Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Oxpress - prywatna podstawówka - opinie

~ niezalogowany
9 grudnia 2014r. o 9:34
Pan "dyrektor" w ogóle boi się zatrudnić nauczycieli z doświadczeniem, znających się na prawie oswiatowym, gdyż innymi może manipulować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 grudnia 2014r. o 9:46
~ napisał(a): Pan "dyrektor" w ogóle boi się zatrudnić nauczycieli z doświadczeniem, znających się na prawie oswiatowym, gdyż innymi może manipulować.


panie które odeszły z pracy nie przekroczyły chyba 30-stki
panie, które zostały w pracy mają 20-letnie doświadczenie

zanim napiszesz kolejną bzdurę zapytaj rodziców
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 grudnia 2014r. o 12:06
Irytuje mnie takie stawianie sprawy, jakoby owa prywatna placówka była lepsza od szkół publicznych, bo wyniki, bo nauczyciele.... Specyfika pracy w publicznej placówce jest zupełnie inna, zupełnie inne zadania są stawiane oprócz pracy z uczniem zdolnym są również zajęcia kompensacyjne, wyrównawcze itp, wszystko w ramach jednego oddziału, nie mówiąc już o oddziałach integracyjnych. Dlatego żadną niespodzianką nie jest fakt, że garstka wyselekcjonowanych uczniów (choć nie wszystkich, prawda?) osiągnęła wynik lepszy od setki lub więcej dzieciaków z różnych środowisk, o różnym potencjale intelektualnym. Powiedzmy wprost, trzeba być partaczem nie lada, żeby tego nie osiągnąć. O jakości nauczania świadczyć powinno np EWD, czyli porównanie wyników na wejściu i wyjściu ze szkoły.

Konkursy..cóż, większość z nich to sponsorowane imprezy, proszę podać przykłady konkursów takich jak zDolny Ślązak, Lig Dolnośląskich itp.

A szkoły średnie biorą w większości z łapanki jak leci, przynajmniej te lokalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 grudnia 2014r. o 12:22
A ja tak wulgarnie i wiem ,że to będzie chwilowe ...ot chcecie mieć księży w rodzinie no to szkoła pijarów ... dzieci mają kłopoty z orientacją ...seksualną , z seksualnościa,z Adhd....no to szkoła prywatna ...pozostałe dzieci to do szkoły normalnej (państwowej) bym polecał...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Profesor niezalogowany
9 grudnia 2014r. o 16:49
Szkoły prywatne czy publiczne o czym wy rodzice rozmawiacie ja ukonczylem publiczna prawdopodobnie jak wiekszosc z was moje dziecko ukonczylo publiczna szkole zdalo na studia i nie ma zadnego problemu .Poprostu niestety jest tak ze jak jestes głupi to zadne pieniadze rodzicow ani male klasy czy angielski codziennke ci nie pomoga poprostu i tak bedziesz głupi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 grudnia 2014r. o 16:56
~Profesor napisał(a): Szkoły prywatne czy publiczne o czym wy rodzice rozmawiacie ja ukonczylem publiczna prawdopodobnie jak wiekszosc z was moje dziecko ukonczylo publiczna szkole zdalo na studia i nie ma zadnego problemu .Poprostu niestety jest tak ze jak jestes głupi to zadne pieniadze rodzicow ani male klasy czy angielski codziennke ci nie pomoga poprostu i tak bedziesz głupi
OJ NIELADNIE PROFESOR!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tak z boku patrząc..... niezalogowany
9 grudnia 2014r. o 17:02
~Profesor napisał(a): Szkoły prywatne czy publiczne o czym wy rodzice rozmawiacie ja ukonczylem publiczna prawdopodobnie jak wiekszosc z was moje dziecko ukonczylo publiczna szkole zdalo na studia i nie ma zadnego problemu .Poprostu niestety jest tak ze jak jestes głupi to zadne pieniadze rodzicow ani male klasy czy angielski codziennke ci nie pomoga poprostu i tak bedziesz głupi



Głupiś Ty, głupiś psorku........politologię Twoje pachole zapewne studiuje i nie ma tak jak Ty kłopotów z pisaniem bzdur.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 grudnia 2014r. o 19:48
~Profesor napisał(a): Szkoły prywatne czy publiczne o czym wy rodzice rozmawiacie ja ukonczylem publiczna prawdopodobnie jak wiekszosc z was moje dziecko ukonczylo publiczna szkole zdalo na studia i nie ma zadnego problemu .Poprostu niestety jest tak ze jak jestes głupi to zadne pieniadze rodzicow ani male klasy czy angielski codziennke ci nie pomoga poprostu i tak bedziesz głupi

Wiesz ja to widzę z innej strony - jak ktoś chce się uczyć to i publicznej będzie miał wyniki. Oxpress to przechowalnia dzieci ( pewnie zaraz będą krzyki) - mam znajomą która nie ma zielonego pojęcia co jej dziecko przerabia bo w domu 0 pracy i zainteresowania dzieckiem. Tam się dziecko odstawia jak wstanie i odbiera żeby dać kolację i położyć spać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA Villaro zaprasza