Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Pracodawcy C+E

~Izabelowy Winobluszcz niezalogowany
21 lipca 2018r. o 7:39
Ty goździk jakiś ciotowaty jesteś samotnośc na parkingu uderza w leb
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fioletowoczarny Goździk niezalogowany
21 lipca 2018r. o 7:58
~Izabelowy Winobluszcz napisał(a): Ty goździk jakiś ciotowaty jesteś samotnośc na parkingu uderza w leb
Czyja samotność ?Na jakim parkingu?Chyba coś ci się pomieszało.Ciotowaty?A ty kim jesteś?Następny oburzony niedostatkiem kierowców Dziad-Trans?Daruj sobie żałosne wypowiedzi.Nie ruszają mnie takie nędzne podskoki jak twoje i tobie podobnym że tak powiem durniom.Odnoszę wrażenie że klucznick wprawia ciebie i tobie podobnym w nie złe zakłopotanie ,stąd ten atak na niego,a ja myślę że to spoko gość.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowopłowy Winorośl niezalogowany
21 lipca 2018r. o 8:03
~~Fioletowoczarny Goździk napisał(a):
~Izabelowy Winobluszcz napisał(a): Ty goździk jakiś ciotowaty jesteś samotnośc na parkingu uderza w leb
Czyja samotność ?Na jakim parkingu?Chyba coś ci się pomieszało.Ciotowaty?A ty kim jesteś?Następny oburzony niedostatkiem kierowców Dziad-Trans?Daruj sobie żałosne wypowiedzi.Nie ruszają mnie takie nędzne podskoki jak twoje i tobie podobnym że tak powiem durniom.Odnoszę wrażenie że klucznick wprawia ciebie i tobie podobnym w nie złe zakłopotanie ,stąd ten atak na niego,a ja myślę że to spoko gość.


Tuczniku ,używaj spacji . Pedalsko wyglądają pisane przez ciebie posty .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fioletowoczarny Goździk niezalogowany
21 lipca 2018r. o 8:11
~~Karmelowopłowy Winorośl napisał(a):
~~Fioletowoczarny Goździk napisał(a):
~Izabelowy Winobluszcz napisał(a): Ty goździk jakiś ciotowaty jesteś samotnośc na parkingu uderza w leb
Czyja samotność ?Na jakim parkingu?Chyba coś ci się pomieszało.Ciotowaty?A ty kim jesteś?Następny oburzony niedostatkiem kierowców Dziad-Trans?Daruj sobie żałosne wypowiedzi.Nie ruszają mnie takie nędzne podskoki jak twoje i tobie podobnym że tak powiem durniom.Odnoszę wrażenie że klucznick wprawia ciebie i tobie podobnym w nie złe zakłopotanie ,stąd ten atak na niego,a ja myślę że to spoko gość.


Tuczniku ,używaj spacji . Pedalsko wyglądają pisane przez ciebie posty .
Chyba mnie z kim pomyliłeś ?Łaskawy panie.A jak już to gejowsko,ale ta nazwa jest bliższa tobie jak mniemam?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawobrunatny Rącznik niezalogowany
21 lipca 2018r. o 8:32
,, Chyba mnie z kim pomyliłeś ? Łaskawy panie. A jak już to gejowsko, ale ta nazwa jest bliższa tobie jak mniemam ? ''

Sory Kszyhu za tą spację .Spacja to taki odstęp . Ma wyglądać jak wyżej , prawda ze czytelniej ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobrązowa Papryka niezalogowany
21 lipca 2018r. o 9:28
pocałuj/misia /w/dupkę/spacjo/ktoś/kto/nie/ma/nic/do/powiedzenia/wyszukuje/u/rozmówcy/błędy/jakie/sam/popełnia/rusiu/pizdzisiu/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawobrunatny Rącznik niezalogowany
21 lipca 2018r. o 18:17
~~Szarobrązowa Papryka napisał(a): pocałuj/misia /w/dupkę/spacjo/ktoś/kto/nie/ma/nic/do/powiedzenia/wyszukuje/u/rozmówcy/błędy/jakie/sam/popełnia/rusiu/pizdzisiu/


Szczylu a ty tu czego ?. Dlaczego zaśmierdzasz swymi pierdołami miastowy portal ?.
Do gnoju gnoju.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Słomkowa Tygrysówka niezalogowany
22 lipca 2018r. o 8:03
~~Rdzawobrunatny Rącznik napisał(a): ,, Chyba mnie z kim pomyliłeś ? Łaskawy panie. A jak już to gejowsko, ale ta nazwa jest bliższa tobie jak mniemam ? ''

Sory Kszyhu za tą spację .Spacja to taki odstęp . Ma wyglądać jak wyżej , prawda ze czytelniej ?
Żenujące przechwałki [czytelne odstępy}dno i dwa metry mułu ,Może napisz jaką szkołę skończyłeś?Panie profesorze.Naśmiewasz się z innych,więc musisz być największym nieukiem.Podstawówka czy zawodówka?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.