Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Pracodawcy C+E

~CZARNY V8 niezalogowany
1 lutego 2015r. o 20:08
Witam.Kolego,co do firmy RTG.Pracowałem tam od lipca do pażdziernika,pracowałbym tam dalej,tylko,że ja szukałem roboty na cysterne.Dopiero po czasie dowiedziałem sie,że aby dostac fuche na cysterne trzeba tam popracowac conajmniej pół roku.A ja tego czasu nie miałem.Aczkolwiek jak dobrze pójdzie za niedługo dostane tam robote na cycternie,gdyż rozstawałem sie na tej zasadzie,że podejme robote ale tylko i wyłącznie na cysterke.Dlatego jestem już po wstępnych-konkretnych rozmowach.A co do roboty ogólnie-to powiem Ci kolegotak,bez ściemy-jeżdzisz na frachci,na początku masz 10%,po3miesiącach12%(do zleceń masz pełen wgląd)PS.ja podaje Ci info odnośnie TOMKA,gdyż owa firma-RTG to ROMEK,TOMEK i GRZESIEK.Ogólnie do którego z nich byś nie poszedł to jest tak samo.Powiem Ci tak,jezdzisz na luzie,nikt na ciebie nie drze ryja-jesteś traktowany jak kierowca a nie śmiec tak jak to jest w DZIADTRANSACH z Bolesławca.Na plandece masz w okolicy4,5-5,a na cysternie zaczyna sie od6.Pozdrawiam-CZARNY.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
2 lutego 2015r. o 10:47
dzięki czarny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Koks niezalogowany
2 lutego 2015r. o 22:41
Co do firmy Kos-Mos, teraz mozemy sobie pisac wszystko... Znam Firme od poczatku. Poskladalem nie jeden zestaw do kupy ktory "kierowca" rozbil i nigdy nie byla jego wina. A jak juz piszecie o karze dla pracodawcy ze wysadzil kierowce. Bylem z jego pracodawca tam i jak otworzyl drzwi to kierowca doslownie wypadl z kabiny. I zaufaj tu pracownikowi, powierz mu caly zestaw.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Stachu niezalogowany
3 lutego 2015r. o 9:21
~Koks napisał(a): Co do firmy Kos-Mos, teraz mozemy sobie pisac wszystko... Znam Firme od poczatku. Poskladalem nie jeden zestaw do kupy ktory "kierowca" rozbil i nigdy nie byla jego wina. A jak juz piszecie o karze dla pracodawcy ze wysadzil kierowce. Bylem z jego pracodawca tam i jak otworzyl drzwi to kierowca doslownie wypadl z kabiny. I zaufaj tu pracownikowi, powierz mu caly zestaw.
pracownicy tez moga nie byc w porzadku ale jesli firma jest taka cacy to dlaczego juz na wstepie oszukuje potencjalnego przyszlego pracownika umieszczajac ogloszenie ze terminowe wyplaty i tydzien wolnego?trzeba byc lojalnym jesli chce sie miec lojalnego pracownika prawda?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Alko niezalogowany
4 lutego 2015r. o 10:19
:-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 lutego 2015r. o 12:55
?? ?? ?? ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
6 lutego 2015r. o 11:25
a w której firmie w Bolesławcu lub okolicy nie trzeba wyciągać karty do tacho(jeżdzić bez karty) żeby dobrze zarobić(4500-5000) ??o jałmużnej dla niewolnika nie rozmawiamy(2200-3300)za miesiąc.no i wszystkie weekendy w domu,a zjazd w piątek,a wyjazd poniedziałek 6 rano. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ADR niezalogowany
6 lutego 2015r. o 11:34
a wiecie że pracodawcy firm transportowych np w Niemczech wydają 2/3 dwie trzecie swoich zarobków na wypłaty dla kierowców,a w Polsce 1/4 jedną czwartą,bo muszą w rok się dorobić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.