Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
24 marca 2021r. o 20:43
Horus napisał(a):
~~Złotordzawy Dzwonek napisał(a): panna wazelina aż kapie


;D


Bogu ... wróć ... Parówo ... może partyjka szachów ... w realu ? :D

Cham i prostak pyta.

Czemóż nie zmienisz nicka na Donosiciel i jakiś ładny Avatar nie wstawisz ... Kobiety były by zachwycone ... Parówo :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
24 marca 2021r. o 21:54
:D[img=1616619246_s615s7v.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
7 kwietnia 2021r. o 20:32
Skąd ja to wiedziałem , żeś czerwony Parówa :D

Kwiat Życia , który mi służy za Awatar to symbol Świętej Geometrii , mój synek w Domu Dziecka w Bolesławcu też już wie o fraktaliźmie Natury ... ale s Kocham Bolec.Info ił ostatnio rozrząd ... chyba mu tego nie wybaczę .

Tobie wybaczam Parówa , bo Jezus gadał :D

Dobranoc :)


Dopisane 07.04.2021r. o godz. 20:32:

skorn napisał(a): Mi ciebie też żal, "męska dziwko" ; )


I wiadomo o kim gadamy :D Nie myśl sobie Parówa , że My ze Skornikiem , to jakie przyjaciele ... nie cierpię gościa , ale chłop intuicyjnie czuje tych , co są obojętni , i tych , którzy atakują ... pisząc " słupołazie , albo korniszonie " . A już wqurwić Skornika doszczętnie może wzmianka o Narzeczonej , albo moim Promieniu ... Głupia Parówo.

Mentalnie , to ty jesteś , jak słoń w sklepie z porcelaną . Kloszard Słoniu , przy tobie Parówa ... mentalnie jest jak motylek :)

I naucz się wreszcie cytować . Mam świadomość , że jestem najczęściej cytowanym Bolecnautą , ale dlaczego tak kiepsko ? :D Dlaczego nie ma klarownej deklaracji o przystąpieniu do PZPR Parówa ? . Kto pisał z Szacownych Bolecnautów i Bolecnautek " zeszmaciłeś się u wszystkich " ?

I kiedy ta rozprawa Parówa ? Pochwal się Donosicielu :D

Bolek Wałęsa jest z ciebie dumny ... Parówa :D

A może i nawet żydobankster Morawiecki :D

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
7 kwietnia 2021r. o 21:04
daczego wiedziałem ze jak pojawi się wpis ''pannyz ....'' to bedzie wzminka o mnie ?

bo ty głupcze nie potrafisz już żyć swoim marnym skądinąd ''życiem''

i raczej nie wspominaj o tym swoim ''promieniu'' bo się zeszmaciłeś jednym swoim wpisem jaki tu o niej zamieściłeś ...

może właśnie dlatego nikt cię nie chce na ''bajaniu''...nikt ci nie odpisuje i gnają cię z tematu za chamstwo jakie masz wpisane w ''rodowód''

ty możesz o tym nie pamiętać bo tobą rządzi nienawiść i alkohol ale ja mam oczywiście kopię twojego wpisu...

mam kopię i ...cierpliwość ...:]

i tylko przez szacunek do niej nawet nie wspominam jej imienia a ty nie wspominasz bo ....''zapomniałeś''...hahaha

i teraz napisz ...kto jest większym chamem?

''kajdaniarzu''....;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
7 kwietnia 2021r. o 21:34
Horus napisał(a): daczego wiedziałem ze jak pojawi się wpis ''pannyz ....'' to bedzie wzminka o mnie ?

bo ty głupcze nie potrafisz już żyć swoim marnym skądinąd ''życiem''

i raczej nie wspominaj o tym swoim ''promieniu'' bo się zeszmaciłeś jednym swoim wpisem jaki tu o niej zamieściłeś ...

może właśnie dlatego nikt cię nie chce na ''bajaniu''...nikt ci nie odpisuje i gnają cię z tematu za chamstwo jakie masz wpisane w ''rodowód''

ty możesz o tym nie pamiętać bo tobą rządzi nienawiść i alkohol ale ja mam oczywiście kopię twojego wpisu...

mam kopię i ...cierpliwość ...:]

i tylko przez szacunek do niej nawet nie wspominam jej imienia a ty nie wspominasz bo ....''zapomniałeś''...hahaha

i teraz napisz ...kto jest większym chamem?

