Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Święto mruczków
~busiakłapusia niezalogowany
17 lutego 2015r. o 14:15
~klucz-nick napisał(a): sobota to dzień kota.


Niby dlaczego? bo rym częstochowski? To święto ruchome,a dziś jest wtorek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~miłośnik kotów niezalogowany
17 lutego 2015r. o 14:20
Też uwielbiam koty. Nie mogę mieć własnych, ale dokarmiam i opiekuję się bezdomnymi.
Jeżeli chodzi o załatwianie przez koty potrzeb fizjologicznych, to robią to czyściej od psów, ptaków i ludzi ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~busiakłapusia niezalogowany
17 lutego 2015r. o 14:30
~miłośnik kotów napisał(a): Też uwielbiam koty. Nie mogę mieć własnych, ale dokarmiam i opiekuję się bezdomnymi.
Jeżeli chodzi o załatwianie przez koty potrzeb fizjologicznych, to robią to czyściej od psów, ptaków i ludzi ;)



To prawda,sprzątają po sobie,zaciekawia mnie czy są jeszcze jakieś zwierzęta oprócz kotów,które tak robią.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
17 lutego 2015r. o 15:12
zgadzam sie , poczochrać "kotka" to piękna rzecz :D najlepiej bez pytania czy można :D lecz co za dużo włosów to też nie zdrowo :P umiar musi być :>


Dopisane 17.02.2015r. o godz. 15:12:

Pan Gray rodził 7 haha

Zmoderowano 17.02.2015 godz.18:44 - powód: dubel (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
17 lutego 2015r. o 16:14
miał miał, coś ty kotku chciał?chciałem ja miseczke mleczka bo pusta jest miseczka ,a jeszcze bym chciał. :P opowiem ci bajke jak kot palił fajke,a kocica papierosa- upaliła kawał nosa,idzie doktor z taaaakim brzuchem gdzie kocica?pod fartuchem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
17 lutego 2015r. o 16:29
Kotki, kiciusie, mrusie, kocurki, koteczki, drapichrusty, kociki, koteły... lubią być głaskane. Poniższy schemat niestety nie pasuje do moich tygrysów, bo w różnych niedozwolonych miejscach pozwalają się głaskać

[img=1424186884_y3m34rj.jpg]

Miłe i wdzięczne, uwielbiam wszystkie koty :)

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolczyk niezalogowany
17 lutego 2015r. o 17:13
instrukcja pasuje ale tylko do jednego z trzech moich :) tygrysków

Zmoderowano 17.02.2015 godz.18:44 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~busiakłapusia niezalogowany
17 lutego 2015r. o 18:57
magnum44 napisał(a): Kotki, kiciusie, mrusie, kocurki, koteczki, drapichrusty, kociki, koteły... l


Jeden z moich to Kocik.

Zmoderowano 17.02.2015 godz.19:02 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza