Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Czy zamontować czujnik tlenku węgla?

~ niezalogowany
16 grudnia 2014r. o 21:18
niezle sie usmialam ;) ludzie sa zalosni ;) ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4688
#Strazak nieaktywny
16 grudnia 2014r. o 23:40
Co to za pytanie...? Życie ludzkie nie ma ceny... Warto zakupic takie urządzenie, to jest tylko kilkadziesiąt złotych. Nie ma nad czym się zastanawiać... !! !! !!

Idę tam,skąd wszyscy inni uciekają w obawie przed śmiercią...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 grudnia 2014r. o 23:52
Misiak napisał(a): Mam w garażu niewielki piec gazowy i zastanawiam się czy nie kupić czujnik tlenku węgla. W garażu przebywam najczęściej mąż, a garaż jest połączony z domem. Co myślicie? Czy ktoś jest w podobnej sytuacji? Nie chcę by u mnie w domu wydarzyło się coś złego.


ten Misiak ze Szpitala na perypetiach ? No to pytanie nie dziwi..... :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Art niezalogowany
17 grudnia 2014r. o 9:58
Zainstaluj dwa ,jeden w garażu ,drugi w domu.Ja tak zrobiłem gdyż cenię życie rodziny,przeszkoliłem rodzinę co mają robić gdy tylko usłyszą sygnał.Na próbie dzieci zareagowały super 4 i 7 lat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~maner niezalogowany
17 grudnia 2014r. o 11:56
Pewnie,że warto. Szczególnie z uwagi na to jaki jest to koszt. Kilkadziesiąt złotych max? W Praktikerze można zamówić sobie taki czujniki tlenku węgla już po 60 zł, gazu po 20: http://www.praktiker.pl/produkty,394/czujniki.html
Sam mam czujniki w kuchni oraz w garażu ( czyli w dwóch pomieszczeniach najbardziej na to narażonych).
Są również czujniki dwa w jednym czyli tlenku węgla oraz gazu niemniej jest to już droższa zabawa ( czujnik kosztuje te 100 zł min).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 grudnia 2014r. o 12:47
montuj zawsze to pewniej i bezpieczniej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Adam niezalogowany
21 grudnia 2014r. o 18:09
Lista urządzeń bez atestu:
aisko.pl/niebezpieczneczujniki/niebezpieczne_czujniki_co.pdf
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 grudnia 2014r. o 20:47
TAAAAAAAKKK
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza