Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

22258
#Horus nieaktywny
13 kwietnia 2021r. o 6:56
Pannazdzieckiem napisał(a): ... mam ciebie Parówa

jak wrócę , to nie licz na ciszę w eterze ... i moją litość . Następnym razem zamiast wyciągniętej do zgody dłoni zobaczysz pięść.

To nie straszenie . Tym razem robię za futurystę :D

Nara :)




pięść?
z tego co wiem to Zaręba już chyba zamknięta ....
gdzie tym razem cię osadzą? :D

kajdaniarzu...

''czarny chleb i czarna kawa...ogarnięci samotnością ...'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zgniła Kufea niezalogowany
13 kwietnia 2021r. o 8:11
[img=1565869202_nirq8cw.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
13 kwietnia 2021r. o 10:55
Janusz ... obiecałeś ... kiedy zadzwonisz ? Nie możesz mnie tak traktować , jak Trystan Izoldę , jak Magbet czachę .... traktuj mnie jak Romeo Julię ... wiem przestałeś mnie kochać i nie mów mi , że " to nie tak , jak myślisz " cytując Dive polskiej muzy.


Ale ja wierna Panna wciąż Cię kocham Januszu T.

I tęsknię , żeby oprać ci ryja .

Coś zostało mi z tych reklam lat dziewięćdziesiątych , to było jeszcze wtedy , kiedy miałem telewizor . Czynny :D Ale szkiełko zepsułem świadomie :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowoszary Wilec niezalogowany
13 kwietnia 2021r. o 13:37
POLIN!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnopopielaty Bodziszek niezalogowany
14 kwietnia 2021r. o 19:19
Bolesławiec otrzymał prawa miejskie w połowie 13 wieku, prawdopodobnie od Bolesława Rogatki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopopielata Golteria niezalogowany
21 kwietnia 2021r. o 20:53
Jakby ktoś miał wątpliwości, czy świat oszalał, to dowodów coraz więcej. Plandemia to jeden z tych dowodów, a tu kolejny:
https://zdrowie.radiozet.pl/Medycyna/Wiadomosci/Naukowcy-skrzyzowali-czlowieka-z-malpa.-Zarodki-zniszczono?utm_source=wp&utm_medium=referral&utm_campaign=wymiana_ruchu

Uwaga - w tekście przywołanym wyżej d.urna dziennikarka i inni d.urnie, na których się powołuje pisze, że eksperyment przerwano ze względów etycznych. Ale nie z powodu wykorzystywanie komórek ludzkich, ale ... makaków. Zi.dio.ce.nie zwielokrotnione !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
28 kwietnia 2021r. o 3:56
A u mnie na Bielskiej Drogi Lucjanie warzymy magiczny napój . Ja i Kolega Kuternoga . On Druidem , ja realistą :D
A pan Starosta dalej leci z akcją pana Mateusza .M :D
Janusz Drogi Lucjanie już mnie chyba nie kocha ... bardziej nienawidzi ... podobnie jak byłe przyjaciółki i przyjaciele z INTERNETA :D



Ale to nic ... gdybyś Drogi Lucjanie miał się określić ... który z nas dwóch miałby być Oberiksem ?

Mam wrażenie , że Michalkiewicz ma rację ... świadomość etapu ... to ostatni krok dla niektórych ... pionek z E 4 na E pięć ... mogę poświęcić w drodze do skarbów Twego króla Drogi Lucjanie :)

Lubię pisać po nocach ... Da Vinci też tak miał ...szukając odpowiedzi na pewne pytania i Tesla też ... tylko Głupie Parówy wiedzą wszystko o wszystkich :D


Dopisane 28.04.2021r. o godz. 03:56:

... i lubię słuchać bardziej wygadanych ode mnie :



:)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopopielata Golteria niezalogowany
29 kwietnia 2021r. o 6:47
Coś z rana dla miłośników nauki

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.