58
Proszę mi powiedzieć, jak wygląda selekcja. Czym dziecko musi się wykazać ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 stycznia 2016r. o 16:05
Moje dziecko chodzi do I klasy szkoły publicznej i żadnego spędu nie ma!! Klasy liczą15-18 uczniów. Zajęć dodatkowych bardzo dużo, angielski, świetlica, duża biblioteka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
6 stycznia 2016r. o 16:16
Wszystkie żłobki , przedszkola szkoły ponadpodstawowe i uczelnie powinny być prywatne .

Nie ma żadnego uzasadnienia aby tymi placówkami zarządzali urzędnicy. Tym bardziej że spory procent nauczycieli robi ze szkoły trampolinę do kariery politycznej.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ona niezalogowany
7 stycznia 2016r. o 10:26
Zgadzam się
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 stycznia 2016r. o 11:43
Prawda jest taka, że w szkołach prywatnych w których za naukę dzieci, rodzice płacą z własnej kieszeni musi być odpowiedni poziom, nauczyciele będący dla ucznia a nie na odwrót.Pedagodzy, którzy mają dbać o jakość i sposób przekazywanej wiedzy oraz sposobu egzekwowania jej przyswojenia.To prywatna placówka i obowiązują tam zasady "prywaciarza" - klient płaci, klient wymaga.W szkołach państwowych jak nauka wygląda każdy wie, i z pewnością różni się to od tego co jest w prywatnych- choć programy nauczania obowiązują w obydwóch.Niemniej jednak jak jak kogoś stać to niech wysyła dziecko do prywatnej.Tylko w wielu przypadkach przypomina to bardziej pokazanie swojego statusu "mnie stać".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
7 stycznia 2016r. o 16:42
~ napisał(a): Prawda jest taka, że w szkołach prywatnych w których za naukę dzieci, rodzice płacą z własnej kieszeni musi być odpowiedni poziom, nauczyciele będący dla ucznia a nie na odwrót.Pedagodzy, którzy mają dbać o jakość i sposób przekazywanej wiedzy oraz sposobu egzekwowania jej przyswojenia.To prywatna placówka i obowiązują tam zasady "prywaciarza" - klient płaci, klient wymaga.W szkołach państwowych jak nauka wygląda każdy wie, i z pewnością różni się to od tego co jest w prywatnych- choć programy nauczania obowiązują w obydwóch.Niemniej jednak jak jak kogoś stać to niech wysyła dziecko do prywatnej.Tylko w wielu przypadkach przypomina to bardziej pokazanie swojego statusu "mnie stać".


Czesne w Oxpressie kosztuje mniej niż kasa, która wydaje palacz miesięcznie na swój nałóg. W zamian dostajesz niezbyt liczne klasy, fajną atmosferę. Gdy dodać do tego bonusy jakie się otrzymuje przy okazji (baseny, zajęcia dodatkowe) naprawdę nie jest to wygórowana kwota.

Nie chcę porównywać poziomu do szkół miejskich, bo ciężko to do sobie odnosić, nie znam też dodatkowej oferty każdej ze szkół. Ale powiem tyle, że my jesteśmy z Oxpressu bardzo zadowoleni.


www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza
REKLAMA Villaro zaprasza