Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
7 marca 2021r. o 19:57
Prosto w twarz Parówo .

Kiedy ? I gdzie ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
7 marca 2021r. o 19:59
no i po co się podniecasz?
spokojnie ...
doczekasz ...:D chyba ...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
7 marca 2021r. o 20:13
Janusz , Parówo ... lubię się podniecać , ale lepiej robi to Swietłana . Czy pisałem ci już coś jaki ma biust ... sięgnij do ipeenku ...

Kiedy i gdzie Parówo ?

Dobra starczy tej krotochwili , idę do Kulawego na flaszkę , a Młody nie chce z tobą gadać , bo spytałem , czy mogę przekazać numer telefonu .

Nie wiem dlaczego Gadacz nie chce z tobą gadać Janusz ...

... jak większość Bolecnautów i Bolecnautek ... tylko , ja stary głupek :D

Nara :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
10 marca 2021r. o 21:14
Pannazdzieckiem napisał(a): Janusz , Parówo ... lubię się podniecać , ale lepiej robi to Swietłana . Czy pisałem ci już coś jaki ma biust ... sięgnij do ipeenku ...

Kiedy i gdzie Parówo ?

Dobra starczy tej krotochwili , idę do Kulawego na flaszkę , a Młody nie chce z tobą gadać , bo spytałem , czy mogę przekazać numer telefonu .

Nie wiem dlaczego Gadacz nie chce z tobą gadać Janusz ...

... jak większość Bolecnautów i Bolecnautek ... tylko , ja stary głupek :D

Nara :)


to za dwie dychy cię podnieca ?
to musi być już nieźle zużyta że ''pracuje'' za taką stawkę ...;D

tak że wiec daruj sobie te opisy jej biustu bo jak będe chciał wyobrazić sobie jak wygląda naleśnik to po prostu go sobie usmażę ...

no popatrz ...nie chce ze mną rozmawiać ...
słusznie ...
po co chłopakowi kolejny stres gdybym mu pokazał kilka wpisów ''tatusia'' :D

ty ...a on wie że przepraszałeś mnie tutaj za swoje chamstwo przez okrąglutki tydzień?


Dopisane 10.03.2021r. o godz. 21:14:

''Kradzież katalizatora: jak się obronić?
Jak zabezpieczyć się przed kradzieżą katalizatora? Oczywiście najlepszym rozwiązaniem jest własny garaż, czy też miejsce postojowe we wspólnym garażu lub na zamkniętym terenie. Skutecznym wyjściem jest również parking strzeżony, który uchroni dodatkowo przed kradzieżą samochodu w ogóle.

Jeśli jednak nie ma możliwości skorzystania z któregoś z tych oczywistych rozwiązań, trzeba unikać parkowania w miejscach nieoświetlonych i oddalonych od zabudowań, gdzie hałas wywołany wycinaniem metalowego elementu i ruch przy samochodzie nie będzie zauważony, tym samym ryzyko spłoszenia złodziei jest mniejsze.

Można też utrudnić złodziejom zadanie, stawiając auto tak, by utrudnić dostęp do podwozia i uniemożliwić użycie podnośnika – zaparkować przy ścianie, krawężniku czy gęstym żywopłocie. Przestępcy wycinający katalizatory mają mało czasu na pozostanie niezauważonymi, dlatego zawsze wybiorą za cel pojazd z łatwym dostępem do podwozia, słabo oświetlony i stojący na odludziu.

Nie zaszkodzi zamontowanie alarmu, reagującego na podnoszenie samochodu. Wycie syreny nie jest złodziejom na rękę i jest szansa, że odstąpią od próby kradzieży, wybierając następnym razem inne auto. Niektórzy zalecają też zakrycie katalizatora dodatkową metalową osłoną lub kratką, które nie tylko utrudniają dostęp, ale w czasie cięcia rezonują, generując dodatkowy hałas. Trzeba jednak pamiętać, że katalizator rozgrzewa się do bardzo wysokich temperatur (około 800 stopni Celsjusza) i musi być w czasie jazdy chłodzony, dlatego jakiekolwiek zaspawanie katalizatora kawałkiem blachy nie jest dobrym pomysłem.''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Popielaty Kalocefalus niezalogowany
10 marca 2021r. o 21:18
falco ,gdzieś te objawienia wyczytał ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
10 marca 2021r. o 21:20
w wyborczej...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrnoszara Borówka niezalogowany
10 marca 2021r. o 21:23
Dobrze ktoś napisał, jak zwykle gówna wyżarte z szamba.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
10 marca 2021r. o 21:26
:D[img=1615407966_gdu4ktf.png]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza