Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Czy zamontować czujnik tlenku węgla?

~Diana niezalogowany
23 grudnia 2014r. o 22:02
Jasne że tak!!!! w zeszlym roku uratował mi mezowi i 2miesiecznemu dziecku zycie...wyladowalismy w szpitalu ale w odpowiednim momencie... malutka nasza lekko sie podtruła ale po 5dniach wyszlysmy ze szpitala...kazdy lekarz strazak po tym zdarzeniu powiedzieli ze niedozylibysmy do dnia nastepnego... na szczescie wszystko inaczej sie potoczylo dzieki czujnikowi...teraz zawsze bedzie w naszym domu...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~? niezalogowany
24 grudnia 2014r. o 2:03
A to nie jest przypadkiem tak, że piece gazowe mają juz wbudowany czujnik, który w przypadku braku ciągu w kominie lub wyczucia tlenku węgla na obudowie pieca, wyłączają się? ;> Urządzenie wtedy jest praktycznie zbędne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
116
#moderator nieaktywny
23 stycznia 2015r. o 13:51
~bielik napisał(a): Gdzie w Bolesławcu można kupić czujnik czadu i jakiej firmy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 stycznia 2015r. o 14:34
Misiak napisał(a): Mam w garażu niewielki piec gazowy i zastanawiam się czy nie kupić czujnik tlenku węgla. W garażu przebywam najczęściej mąż, a garaż jest połączony z domem. Co myślicie? Czy ktoś jest w podobnej sytuacji? Nie chcę by u mnie w domu wydarzyło się coś złego.

Jak Ci się mąż znudził to nie montuj. Tylko uszczelnij jakoś przejście do domu by w domu Ci się nieszczęście nie przydarzyło :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 stycznia 2015r. o 15:08
Nie montuj, przecież i tak nie będziesz żyć wiecznie! :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 stycznia 2015r. o 15:49
http://liderpolska.pl/Czujnik_gazu_ziemnego_230V_OR_DC_614_Orno-3131.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 stycznia 2015r. o 16:10
~ napisał(a): http://liderpolska.pl/Czujnik_gazu_ziemnego_230V_OR_DC_614_Orno-3131.html

gaz ziemny to nie czad
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ela niezalogowany
23 stycznia 2015r. o 20:10
u mnie zadziałał, taki najtańszy z marketu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza