Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Oxpress - prywatna podstawówka - opinie

~ niezalogowany
7 stycznia 2016r. o 18:11
No i jak dziecku coś nie idzie w szkole, zawsze można pójść do dyrektora że to wina pedagoga a pan dyrektor w jednej chwili rozwiąże problem, wy-p-i-e-r doli biedną panią od czegoś tam na zbity ryj, bo przecież to rodzice mają racje , bo ich racja jest najracniejsza, nikt nie ma większej racji, bo płacą i wymagają, a dzieciaczki po prywatnej, młode pawie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
7 stycznia 2016r. o 18:44
~ napisał(a): No i jak dziecku coś nie idzie w szkole, zawsze można pójść do dyrektora że to wina pedagoga a pan dyrektor w jednej chwili rozwiąże problem, wy-p-i-e-r doli biedną panią od czegoś tam na zbity ryj, bo przecież to rodzice mają racje , bo ich racja jest najracniejsza, nikt nie ma większej racji, bo płacą i wymagają, a dzieciaczki po prywatnej, młode pawie.


Równie dobrze mógłbym podobne brednie napisać w drugą stronę, że w publicznych szkołach przez dziesięciolecia pracują znienawidzeni przez wszystkich, nie nadający się do tej pracy ludzie, i nikt nic z tym nie zrobi, na niczyje wsparcie liczyć nie można. Takie teoretyczne idiotyzmy można mnożyć :)

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tata niezalogowany
7 stycznia 2016r. o 23:21
~mama napisał(a): Zastanawiamy się z mężem nad posłaniem syna do Oxpressu. Czy ktoś z Was ma dziecko w tej szkole, co sądzicie o niej? Słyszeliśmy i dobre i złe opinie.


Jak to o szkole. Ale trochę faktów. Zapisałem tam swoją 6 letnią córkę. Lekcje i zajęcia są ok. Córka nie jest przemęczona, choć po niespełna 4 miesiącach umie już czytać i pisać proste zdania, dodawać do 10 i itp. Bawi się językiem angielskim. Usamodzielniła się. Za 380 zł mam 5 angielskich w tygodniu dwa baseny dwa wf-y i kółka zainteresowań do wyboru. Pamiętam czasy (nie tak dawne) jak za przedszkole miejskie płaciłem 500 zł. Nauczyciele się nie zmieniają jak rękawiczki a jedynie do czego mam zastrzeżenia to do tego, że nikt nie pilnuje dzieci podczas obiadu i jak to z niejadkami jest problem. W klasie jest 16 osób (nie 30). Pani ma czas żeby dopilonować każde dziecko. Mała grupa dzieci zżyła się szybko. Dużo nauki przez zabawę. Córcia nie zgłasza większych problemów i do szkoły chodzi chętnie. Nie odniosłem wrażenia, że rodzic ma zawsze racje - słuchanie rodziców to co innego. Nie chcę robić przesadnej reklamy ale dzieciaki są normalne (nie ma dzieci milionerów). Tak więc jest ok.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Chabrowa Robinia niezalogowany
3 grudnia 2018r. o 14:30
Czy Liceum Oxpress jest odpłatne?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krasny Cząber niezalogowany
6 stycznia 2019r. o 16:05
Dopiero teraz weszłam na tę stronę. Czytając zatrzymałam się przy tej wypowiedzi. daje do zastanowienia. Znajomi, którzy mają dziecko w tej szkole, odbierają je bardzo późno mimo,że mogą wcześniej. Chwalą się , ze dziecię to uczęszcza na prawie wszystkie kółka. Ja się pytam a gdzie kontakt z dzieckiem ? Są zadowoleni, bo mają spokój. Starają się przetłumaczyć mi , że to dla jego dobra, że jest samodzielne i że niedługo będzie samo wracało ze szkoły, bo mu ufają . No nie wiem czy taki brak kontaktu jest dobry dla dziecka. Dla rodziców z pewnością tak ale czy w życiu tego człowieka nie odbije to się czkawką. Proszę o dyskusję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoturkusowy Czyściec niezalogowany
6 stycznia 2019r. o 16:23
A jak w liceum?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowy Rozchodnik niezalogowany
7 stycznia 2019r. o 12:15
Liceum jest darmowe i ukończenie go daje możliwości, jakiej nie da Ci ŻADNA inna szkoła w Bolesławcu :) największy nacisk jest na angielski i przedmioty informatyczne, ale żeby się dostać nie musisz być wcale orłem w tych dziedzinach. Wszystkiego Cię bezstresowo nauczą - naprawdę bezstresowo i w świetniej atmosferze. Nauczyciele są super :) W tamtym roku uczniowie Oxpress zbudowali działającą drukarkę 3d, konstruują samodzielnie drony, są wycieczki do Londynu... Na pewno rozwiniesz swoją kreatywną stronę i pokochasz to miejsce. Zapomniałabym - uczniowie mają zajęcia również z Nativem, do ich dyspozycji jest nowoczesny obiekt sportowy w postaci bogato wyposażonej, dopiero co wybudowanej sali gimnastycznej.
Wychodząc z Oxpressu masz opanowane to, co otwiera Ci wszystkie drzwi dalszego życia: języki obce i informatykę, na wysokim poziomie jest również przedsiębiorczość i matematyka, język polski też pokochasz...
Szkoła o nieograniczonych możliwościach, dla każdego, kto C H C E ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bure Parzydło niezalogowany
7 stycznia 2019r. o 12:20
~~Oliwkowy Rozchodnik napisał(a): Liceum jest darmowe i ukończenie go daje możliwości, jakiej nie da Ci ŻADNA inna szkoła w Bolesławcu :) największy nacisk jest na angielski i przedmioty informatyczne, ale żeby się dostać nie musisz być wcale orłem w tych dziedzinach. Wszystkiego Cię bezstresowo nauczą - naprawdę bezstresowo i w świetniej atmosferze. Nauczyciele są super :) W tamtym roku uczniowie Oxpress zbudowali działającą drukarkę 3d, konstruują samodzielnie drony, są wycieczki do Londynu... Na pewno rozwiniesz swoją kreatywną stronę i pokochasz to miejsce. Zapomniałabym - uczniowie mają zajęcia również z Nativem, do ich dyspozycji jest nowoczesny obiekt sportowy w postaci bogato wyposażonej, dopiero co wybudowanej sali gimnastycznej.
Wychodząc z Oxpressu masz opanowane to, co otwiera Ci wszystkie drzwi dalszego życia: języki obce i informatykę, na wysokim poziomie jest również przedsiębiorczość i matematyka, język polski też pokochasz...
Szkoła o nieograniczonych możliwościach, dla każdego, kto C H C E ...


No, no, Darku... Aleś się rozpisał. Jestem pod wrażeniem. Trzymaj się, Tyrek!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.