''kajdaniarzu''....;D


Myślę Skorniku , że ten przypadek jest nieuleczalny . Proponuję więc definitywnie skończyć dysputę z Głupią Parówą . Nawet gdyby przyszło tysiąc atletów i każdy zjadłby tysiąc kotletów , to nie udźwigną ... taki to ciężar Yntelektu ... gdzież nam słupołazom , kajdaniarzom , chamom i prostakom , kmiotom i d.ebilom , kłamcom i złodziejom , alkoholikom i oszołomom ... dyskutować ? Nie wiem , jak Ty Skorniku , ale ja zamierzam się właśnie wybrać na wewnętrzną emigrację wobec takiego Yntelektu :D

Te , Parówa ... " bedziesz " tęsknić , jak już " bede " na wewnętrznej emigracji ? :D

Dobrej nocy Wam życzę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowofioletowy Berberys niezalogowany
7 kwietnia 2021r. o 22:48
Horus napisał(a): daczego wiedziałem ze jak pojawi się wpis ''pannyz ....'' to bedzie wzminka o mnie ?

bo ty głupcze nie potrafisz już żyć swoim marnym skądinąd ''życiem''

i raczej nie wspominaj o tym swoim ''promieniu'' bo się zeszmaciłeś jednym swoim wpisem jaki tu o niej zamieściłeś ...

może właśnie dlatego nikt cię nie chce na ''bajaniu''...nikt ci nie odpisuje i gnają cię z tematu za chamstwo jakie masz wpisane w ''rodowód''

ty możesz o tym nie pamiętać bo tobą rządzi nienawiść i alkohol ale ja mam oczywiście kopię twojego wpisu...

mam kopię i ...cierpliwość ...:]

i tylko przez szacunek do niej nawet nie wspominam jej imienia a ty nie wspominasz bo ....''zapomniałeś''...hahaha

i teraz napisz ...kto jest większym chamem?

''kajdaniarzu''....;D

[img=1565869202_nirq8cw.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
8 kwietnia 2021r. o 6:28
~~Różowofioletowy Berberys napisał(a):
Horus napisał(a): daczego wiedziałem ze jak pojawi się wpis ''pannyz ....'' to bedzie wzminka o mnie ?

bo ty głupcze nie potrafisz już żyć swoim marnym skądinąd ''życiem''

i raczej nie wspominaj o tym swoim ''promieniu'' bo się zeszmaciłeś jednym swoim wpisem jaki tu o niej zamieściłeś ...

może właśnie dlatego nikt cię nie chce na ''bajaniu''...nikt ci nie odpisuje i gnają cię z tematu za chamstwo jakie masz wpisane w ''rodowód''

ty możesz o tym nie pamiętać bo tobą rządzi nienawiść i alkohol ale ja mam oczywiście kopię twojego wpisu...

mam kopię i ...cierpliwość ...:]

i tylko przez szacunek do niej nawet nie wspominam jej imienia a ty nie wspominasz bo ....''zapomniałeś''...hahaha

i teraz napisz ...kto jest większym chamem?

''kajdaniarzu''....;D

[img=1565869202_nirq8cw.jpg]


No i od tego zacznie się rozprawa Parówa ... a następnie będzie po " pasemkach " twoich postów ... nie tylko w odniesieniu do mnie . Wspomnę również Koleżankę Kc ... między innymi :)

Do zobaczenia ... Parówa :)


Dopisane 08.04.2021r. o godz. 06:28:

O kurde , jak powszechnie wiadomo łażę bez maseczki i w poszarpanych ciuchach ... a jak mnie do sądu nie wpuszczą ... to stracę możliwość obcowania z bogiem Temidem , albo Horusem ... wsio ryba .

Panna trzeba bedzie " zainwestować w maseczkę " ... no jak trza , to trza :D

... idę zrobić kawę ... napój bogów :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
8 kwietnia 2021r. o 15:27
''Wspomnę również Koleżankę Kc ... między innymi''

słusznie ..
ja sobie przygotuę jej post gdzie pisze coś takiego ...

napisz jeszcze raz ''skacowana '' a nie napiszę o tobie inaczej jak ''pan lepkie ręce''

dobrze że przypomniałeś ...D

kogo jeszce wspomnisz?
rycha , zdzicha ?

będą ci świadkami?
racja ...z tym mogą mieć problemy...hahaha

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza