Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Niezapłacony mandat z fotoradaru a zwrot podatku

12834
#bigben nieaktywny
10 stycznia 2015r. o 18:19
Jeżeli nie zapłaciłem mandatu z fotoradaru (nie wiem kto kierował autem) mogą mi to potrącić ze zwrotu nadpłaconego podatku dochodowego?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 stycznia 2015r. o 18:22
Taaa jasne nie wiesz kto kierował , trzeba bylo nie przyjmowac mandatu i przed sadem sie tak tlumaczyc . Na pewno Ci sciagna ,bo tak robia. Komornik nie bedzie z Toba dyskutowal
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 stycznia 2015r. o 18:31
A jeżeli mandat jest nieczytalnie wypelniony przez policjanta tzn seria dowodu litera jest .... nie wiadomo czy to a czy x....może ujść płazem? :-) W ogóle jak to jest z nizapłaconym mandatem.....najpierw upomnienie z US czy od razu komornik? Po jakim czasie '....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ITD niezalogowany
10 stycznia 2015r. o 18:56
~ napisał(a): Taaa jasne nie wiesz kto kierował , trzeba bylo nie przyjmowac mandatu i przed sadem sie tak tlumaczyc . Na pewno Ci sciagna ,bo tak robia. Komornik nie bedzie z Toba dyskutowal


Czytaj ze zrozumieniem! Nie przyjął mandatu... OD FOTORADARU :| :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 stycznia 2015r. o 19:14
~ napisał(a): A jeżeli mandat jest nieczytalnie wypelniony przez policjanta tzn seria dowodu litera jest .... nie wiadomo czy to a czy x....może ujść płazem? :-) W ogóle jak to jest z nizapłaconym mandatem.....najpierw upomnienie z US czy od razu komornik? Po jakim czasie '....
mi po pol roku od wystawienia mandatu na polecenie us bank zablokowal konto musialem przelac nalezna kwote i mi odblokowal
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 stycznia 2015r. o 21:31
jeżeli to mandat wystawiony przez policjanta, to ściągną bez nikakich ze zwrotu z podatku
a jeżeli to z fotoradaru, to teraz wysyła się oświadczenia załączone do powiadomienia o przekroczeniu prędkości, jeśli tego nie wysłałeś/aś, to podobno nie się nie połapią
oni tam teraz mają niezły burdel, mi nic nie przyszło pomimo odesłania wypełnionego oświadczenia :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 stycznia 2015r. o 14:16
~ napisał(a):
~ napisał(a): A jeżeli mandat jest nieczytalnie wypelniony przez policjanta tzn seria dowodu litera jest .... nie wiadomo czy to a czy x....może ujść płazem? :-) W ogóle jak to jest z nizapłaconym mandatem.....najpierw upomnienie z US czy od razu komornik? Po jakim czasie '....
mi po pol roku od wystawienia mandatu na polecenie us bank zablokowal konto musialem przelac nalezna kwote i mi odblokowal
.


Nawet gdy dane są nieczytelne?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dobry duszek niezalogowany
11 stycznia 2015r. o 19:05
Facebook- szukaj "anuluj mandat".Jest tam cały tok postępowania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza