Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Kto doprowadza Polskę do ruiny ?

10114
#alter nieaktywny
1 lutego 2015r. o 22:24
Preczzkomuna napisał(a): i nie skończy się ona dopóki ktoś nam po niemiecku nie każe szwargotać


Przeczzkomuna, ale przecież już nam kazali ponad 100lat! I co? Polska jest silniejsza niż się niektórym zdaje, a szczególnie kiedy chodzi o obronę własnych przekonań, Polskości, Wiary :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
1 lutego 2015r. o 22:30
alter napisał(a): Polska jest silniejsza niż się niektórym zdaje, a szczególnie kiedy chodzi o obronę własnych przekonań, Polskości, Wiary :)



No właśnie -- jednak jakoś nie do końca .
Nie dotyczy to wszystkich.Nie wszyscy są wierzący i nie wszyscy Polskość widzą tak jak Pan.
Wolność przekonań to też niekoniecznie.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
1 lutego 2015r. o 22:35
PanM napisał(a): Ja pamiętam tamtą Polskę / rocznik 54 /
Po pierwsze -- " Pełne sklepy ,tanie paliwo " - wtedy nasz pieniądz miał znacznie mniejszą siłę nabywczą ale -- nikt się nie martwił że nie starczy mu na czynsz , prąd , gaz , jedzenie ubranie czy wyprawkę dla dzieci.

...
Polacy pracują tak jak inni ale ci co nimi kierują są złodziejami.


Brednie. Masz PanM bardzo krótką pamięć :) krótko...

Nikt się nie martwił? Może nie martwiły się rodziny prominentów, milicjantów, ubeków i trepów! Wszystkie protesty społeczne zawsze wybuchały przy podwyżkach cen!

PRLowska wierchuszka to byli dopiero złodzieje i sługusy kacapków.



<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 lutego 2015r. o 22:43
Co Ty alter możesz wiedzieć o tamtych czasach.Dla takich jak Ty historię pisze ipn od nowa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
1 lutego 2015r. o 22:45
PanM napisał(a):
No właśnie -- jednak jakoś nie do końca .
Nie dotyczy to wszystkich.Nie wszyscy są wierzący i nie wszyscy Polskość widzą tak jak Pan.
Wolność przekonań to też niekoniecznie.


PanieM różnica między nami jest taka, że Pan wiele rzeczy nie rozumie, nie zna pAn znaczenia prostych pojęć.

Dlatego piszę WIary, a nie religii. Każdy ma prawo wierzyć w co chce.

Polskość? Z pewnością znaczy ona dla mnie co innego co dla PAna :)

Wolność przekonań? Niekoniecznie? hehe... To to dopiero ignorancja! Nie wiesz Pan co to są przekonania?

Jeżeli będziesz pan zadawał takie pytania co już w gimnazjum znają na nie odpowiedzi, to zwróć się PAn do naszego systemu edukacji.


<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~cha niezalogowany
1 lutego 2015r. o 22:52
alter , przekonania można mieć ale mówić o nich nie za bardzo.
W Bolcu wedle jakich kryteriów ma się przychylność w ratuszu ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
1 lutego 2015r. o 23:20
alter napisał(a): ...
Polskość? Z pewnością znaczy ona dla mnie co innego co dla PAna ...


Oczywiście Złotousty doktorancie. Jak się jest agentem obcego wywiadu i prokuratorem na państwowej posadce ... w jednym :D

Drogi Antykomunisto , tak się dzieje , niestety masz rację. A czy mówiłem Ci już coś o chemitralach i czwartej rzeszy ?
:)

Cieszy mnie to , że liczba patrzalskich rośnie.

To jak , alterowicze ... Lemingi moje kochane , chcecie to piwo , czy nie ? :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
1 lutego 2015r. o 23:26
nieźle,nieźle... :D
bolesną prawdę napisał PanM :D
A TYM BARDZIEJ 'BOLESNĄ ŻE TO ON....
no ale co tam ''ja'' że się z nią akurat zgadzam...ja- syn ''trepa'' :D

''znafcy'' epoki ''komuny'' :D
''śnijcie'' dalej o tej swojej ''demokracji i wolności słowa'' :D

ja sobie jutro poczytam te wasze urojenia o demokracji której tu nigdy nie było i nigdy nie będzie :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza