Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nabór do służby w Policji w 2015 roku
~cycu niezalogowany
5 lutego 2015r. o 22:25
ciekawe który głupi i łamaga po rodzinie dzięki znajomością do policji, a kto do straży wiejskiej się dostanie....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
5 lutego 2015r. o 22:37
jak bym nie miał 4 z przodu to by poszedł do policji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 lutego 2015r. o 7:09
~cycu napisał(a): ciekawe który głupi i łamaga po rodzinie dzięki znajomością do policji, a kto do straży wiejskiej się dostanie....


Mam nadzieję że ciebie tam nie będzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 lutego 2015r. o 9:06
~cycu napisał(a): ciekawe który głupi i łamaga po rodzinie dzięki znajomością do policji, a kto do straży wiejskiej się dostanie....

Analfabeta chciał dogryźć ale nie wyszło. Znajomościom a nie znajomością.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Goniu niezalogowany
6 lutego 2015r. o 17:55
Ja bym taką procedure zrobił żeby najpierw zrobił egzaminy tym którzy pracują w Policji ciekawy jestem ilu by wtedy zdało
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasiek niezalogowany
7 lutego 2015r. o 8:50
Brakuje ludzi do "scierania" sie z manifestacjami np. górników czyli do tzw."ZOMO" - a jest ich coraz wiecej...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xyz niezalogowany
7 lutego 2015r. o 9:11
~ja napisał(a): jak bym nie miał 4 z przodu to by poszedł do policji
No tak 400 zł to full wypas ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Obserwator niezalogowany
7 lutego 2015r. o 9:48
Jakby tak prawo byłe prawe, to połowa już obecnych policjantów byłaby karana i wyleciałaby ze służby ! Ale układ wciąż panuje, niestety... Składanie fałszywych zeznań przeciwko obywatelom, byłby jako pierwszy zarzut. Jak widać ze sądy choćby bolesławieckiej, żadne dla nich poparcie. Negatywna ocena. Służba obywatelom im się pomyliła z dyktatem władzy. Jeszcze nie rozumieją, że Polska to nie Korea Północna. Chociaż tam by nie podskoczyli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.