Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Kto doprowadza Polskę do ruiny ?

~ niezalogowany
31 stycznia 2015r. o 9:09
PanM napisał(a): W jednym z tematów pewien popularny tu internauta wskazał na winowajców gospodarczej zapaści Polski.
Myślę że było by wskazane podyskutować nad tym tematem i być może ujawnić rzeczywiste przyczyny gospodarczej niemocy Polaków.


uderz w stół chciałeś Pan to masz:
żydzi doprowadzają Polskę do ruiny!!! miedzy innymi waszymi Palikotowymi łapskami, rozumiem sługusów żydowskich z PO PSL czy PiS ale palikoty również jak jeden mąz głosowały za rentami dla żydów przykład proszę poniżej:
http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=12894&Itemid=100
ustawy ważne dla polaków są rozpatrywane w dzień przy nikłej frekwencji natomiast to co ważne dla interesów rządzącej hołoty robi się w nocy żeby obywatel nie wiedział ot chocby lasy państwowe których jak wiadomo nie udało się opierd....lić
BRZYDZĘ SIĘ TAKĄ POLSKĄ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
31 stycznia 2015r. o 9:57
A jaką Polską się Pan nie brzydzi ?
Jaka władza / powiedzmy ta nam najbliższa / jest Panu bliska i dlaczego ?
Gdyby Pan miał zaprowadzić porządek to jak by on wyglądał -- proszę o przykład.

/ a tak prywatnie raz jeszcze pytam .Dlaczego Ci wyznawcy jedynej prawdy nigdy nie piszą jawnie ?/

Zmoderowano 31.01.2015 godz.11:05 - powód: zbędne cytowanie (moderator)

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13054
#kajtek68 nieaktywny
31 stycznia 2015r. o 10:04
Pannazdzieckiem napisał(a): ... No, swołocz urzędniczo - chazarska , który pierwszy ? ... piwa chce się napić ?


chamski chadziarze,
jak zaczniesz pisać, nawet bez matury, SWOŁOCZO, to może się skuszę :P
Ostateczną decyzję uzależniam od marki, którą zaproponujesz :)
Oraz tego, że Bełzę zaczniesz cytować na równi z Konopnicką ;)
Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
31 stycznia 2015r. o 10:09


A jaką Polską się Pan nie brzydzi ?
Jaka władza / powiedzmy ta nam najbliższa / jest Panu bliska i dlaczego ?
Gdyby Pan miał zaprowadzić porządek to jak by on wyglądał -- proszę o przykład.

/ a tak prywatnie raz jeszcze pytam .Dlaczego Ci wyznawcy jedynej prawdy nigdy nie piszą jawnie ?/

nie ma na to odpowiedzi no chyba że się chce wzniecić kolejną ''awanturkę'' :D

o jakiej ''jawności '' tu mówimy?...w dużym mieście można się ''zgubić'' tu w tym grajdole jest to niemożliwe bo tu każdy wie ''kto z kim śpi'' a nawet jak nie wie to sobie ''dopowie''

rozumiemy się? :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 stycznia 2015r. o 10:59
PanM napisał(a): A jaką Polską się Pan nie brzydzi ?
Jaka władza / powiedzmy ta nam najbliższa / jest Panu bliska i dlaczego ?
Gdyby Pan miał zaprowadzić porządek to jak by on wyglądał -- proszę o przykład.

/ a tak prywatnie raz jeszcze pytam .Dlaczego Ci wyznawcy jedynej prawdy nigdy nie piszą jawnie ?/


brzydzę się Polską jako kolonią pejsatych, jako wasalem europy, jako państwem układów i przekrętów, brzydzę się polską która wygnała za chlebem większość moich przyjaciół, brzydzę się polską takich obłudników i krzykaczy jak choćby Pańskie ugrupowanie którzy udają że chcą zmian a tak na prawdę nie zrobią nic aby zaprotestować i przerwać tą lawinę zła, proszę kliknąć linka który podałem w 100% głosowaliście za..... Jak Pan tego nie widzi i nie rozumie to chyba mieszkamy w innych krajach
a tak prywatnie pytam- o jaką jedyną prawdę mnie Pan posądza??? Do kościoła mi daleko jeśli o to Panu chodzi

Zmoderowano 31.01.2015 godz.11:06 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
31 stycznia 2015r. o 12:18
~ napisał(a):
PanM napisał(a):
A jaką Polską się Pan nie brzydzi ?
**********

brzydzę się Polską jako kolonią pejsatych, jako wasalem europy, jako państwem układów i przekrętów, brzydzę się polską która wygnała za chlebem większość moich przyjaciół, brzydzę się polską takich obłudników i krzykaczy jak choćby Pańskie ugrupowanie którzy udają że chcą zmian a tak na prawdę nie zrobią nic aby zaprotestować i przerwać tą lawinę zła, proszę kliknąć linka który podałem w 100% głosowaliście za..... Jak Pan tego nie widzi i nie rozumie to chyba mieszkamy w innych krajach
a tak prywatnie pytam- o jaką jedyną prawdę mnie Pan posądza??? Do kościoła mi daleko jeśli o to Panu chodzi
***************************************************************

No proszę , zatem prawie nic nas nie różni.
Gdybym nadal wspierał Palikota lub Tuska miał by Pan prawo mnie zdziabać .
[img=1422703093_ehgbtaq.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
31 stycznia 2015r. o 15:13
~ napisał(a):
brzydzę się Polską jako kolonią pejsatych, jako wasalem europy, jako państwem układów i przekrętów, brzydzę się polską która wygnała za chlebem większość moich przyjaciół, brzydzę się polską takich obłudników i krzykaczy jak choćby Pańskie ugrupowanie którzy udają że chcą zmian a tak na prawdę nie zrobią nic aby zaprotestować i przerwać tą lawinę zła ...


Krótko , zwięźle i na temat :) Ma Kolega jakiegoś pomysła , co by można było zrobić z tym burdelem ? Żeby dotrzeć do ogółu Obywateli , to trzeba mieć dostęp do mediów , a tymczasem ścierwomedia w obcych łapach , oprócz kilku parafialnych gazetek. Pozostaje poczta pantoflowa , Internet i Ruch Narodowy Bosaka.

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 stycznia 2015r. o 15:48
kajtek68 napisał(a):
~ napisał(a): ... jak ja lubię z nich sobie łechotać ;) hihi

Odnoszę wrażenie, że bardziej lubisz ich łechotanie ;)
Miłego :)


Majteczku mój ty drogi Tronie Książecy ;) Chyba tylko tobie się podobają miejscowe lizuski gołodupki te przesłodkie cukiereczki od których każda mądra istota mdłości dostaje... buziaczki Misiunie :* :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.