Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
7 marca 2021r. o 18:15
Dobra Parówo , nie odwracaj kota ogonem . Mów czy zostałeś c.e.n.z.o.r.em i kiedy ta rozprawa , bo mnie łapy świerzbią :)

Konkrety chłopie ...

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
7 marca 2021r. o 18:27
co ?
niewygodne pytania?
upada ''legenda'' zawsze piszącego jako zalogowany?

uciekasz od tematu?
to po co do mnie wracasz?
popiszmy o twojej legendarnej wręcz uczciwości i kulturze ..;D

sprawdziłeś ''głoga''?
a ja sprawdziłem tak na szybkiego jeszcze dwa twoje '' nicki''

jakaś tam ''rogownica'' i zielono-jakaś mina ...

no to jak to jest ?
zawsze się logujesz czy łżesz ...


nie odpowiedziałeś tutaj czy to co wcześniej ci pisałem to też dzieło ''hakerów'' czy jednak to ty pisałeś ...

zaprzeczysz czy potwierdzisz ... :D


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
7 marca 2021r. o 18:32
Pannazdzieckiem napisał(a): Dobra Parówo , nie odwracaj kota ogonem . Mów czy zostałeś c.e.n.z.o.r.em i kiedy ta rozprawa , bo mnie łapy świerzbią :)

Konkrety chłopie ...[/c

a proszę bardzo ...konkrety...


no tak ...
nie można mówić o przyjaźni z kimś kto opisał ci e tu na forum jako ''oszusta i złodzieja'' a któremu ty w odpowiedzi obiecałeś obicie mordy w Biedronce...

skorn to miernota intelektualna którą można tolerować i wybaczyć ...
twojej głupoty i idącego za tym chamstwa nie można ...

to jedyna różnica między wami....

ale jeden i drugi macie wspólne cechy...
przebieracie nóżkami i aż was nosi kiedy was olewam ...hahaha

przykład ...


Pannazdzieckiem wczoraj o 13:17

Postów: 13744

A ja wlaśnie wróciłem od kumpla Kuternogi , bo wóda nam się skończyła i zastanawiam się ... dlaczego bogu o mnie zapomniał . Czemuż to dyskretnie nie przypomina , żem " cham i prostak " ... bogu jak mogłeś o mnie zapomnieć ?

no właśnie ...

dlaczego ty o mnie nie potrafisz pomimo złożonych tu publicznie wielokrotnych deklaracji ?

mało miałeś poniżającego przepraszania za swoje wrodzone chamstwo?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
7 marca 2021r. o 18:53
Pannazdzieckiem napisał(a): Konkrety bogu . Ja , czy Młody Padawan ? Lucjan , czy Przemo , a może Jurko , lub Miss , albo Kc ?

Doniosłeś już , czy dopiero zamierzasz ?


o fajnie że wymieniłeś tą ferajnę ...

kto tu się teraz podpisze pod tym że wymieniłeś ich wszystkich jako ''tobie podobnych'' :D
jeszcze jedno ...zapomniałeś teraz o qwax-ie...
on też jest jednym z tych których wcześniej wymieniłeś ...

no ale teraz doszła w zamian ta cała ''mis'' od ''wiedzy'' i jakichś tam ''uczuć '' i kc ...
dla przypomnienia ...

to ta co pisała o tobie ''pan lepkie ręce''
potrafisz napisać dlaczego? :D

czy jestem nudny?
nie ...dla ciebie jestem ''niewygodny'' bo pokazuję jak upada twoja ''legenda'' ;D

a upierdliwy to raczej ty jesteś bo jak sam napisałeś tęskniłeś za mną i nie wytrzymałeś ...

a poprzedni post pokazał że nadal jesteś głupcem ..:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
7 marca 2021r. o 19:03
No i się dowiedziałem.

Pozwolę sobie na cytat z Lema , bo lubię cytować klasyków , nawet tych lokalnych
" gdyby nie Internet , w życiu nie dowiedział bym się , że na świecie jest tylu idiotów "

Nie bierz tego do siebie bogu ... postawiłem dwa pytania , gdzie konkretne odpowiedzi ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
7 marca 2021r. o 19:30
Pannazdzieckiem napisał(a):
~~Granatowoszary Ubiorek napisał(a):
Kuternoga odpadł był , a ja chleję dalej , bo mi pożyczył dwadzieścia peelenów , jak raz na flaszkę ...


................................................. Janusz teraz ty :D

Pożyczysz mi dwie dychy jutro ? :)

... liczę na Twój Altruizm :)



to też nie twój post?

~~Zielononiebieska Mina .....................


Postów:

Posłuchaj bucu i weś sobie do SERCA ... mój Synek pozamiata Cię w try miga , podobnie jak i ja Moderatorze , ale obaj nie mamy krwiożerczych instynktów ... no tak Go wychowałem ... jest łagodnym człowiekiem , jak ja , ale proszę Cię nie przeginaj.

Dobranoc


( ''weś '' zgodnie z oryginałem ...:D )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
7 marca 2021r. o 19:37
Coś jeszcze masz do powiedzenia bogu ?

Dlaczego prosto w twarz mi nie powiesz ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
7 marca 2021r. o 19:52
ależ powiem ...

na sali sądowej na którą jak zapowiadałem wcześniej przecież trafisz ...



~~Mlecznoróżowy Złocień .....................................

Postów:

Raczej pomimo bezużytecznego, patologicznego ojca, który zamiast być wsparciem, jest najgorszym przekleństwem. Miłość otrzymują od obcych ludzi, od tatusia upokorzenie.
Biedne, szkoda mi dzieci z patologicznych rodzin.
Falco, idźmy spać,bo rano trzeba zarabiać pieniążki na godne życie, nie na chlanie i prosty.tutki.

Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo