Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Kto doprowadza Polskę do ruiny ?

~Bob niezalogowany
1 lutego 2015r. o 23:29
Dla czego w innych krajach PAŃSTWO pomaga przedsiębiorcom a w Polsce wręcz przeciwnie.
Wystarczy obniżyć podatek VAT o 10%, to zwiększy się obrót towarami i fabryki będą miały zbyt na własną produkcję, co za tym idzie nie będą zwalniać pracowników.

http://natemat.pl/131699,zalozyl-fabryke-w-wirginii-i-przekonal-sie-ile-brakuje-by-polska-byla-druga-ameryka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~214 niezalogowany
1 lutego 2015r. o 23:44
Pannazdzieckiem napisał(a):
To jak , alterowicze ... Lemingi moje kochane , chcecie to piwo , czy nie ? :)


a Ty to niby kto, nie leming? wstajesz co rano, zapier.... cały dzień i patrzysz potem na co mają pójść Twoje podatki, a to górnikom trzeba sypnąć (którzy realnie pracują po 2 godziny dziennie, ale 13, 14, czy 18 będa bronić jak niepodległości, wmawiając Ci jeszcze że to dla Twojego dobra), a to rolnikom, którzy PIT, ZUS czy nawet składki na NFZ nie płacą (tak leczą się z tego co Ty płacisz), a może jeszcze frankowcom, bo przez lata płacili mniej, a jak teraz nadle sie wyrównało ze złotówkowiczemi i dramat.

I to wszystko pójdzie z tego co Ty wypracujesz, zatem nie mów o lemingach, bo jesteś jednym z nich.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
1 lutego 2015r. o 23:47
:D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~to ja niezalogowany
2 lutego 2015r. o 0:08
Pan M mnie rozbawił ale i zaniepokoił swoim brakiem pamięci. Gloryfikuje PRL - wszystkim na wszystko ( jak to w komunie) starczało, paliwo do Malucha czy Syrenki lało się, jak było ( często nie było, potem kartki na paliwo były), zresztą ile tych aut prywatnych w Bolesławcu było... Wolność była ( chyba się Panu M z "Żołnierzem wolności" pomyliło) Faktycznie, młodzi PRL-u nie pamiętają, starzy często za nim tęsknią, ale to za młodością tęsknią, ona bywała piekna nawet " za okupacji". Bzdury wierutne! Ludzie teraz wyjeżdżają za granicę w pogoni za większa kasą, nikt z głodu nie przymiera, każdy, co dwóch lewych rąk nie ma, prace i utrzymanie znajdzie. Ale teraz ludzie chcą dużo i szybko. kto by tam oszczędzał latami, jak w tym rzeczonym PRL-u, na jakis telewizor, pralkę, czy, nie daj Boże, samochód? Nie wypada byc ubogim, kazdy panisko, najlepiej herbowe... To się naród zadłuża( także we frankach) niestety...Zastaw się, a postaw się... Historia nie nauczyła nas wiele, ale kto się tam przejmuje jakąś historią. Powtarzam, lepszych czasów Polska i Polacy ( naród cały, nie panowie szlachta) nie mieli! Mamy i polskich milionerów ( dla większości wrogów narodu), polską klasę średnią, skromną, ale mamy. Mamy tez biedaków i nieudaczników życiowych, którzy chętnie swoją żółć i frustracje wylewają tu, na tym forum. No i dobrze...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
2 lutego 2015r. o 0:11
Owszem , jestem. Podlegam dokładnie takim samym prawom , jak i Ty :)

Powiedz mi proszę ? Dlaczego pomimo postępu cywilizacyjnego , tej całej technologi i wiedzy. Tych komputerów i ciągników , robotów na halach produkcyjnych i nowoczesnego rybołóstwa , wciąż za. pierdalamy do 67 roku życia ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~214 niezalogowany
2 lutego 2015r. o 0:23
Pannazdzieckiem napisał(a): Owszem , jestem. Podlegam dokładnie takim samym prawom , jak i Ty :)

Powiedz mi proszę ? Dlaczego pomimo postępu cywilizacyjnego , tej całej technologi i wiedzy. Tych komputerów i ciągników , robotów na halach produkcyjnych i nowoczesnego rybołóstwa , wciąż za. pierdalamy do 67 roku życia ?


Ty nie wiesz, jakiś jeleń musi przecież pracować na emeryturę górnika czy policjanta, który zaraz po 40 kończy pracować, dopłacić do emerytury rolnika, który krus płaci po 300 pln za kwartał, do tego potrzebny jest taki leming jak ty czy ja, przecież nie pojedziemy na warszawę, nie zablokujemy drogi.

Ja jednak wiem, że każdy który strajmuje (pod pięknmi hasłami że walczy dla wszyskich), chce jakiejś kasy od państwa, zabierze ją mi, z moich podatków. pamiętam, że jak po 89 w bc zamykali zakłady, jak kończyła się elektronika, to nikt nie dawał takich odpraw jak mają dostać górnicy. zatem czy oni, czy rolnicy walczą jedynie o kasę dla siebie, kasę, którą bedą musieli zabrać mi czy Tobie. bo my to lemingi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
2 lutego 2015r. o 7:48
właśnie tak :)
czas zmienić hasło na ''wszyscy jesteśmy frajerami'' :D

dlaczego wiec ''lemingami''?...czy tylko dla ''estetyki'' słowa?
czy może dlatego że boimy się nazwać dosadnie kim właściwie jesteśmy... ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
2 lutego 2015r. o 7:56
Niewolnikami.

Qurwa, przecież to jest prosto zrozumieć, ten ma władzę , co pieniądze posiada ( tworzy ). Powiedzcie mi cwaniaki , kto Wam pieniądze daje ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.