Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

22258
#Horus nieaktywny
1 sierpnia 2021r. o 17:40
Pannazdzieckiem napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a): ciebie zgnoił dokładnie nie kto inny jak Kazimierz...
już mordę trzymasz krótko...

''łapy cię świerzbią''?
to może je po prostu myj od czasu do czasu bo pisano ci juz tutaj że kiedy cię widzą w jakimś dyskoncie to uciekają za regały bo po pierwsze wstyd się do ciebie przyznać i no cóż ...capisz...hahaha

fakt ...na widok tej nieogolonej ,zapijaczonej mordy też mnie ostatnio dopadł odruch wymiotny...
rampowy lumpie...;D


Powiedz mi to prosto w oczy ... Bochaterze :D


twoje kozakowanie już się skończyło ...
teraz grasz gieroja tylko po wylogowaniu a straszyć to sobie możesz kumpli z rampy lub wróble w parku ...

pamiętam i mam to w ipeenku jak to mi tu napisałeś że zbierzesz kumpli i zrobisz ze mnie pendolino...

facet ...kogo?
słonika ledwo powłóczącego nogami?
tego drugiego obszymura z malinowym nosem?

a to że ktoś się ciebie brzydził w dyskoncie ?
przecież masz kumpli hakerów?
sprawdź sobie kto to mógł cię tak opisać...hahaha

masz coś do dodania? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
1 sierpnia 2021r. o 18:12
Horus napisał(a):
Ktoś napisał: Pannazdzieckiem napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Horus napisał(a): ciebie zgnoił dokładnie nie kto inny jak Kazimierz...
już mordę trzymasz krótko...

''łapy cię świerzbią''?
to może je po prostu myj od czasu do czasu bo pisano ci juz tutaj że kiedy cię widzą w jakimś dyskoncie to uciekają za regały bo po pierwsze wstyd się do ciebie przyznać i no cóż ...capisz...hahaha

fakt ...na widok tej nieogolonej ,zapijaczonej mordy też mnie ostatnio dopadł odruch wymiotny...
rampowy lumpie...;D


Powiedz mi to prosto w oczy ... Bochaterze :D


twoje kozakowanie już się skończyło ...
teraz grasz gieroja tylko po wylogowaniu a straszyć to sobie możesz kumpli z rampy lub wróble w parku ...

pamiętam i mam to w ipeenku jak to mi tu napisałeś że zbierzesz kumpli i zrobisz ze mnie pendolino...

facet ...kogo?
słonika ledwo powłóczącego nogami?
tego drugiego obszymura z malinowym nosem?

a to że ktoś się ciebie brzydził w dyskoncie ?
przecież masz kumpli hakerów?
sprawdź sobie kto to mógł cię tak opisać...hahaha

masz coś do dodania? ;D


Mam . Kiedy zaczniesz kozakować w realu Parówa . Uparta Panna wciąż czeka na spotkanie z przyjacielem .... może będzie chciał się do Panny dobrać
... będzie miło i oby się ziściło , oby odwagi w realu Głupiej Papudze przybyło .

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
1 sierpnia 2021r. o 18:24
a kiedy to ja tu ''kozakowałem''?
czy kiedyś groziłem ci obiciem mordy?
no kiedy ?
ja zawsze ci pisałem że od tego jest sąd..
stanąłeś przed nim i tylko dzięki mnie skończyło się na tym że przez tydzień przepraszałeś ...
a mogło być gorzej bo chyba nie zaprzeczysz że podeszłem do sędziego i z krtki którą mu wcześniej podałem coś wykreśliłem...

nie nazywaj mnie tu ''przyjacielem '' bo nigdy nim nie byłem ..znajomym -o zgrozo- owszem ...
ale nawet określenie ''kolega'' to nadinterpretacja ...hahaha

o odwadze tez tu nie wspominaj bo do dzisiaj mam przed oczami obraz kiedy przez pół sądowego korytarza leciałeś do mnie z wyciągniętą ręką ...lub ''witą'' jak to się nazywa w twojej więziennej gwarze...hahaha
jak to się skończyło?

przypomnisz wiracho?....hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
1 sierpnia 2021r. o 20:07
Wtedy jeszcze miałem nadzieję , że można wyprostować Parówę ...dlatego leciałem z witą ... dzisiaj nadziei już nie mam .

Kiedy rozprawa Parówa ?

Dajmy sobie po ryju i niech Bolecnauci i Bolecnautki odpoczną od januszowej i Panny Vendetty .

Kiedy i gdzie Parówa ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
1 sierpnia 2021r. o 20:27
Pannazdzieckiem napisał(a): Wtedy jeszcze miałem nadzieję , że można wyprostować Parówę ...dlatego leciałem z witą ... dzisiaj nadziei już nie mam .

Kiedy rozprawa Parówa ?

Dajmy sobie po ryju i niech Bolecnauci i Bolecnautki odpoczną od januszowej i Panny Vendetty .

Kiedy i gdzie Parówa ?

widzisz jaka to z ciebie ''szczerość'' przemawia?
tak ...trudno jest przyznać jak zostałeś potraktowany i teraz pomijasz fakty ...

pamiętasz kiedy to spotkałeś mnie w Biedronce i też ''witę'' wyciągałeś?
pamiętasz jak ci odpowiedziałem -''spadaj frajerze''?
też to przemilczysz bo jakoś nie pasuje to do twojego tutaj ''kozaczenia'' ...;D

w sądzie nadzieję to miałeś ale na to że ja swoją wyciągnę a tu spotkał cię afront bo pokazałem ci kim dla mnie jesteś ...
prostować to ty sobie możesz swoich kolesi ...

po ''ryju '' dostałeś od sędziego i zginałeś tu kark przez okrąglutki tydzień...
miło mi się dzisiaj wspomina jaki byłeś cichutki przed sędzią...;D jak zbolałym głosem próbowałes coś tam wydukać a tu zonk...zgasił cię jednym zdaniem ...
kto tego nie widział niech żałuje...hahaha

nie jęcz tu że ktoś ma od tego odpocząć bo sam to ... nakręcasz codziennymi postami kierowanymi w moją stronę...
czy ja gdziekolwiek o tobie wspominam jeśli ty nie szukasz zaczepki?

więc nie strasz tu nie strasz bo chociaż Zaręba już zamknięta to działa jeszcze Wołów...
no i niedaleki szpital...

i jedno i drugie to odpowiednie dla ciebie miejsce...;D


Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus-Morus niezalogowany
1 sierpnia 2021r. o 22:39
Jak można tak chorego człowieka pomiatać na otwartym forum , czy kiedyś wziąłeś lekturę o nałogach ???
W Szwecji jest Alko uznany za chorobę , i osoby typu Panna są wysyłane na terapię , nawet jak by cię okradł
Jesteś z tego rocznika co sprawy prawdziwi ludzie załatwiali za Mikrusem , Pikolo lub z tylu Zacisza ,
Do sądu lecieli tylko Frayerzy , czepiasz się chłopaczyny , czy on grypsował jego brocha nie twoja ,
Więzienie jest dla ludzi , oby tobie jakiś dzieciak pod koła nie wpyerdolił się przez przypadek ,
a wtedy pogrypsujesz z H …….M moim , zaczepiasz jakichś Lucjanów , drzesz z nich łacha ,
Więc podpowiem ten szpital z twoim nastawieniem do ludzi przydałby się tobie Frayerze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białoszara Ostróżka niezalogowany
1 sierpnia 2021r. o 22:51
Skoro jest chory niech się leczy a nie zatruwa tu forum swoimi fobiami
Kto by chciał obić ryj tego Panny by później płacić odszkodowanie lub skończyć z wyrokiem ?
Od takich spraw są właśnie sądy i jak widzisz ten Panna tak już przynajmniej dwa razy skończył
Więc kto tu jest frajerem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Qrwa ile jeszcze niezalogowany
2 sierpnia 2021r. o 18:21
Do coming outu zmobilizował mnie prezydent Andrzej Duda podczas kampanii wyborczej. Powiedział, że LGBT to nie ludzie, lecz ideologia. Prezydent stał się emanacją homofobii — powiedział Andrzej Piaseczny w wywiadzie, który pojawił się w dzisiejszym ,,Naszym Dzienniku''. Dodał, że decyzję o zdjęciu go z anteny TVP podjął sam Jarosław Kaczyński oraz wydał także zakaz rozmów z nim dla dziennikarzy z mediów zarządzanych przez Orlen.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza