Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

22258
#Horus nieaktywny
30 lipca 2021r. o 16:43
bardzo ciekawie było by gdyby tak nagle pojawiły się numery IP.
ale było by ''zdziwko''

czy mnie to obchodzi?
otóż nie...:D

''jarajcie ''się dalej ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~panM niezalogowany
30 lipca 2021r. o 17:58
Co za jełop.

Napisac dwa sprzeczne stwierdzenia w jednym poscie to trzeba miec zwichrowany czajnik.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
30 lipca 2021r. o 18:27
no właśnie ...
dlatego nic nie kumasz....może dlatego zrób coś ze swoim ''czajnikiem'' ....;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Bodziszek niezalogowany
1 sierpnia 2021r. o 7:10
Myszka zdyskwalifikowany.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
1 sierpnia 2021r. o 14:00
~~Horus napisał(a): no to dawaj
zobaczymy czy masz jaja czy wydmuszki

722 384 111



Zadzwoniłem Parówa . Pan Sebastian nie ma bladego pojęcia o naszych potyczkach .

Ja mogę być alkoholikiem , ale wciąż nie znam twego numeru Parówa . U nas na rampie , gadamy że sobą ... plotkujemy , jak baby , a ty Parówa taki wyizolowany .

Janusz pozwól mi pokłonić się przed bogiem , łapy mnie świerzbią .

Groźba karalna , Parówa zgłoś do moderacji , albo leć do prokuratury :D

Tchórzu i donośicielu ... ja idę po piwo i olewam ciepłym moczem takich , co się podszywają . Cham i prostak może sobie na to pozwolić .

Kiedy rozprawa Parówa , prawdomówna krynico mondrości z tfuVenu ?

Jeśli nie poznamy daty , to Bolecnauci uznają żeś przestraszył się starej Panny .

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
1 sierpnia 2021r. o 14:46
ciebie zgnoił dokładnie nie kto inny jak Kazimierz...
już mordę trzymasz krótko...

''łapy cię świerzbią''?
to może je po prostu myj od czasu do czasu bo pisano ci juz tutaj że kiedy cię widzą w jakimś dyskoncie to uciekają za regały bo po pierwsze wstyd się do ciebie przyznać i no cóż ...capisz...hahaha

fakt ...na widok tej nieogolonej ,zapijaczonej mordy też mnie ostatnio dopadł odruch wymiotny...
rampowy lumpie...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
1 sierpnia 2021r. o 16:02
Horus napisał(a): ciebie zgnoił dokładnie nie kto inny jak Kazimierz...
już mordę trzymasz krótko...

''łapy cię świerzbią''?
to może je po prostu myj od czasu do czasu bo pisano ci juz tutaj że kiedy cię widzą w jakimś dyskoncie to uciekają za regały bo po pierwsze wstyd się do ciebie przyznać i no cóż ...capisz...hahaha

fakt ...na widok tej nieogolonej ,zapijaczonej mordy też mnie ostatnio dopadł odruch wymiotny...
rampowy lumpie...;D


Powiedz mi to prosto w oczy ... Bochaterze :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Piotr uwazaj na siebie niezalogowany
1 sierpnia 2021r. o 16:31
Panna

Dla zodiakalnych Panien sierpień będzie dosyć trudnym miesiącem, podczas którego będą musiały się zmierzyć same ze sobą.

Uczucia:

Mimo iż Panna będzie w dosyć dobrym nastroju, to może napotkać trudności w relacji z partnerem. Czeka ją kilka dosyć ciężkich i nerwowych rozmów. Dodatkowo Mars i Merkury sprawią, że razem z partnerem mogą być trochę agresywni i wypowiedzieć słowa, których potem będą żałować. Dlatego Panna nie powinna nic mówić pod wpływem emocji. A może chcieć atakować, szczególnie pod koniec miesiąca, gdyż wpływ Słońca mocno ją osłabi i wyczerpie psychicznie.

Samotne Panny mają nikłe szanse na poznanie nowej i ciekawej osoby, bardziej powinny się skupić na sobie i pracy nad własnymi słabościami.

Kariera i finanse:

Pannę czeka dosyć spokojny czas w pracy. Będzie mogła się skupić na zaległych sprawach, zrobić porządki i pozamykać dawne rozdziały. Nadarzy się także okazja do wyjaśnienia sytuacji z osobą, której Panna nie darzy sympatią .

Zdrowie:

Panna w sierpniu będzie mogła sama ze sobą powalczyć o polepszenie swojego stanu zdrowia. To dobry czas na zerwanie z nałogami, takimi jak alkohol czy nikotyna lub kofeina. Wprowadzenie bardziej zdrowej i zróżnicowanej diety, także pozytywnie wpłynie na jej samopoczucie. Panna może także zacząć uprawiać nowy sport, który może być jej aktywnością fizyczną przez cały rok.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.