Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

211
skorn
10 września 2018r. o 22:13
~~Srebrzystoszara Borówka napisał(a):
Kopiowanie linków słupołazie to też kradzież jeśli chodzi o ścisłość bo w linkach nieogarnięty typku też bywają zdjęcia z prawami autorskimi

udowodnij


Drugiego takiego nałogowego złodzieja cudzej właśności intelektualnej jak ty to na tym forum nie było, nie ma i nie będzie. Kopiowałes całe partie tekstu bez podania źródła i to jest złodziejstwo a nie linkowanie.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowoniebieski Szczypiorek niezalogowany
10 września 2018r. o 22:28
Cześć Pannozdzieckiem!
No mamy wspólne zainteresowania - właśnie piwo "Ratuszowe" ze Lwówka popijam. Bardzo mi lwóweckie ostatnio podchodzą - zwłaszcza "Jankes" i "Ratuszowe". Chociaż z tym "Jankesem" to patrząc na "przyjaciół" z USA to tak słabo. Ale piwo dobre.

Przy okazji - każdy z nas jest wędrowcem. To podstawa w chrześcijaństwie. "Nie gromadźcie sobie skarbów na ziemi,..." (Mt 6,19) . Jesteśmy tu jako podróżnicy, na chwilę tylko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
10 września 2018r. o 23:02
Ooo taktak Ratuszowe i Ksiazece

Z cyklu "jestem tego warta"

https://m.youtube.com/watch?v=ryCXaI8L8Ew
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rezedowy Tulipan niezalogowany
10 września 2018r. o 23:02
Obsesjonat skorn i w borówce widzi Falco
Gdzie jeszcze?
Co za kmiotek....hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
10 września 2018r. o 23:11
Witam Cię Szczypior , wychodzi mi na to , że ten dobry szatan też jest Wędrowcem . I tu okazuje się PAWDA z nauk Jezusa ... wszyscy jesteśmy bogiem i Wędrowcami , bogiem Świadomością własnej egzystencji ... Mt 6,19 :) Nie będę wnikał dlaczego przedstawiciele KK uzurpują sobie prawo do wyłączności i własności mej skromnej Duszy , próbując mnie prześladować narzuceniem woli w sakramencie spowiedzi. Mam to w dupie , to Stwórca rozlicza mnie za niewłaściwe myśli , nie Jahwe , autor Mondrej Biblli :)

Gut , życzę Ci smacznego , ja tam preferuję portera z Poznania , ale nie zawsze jest kasa ... no tacą się ze mną nikt nie dzieli :D ... no więc Żubr , absolwent puszczy , aczkolwiek Warka ... ostatnimi czasy przypadła mi do gustu ... czerwona , nie strong , być może zawiera więcej glutaminianu sodu , zamiast alkoholu :D

Czy mogę zadać Ci publicznie pytanie intymne Szczypior ... Twoja podstawa Świadomości , to kwestia wiary , wiedzy , czy ... przynależności do struktury systemu ?

Wymyśl sobie proszę jakiś nick , zarejestruj się u Mańka na bolcu , nie mylić z TW Bolek , Marek , Krzysiek , Jurek i jakiś tam jeszcze Balbina :D ... i napisz mi na priva odpowiedź . Nie wszyscy muszą wiedzieć , co chcesz mi jeszcze powiedzieć Wędrowcze .

ps. Mea culpa , żałuję , że tylko jedno piwo wziąłem ... qurwa , już po jedenastej ... zamknęli źródło :(
... życie nie ma sensu bez źródła :( , ale życie ma sens ze Źródłem :)

Dobrej nocy zainteresowani naszymi wypocinami :)


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszara Trytoma niezalogowany
10 września 2018r. o 23:21
~Rezedowy Tulipan napisał(a): Obsesjonat skorn i w borówce widzi Falco
Gdzie jeszcze?
Co za kmiotek....hahaha

odezwał się alter
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowoniebieski Szczypiorek niezalogowany
10 września 2018r. o 23:29
Moje przekonania to kwestia wiary, nie przynależności do kleru :) .
Trochę za bardzo wiarę z księżmi utożsamiasz, a za mało z podstawą wiary. Czyli Ewangelią.
Poza tym mając już trochę lat na karku, niestety :(, miałem czas przemyśleć sporo i przeczytać też sporo. I tak mi wychodzi, że obiektywne fakty wskazują na chrześcijaństwo, szczególnie w jego łacińskiej wersji jako najlepszy system dla człowieka. Nie było i nie ma nic lepszego. Inna sprawa, że rzeczywiście trzeba sporo przeczytać, żeby wyrobić sobie właściwe zdanie. Historia, której mnie uczyli w szkole dawno, dawno temu to w większości fałsz. Także w stosunku do chrześcijaństwa, chociaż nie tylko. Lewicowe bzdury to szczyt kłamstw i przeinaczeń, ale tak już to wbito ludziom w mózgi, że ciężko się z nimi rozmawia. Teorie new age, nowych religii, Ery Wodnika czy też Twoje podejście gnostyckie (powtarzasz nieraz to, co pisano prawie 2000 lat temu :) ), to ścieżka donikąd. Ale to długa dyskusja. Może kiedyś razem piwo wypijemy :)
Pozdrawiam i dobrej nocy.

P.S.

Kup i przeczytaj książkę Jordana Petersona "12 życiowych zasad. Antidotum na chaos". Na pewno Ciebie zaciekawi. Polecam, bo warto.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
10 września 2018r. o 23:57
Tytuł mi nie bardzo pasuje , bo entropia systemu zawsze wzrasta. Nie kupię i nie przeczytam polecanego przez Ciebie Petersona. nie to żebym stronił od gnozy , chodzi o to , że prawdziwą gnozą jest właśnie stopień nieuporządkowania dowolnego systemu . bo system , jest jak algorytm sztucznej inteligencji unifikuje doznania indywidualnych DUSZ na siłę i groźbę utraty wolności w samoświadomieniu . To dlatego myślimy podobnie o eurokołchozowym sobiepaństwie i prawach tworzonych przez lewactwo wyrosłe na Marksie i Dzieciach Kwiatu . Żeby rozpieprzyć dany system potrzebne są wysokoenergetyczne wibracje Duszy , czyli wysoki stopień nieuporządkowania zwany entropią . Można to ponoć matematycznie liczyć , ale ja nie mam bladego pojęcia , jak ?

Jednego jednak jestem pewien , dzisiaj kręciłem betoniarą tylko osiem godzin , od ósmej do ósmej ... i trochę padnięty jestem , szczególnie po piwku .

Dobrej nocy widzom nienawistnego parku :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza