Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

~~Czerwonozłota Pęcherznica niezalogowany
2 sierpnia 2021r. o 18:38
~~Qrwa ile jeszcze napisał(a): Do coming outu zmobilizował mnie prezydent Andrzej Duda podczas kampanii wyborczej. Powiedział, że LGBT to nie ludzie, lecz ideologia. Prezydent stał się emanacją homofobii — powiedział Andrzej Piaseczny w wywiadzie, który pojawił się w dzisiejszym ,,Naszym Dzienniku''. Dodał, że decyzję o zdjęciu go z anteny TVP podjął sam Jarosław Kaczyński oraz wydał także zakaz rozmów z nim dla dziennikarzy z mediów zarządzanych przez Orlen.


Brawo prezes Kaczyński
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Koralowy Złocień niezalogowany
2 sierpnia 2021r. o 21:44
A PiS jest DO DUPY !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnopopielata Dynia niezalogowany
2 sierpnia 2021r. o 23:14
~~Koralowy Złocień napisał(a): A PiS jest DO DUPY !


jak wszystko w tym kraju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobrązowa Sanwitalia niezalogowany
3 sierpnia 2021r. o 3:53
~~Czerwonozłota Pęcherznica napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Qrwa ile jeszcze napisał(a): Do coming outu zmobilizował mnie prezydent Andrzej Duda podczas kampanii wyborczej. Powiedział, że LGBT to nie ludzie, lecz ideologia. Prezydent stał się emanacją homofobii — powiedział Andrzej Piaseczny w wywiadzie, który pojawił się w dzisiejszym ,,Naszym Dzienniku''. Dodał, że decyzję o zdjęciu go z anteny TVP podjął sam Jarosław Kaczyński oraz wydał także zakaz rozmów z nim dla dziennikarzy z mediów zarządzanych przez Orlen.


Brawo prezes Kaczyński


Kim Dzong Un jest poważnie chory? Tajemnicze ślady na głowie dyktatora

Na zdjęciach z Dnia Weterana widać niewielki bandaż na potylicy dyktatora Kim Dzong Una - zauważył portal NK News. Pjongjang milczy na temat stanu zdrowia swego dyktatora.
Plama, dziura lub szew - w zależności od zdjęcia jest widoczna z prawej strony głowy. Na części zdjęć jest okryta plastrem lub niewielkim bandażem. Jak informuje portal NK News, jest to szczególnie widoczne na zdjęciach z wojskowych uroczystości, które odbyły się między 24 a 27 lipca, a także na nagraniu z konferencji weteranów wojennych i powiązanych wydarzeń, które odbyły się w dniach 27-29 lipca.

A JAK NASZ MAŁY DYKTATOR ?


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
9 listopada 2021r. o 19:00
" co z tego że Julia wróciła jak kładzie ''laskę '' na obowiązki ?
wczoraj zgłaszałem do moderacji dwa posty niejakiego ''panny'' który jawnie kpi sobie z obowiązującego prawa i pomimo tego ze admini mają obowiązek reagować okazuje się że mają to w dupie...
admini...pytam was więc tutaj publicznie...
co zamierzacie z tym zrobić?
dalej będziecie strugać .........................
dlaczego komentarze uderzające bezpośrednio w któregoś w was szybko znikają a te pomimo zgłoszeń i czasu jakie daje wam prawo na usunięcie takich postów do dzisiaj są w sieci?
to nie pierwszy raz was pytam czy znacie zapisy prawa co do funkcjonowania forów publicznych i tego jakie ono nakłada na was OBOWIĄZKI...
NIGDY NIE DOCZEKAŁEM JASNEJ ,KLAROWNEJ ODPOWIEDZI ...

ps, nieznajomość prawa nie zwalnia od odpowiedzialności...
a taką ewentualnie ponosicie nie reagując...

miłego dnia ...;D "

No , no bogu masz rację , też jestem zbulwersowany chamstwem w necie . Można Lucjana wyzywać od plantatorów i kmiotów , jak większość Bolecnautów o odmiennym zdaniu . Przeciwników politycznych można wyzywać od pis... dzielców , premiera nazywać pinokiem , a prezesa macKwaczem i śmiać się ze starczej ułomności z pod tyldy .

To wolno w Polszy ( już za to sformułowanie masz w Kocham Bolec.Info Parówa ) .

Szacowną Redakcję też będziesz po sądach ciągał , bo nie przestrzegają etykiety ?

Gdybyś miał jaja Parówa , już mieli byśmy porachunki za sobą , a tymczasem facet bez jaj sądem się zasłania .

No to kiedy , bo wiem gdzie .

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Obserwator niezalogowany
9 listopada 2021r. o 19:27
~~Horus-Morus napisał(a): Jak można tak chorego człowieka pomiatać na otwartym forum , czy kiedyś wziąłeś lekturę o nałogach ???


Akurat w tym popieram horusa, po co ma sobie g..... ręce brudzić, jak od tego są odpowiednie organy. Choroba powiadasz, mordercy, pedofile i wielu tym podobnych też są chorzy, trzeba ich wesprzeć, pogłaskać i przytulić . To jest bydle, człowiek nieobliczalny, bez jakiejkolwiek kultury, który jest w stanie posunąć się do wszystkiego. Takich osobników powinno się odizolować od społeczeństwa bo stanowią zagrożenie !

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
9 listopada 2021r. o 20:01
A bogu dalej z pod tyldy . Zgłoś do moderacji ... łopserwator i napisz wniosek do sądu , żeby mnie zamknęli i całą Redakcję też , wraz z Julią . Kto nie przestrzega prawa do pudła :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Obserwator niezalogowany
9 listopada 2021r. o 20:14
Pannazdzieckiem napisał(a): A bogu dalej z pod tyldy . Zgłoś do moderacji ... łopserwator i napisz wniosek do sądu , żeby mnie zamknęli i całą Redakcję też , wraz z Julią . Kto nie przestrzega prawa do pudła :D

Tak to sobie tłumacz :D zawsze to jakieś pocieszenie.
Myślisz, że tylko On cię nienawidzi ?? No to grubo się mylisz , wszystkich zniechęciłeś do siebie, przez to jaki jesteś obrzydliwy, a wręcz obleśny . Jak myślisz dlaczego udajemy, że cię nie widzimy na ulicy, dlaczego cię omijamy, dlaczego nikt z nas nie chce ci podać ręki, chociaż ty sam uważasz się za prawego i dobrego człowieka( i tylko ty sam, nikt inny) ?? Bo już wszyscy się na tobie poznali zwyrodnialcu. Usiądź i pomyśl dlaczego tak jest, a może to nie jest prawda, co ?? Tolerują cię tylko ci co muszą, nikt inny. I nie jestem żadnym Horusem, ja cię gorzej nie trawię niż on, a nie jestem w tym jedyny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.