Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
10 marca 2021r. o 22:37
A najgorsze w tym wszystkim Parówa ... jest to , że w Dniu Faceta , nikt nie oprał mnie po ryju ...a tak na ciebie liczyłem ... zawiodłem się.

Ja masochista :D

Dobranoc " KWIATUSZKU " :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
10 marca 2021r. o 22:43


co...znowu zaczepka?
co za ''tempota'' umysłowa....szuka ''dymu'' a jak dostanie ''kopa'' to wieje do tej swojej nory i łka w rękaw Kazimierzowi ...;D

nikt normalny nie chce z tobą kontaktu i nikt po prostu nikt nie chce sobie brudzić rąk ...

:D
sąd cię ''oklepie'' i kto wie czy nie twój znajomy sędzia ...:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
10 marca 2021r. o 23:03
Horus napisał(a):

co...znowu zaczepka?
co za ''tempota'' umysłowa....szuka ''dymu'' a jak dostanie ''kopa'' to wieje do tej swojej nory i łka w rękaw Kazimierzowi ...;D

nikt normalny nie chce z tobą kontaktu i nikt po prostu nikt nie chce sobie brudzić rąk ...

:D
sąd cię ''oklepie'' i kto wie czy nie twój znajomy sędzia ...:D


Miejmy nadzieję . Ja mam ... a ty Parówa ? :D

Mam też wiarę i Miłość w sobie :)

Spij dobrze " szlachetny adwersarzu " :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowiany Żeniszek niezalogowany
19 marca 2021r. o 13:03
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
22 marca 2021r. o 21:36
No wreszcie Bolec hula , jak ta lala :D

Gratulacje Szacowna Redakcjo :)

Jako , że sentymentalny jestem , to przypomniało mi się właśnie ... ta lala ...



... zasypiać i budzić się przy Was , Szacowna Redakcjo , to być może me przeznaczenie :)

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotordzawy Dzwonek niezalogowany
22 marca 2021r. o 22:36
panna wazelina aż kapie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
24 marca 2021r. o 19:37
~~Złotordzawy Dzwonek napisał(a): panna wazelina aż kapie


Zgadza się , szkoda tylko , że Szacowna Redakcja , choćby w osobie redachtóra Benka nie chce publicznie z foliarzem gadać o koranaświrusie :D

Ale gdzież mi tam sięgać na pańskie progi ... jam prosta obsługa betoniary :D

Dzwonek , a jak u ciebie ... siara też kapie ? :D

... dobra starczy tych wiosennych nowalijek , lezę w kimono na zapiecek i " łodpierdulata sie ode mnie " cytując Mistrza z Konopielki :D

Dobranoc :)


Dopisane 24.03.2021r. o godz. 19:37:

My tu gadu gadu Lucjanie , ale myślę , że powinieneś pooglądać gości z bentleja :



... oby tylko Parówa się nie dowiedział ... albo Przemo :D

Przemo do dzisiaj wierzy w wolny rynek Friedmana w świecie , gdzie drukują pieniądze , glendzą o demokracji i panuje koronaświrus . A ścierwomedia gadają parówom , co myśleć mają ... błysk intelektu rzadko się trafia ... :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
24 marca 2021r. o 19:57
~~Złotordzawy Dzwonek napisał(a): panna wazelina aż kapie


;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.