Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

~~Brunatnoszara Trytoma niezalogowany
11 września 2018r. o 2:20
od ósmej do ósmej to dwanaście godzin , wcale się nie dziwię, ze nie masz pojęcia jak policzyć entropię :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowoniebieski Szczypiorek niezalogowany
11 września 2018r. o 6:23
~~Brunatnoszara Trytoma napisał(a): od ósmej do ósmej to dwanaście godzin , wcale się nie dziwię, ze nie masz pojęcia jak policzyć entropię :D


Hmmm. I jak chcesz rozmawiać z Pannązdzieckiem, jak nie wiesz, że od ósmej do ósmej jest 8 godzin, a od szóstej do szóstej 6 godzin?
Chyba jesteś młodym człowiekiem, bo starsi takie rzeczy dobrze rozumieją :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
11 września 2018r. o 6:45
:D

Dzień dobry :)

Wybacz Szczypior mój ambiwalentny stosunek do Petersona , ale z ciekawości znalazłem coś takiego i posłuchałem oczywiście :



To o to Ci chodziło , mam nadzieję , jeśli nie , to skoryguj proszę :)

Mnie jednak bardziej od psychologi interesuje " obraz całości ".

Polecam Tobie Szczypior i Wam to :

https://wolnemedia.net/dobra-ameryka-i-zla-rosja-co-jest-grane/

Miłego dnia i lektury :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowoniebieski Szczypiorek niezalogowany
11 września 2018r. o 14:33
Cześć Pannozdzieckiem.

Tak, to takie krótkie wprowadzenie do książki. Książka, moim zdaniem, jak najbardziej dla Ciebie. jest to bowiem książka dla Wędrowców. Nie można jej zakwalifikować jednoznacznie do psychologii, chociaż autor jest psychologiem. Znajdziesz w niej dużo przydatnych myślącym Wędrowcom informacji. Polecam też wszystkim, bo nie przypadkiem stała się ta książka światowym bestsellerem.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
11 września 2018r. o 18:44
Panna
wydaje mi się że samotność Ci dokucza, potraktuj ją jak przyjaciółkę nie jak wroga, wiele możesz się od niej nauczyć:)
i

nie wędruj w poszukiwaniu odpowiedzi, wędruj by je poznawać.Tylko taka wieczna podróż ma sens.

Też pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
11 września 2018r. o 22:02
Witam Was wieczorową porą :)

Widzisz Szczypior ... rozumiem co do mnie mówisz , ale uważam , że bestseller , szczególnie ten nowoczesny , międzynarodowy , łełrokołchozowy , globalistyczny i jakże chwytający za serca karierowiczów ... , to zwyczajna manipulacja . Być może jest to kwalifikowane do nagrody Nobla za osiągnięcia w dziedzinie zniewolenia niewolników , ale nie przypisuj Wędrowcom , czyli między innymi Sobie ... uległości i kierowania się zasadami wymyślonymi przez profesiurów i dohtórów. Ja rozumiem , że każdy Wędrowiec obiera autorytety . Ja mam sześć i jeden wakat , ale pierwsza zasada Petersona " stój prosto " ... już mnie mdli jak przestarzałe piwo . Ja qurwa nie chcę stać prosto , Ty z resztą też , tylko jeszcze nie wybrałeś właściwych Tobie Autorytetów ... Wędrowcze ... w poszukiwaniu Autorytetów Intelektualnych :)
Pozostałych jedenaście zasad nie chce mi się nawet komentować , to nie jest książka dla mnie i dla Ciebie też nie :) W zamian proponuję Ci poczytać hrabiego Pratcheta Ś.P. Autora fantasmagorii " Dobry Omen " . W necie jej ... książki :) ... nie znajdziesz , chyba , ale w realu też trudno . Nie ma takich bibliotek , gdzie światło DUSZY każe sprzymierzyć się Aniołowi i Diabłu w imię obrony człowieczeństwa :D

Inaczej mówiąc Szczypior , szukaj ... jak pies ... szukaj ... własnych AUTORYTETÓW , czyli Ludzi , co wiedzą na czym polega różnica między dobrem , a złem ... .

Droga DP ... nie wiem , czy jesteś Wędrowczynią , ale gdybyś łaskawa była być ... to musisz czuć Sercem , że samotność nie jest moim wrogiem . Ja ją nawet lubię , bo me Prawdziwe Przyjaciółki w łasce swojej ... dają mi odrobinę ... nieobecności siebie :D

I za to Je Kocham. Lubię zapalić i wypić , a Jedna i Druga ... zabrania :D . Ale kiedy przeginają pałę , to szybko się reflektują ... Wędrowczynie :)

ps. Dorota :) Ja głupi starzec jestem , ale myślę sobie , że gdybyś chciała przypodobać się Mym Przyjaciółkom , to nie potrzebujesz tego robić , One są tak naiwne , że z otwartym Sercem przyjmą Cię do grona Przyjaciół. Ale jeśli urazisz uczucia ... Pretendująca Wędrowczyni ... np . mówiąc do mojej Przyjaciółki ... " nie maluj chaty , dla Tego , którego Kochasz , pomaluj odrosty we włosach " ... no to jest fo pa :D

No takie są i za to je właśnie kocham :)

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowoniebieski Szczypiorek niezalogowany
11 września 2018r. o 22:14
Pannozdzieckiem, ta książka jest bardzo antykołchozowa i nie podoba się tym, co chcą zrobić z ludzi niewolników. Główne przesłanie - masz być odpowiedzialny i brać się z życiem za bary, a nie czekać na mannę z nieba. I nie słuchać lewicowych bzdet, które są przeciwne naturze. Bo skończy się tragedią dla nas wszystkich. A porządki, o czym wiemy od dawna, zaczynaj od siebie. Ale w wydaniu Petersona jest sporo nowego spojrzenia na bardzo, bardzo stare sprawy.
Nie chcesz czytać - Twój wybór. Ja proponuję, a Ty wybierasz. Na jakiegoś Pratchetta szkoda mi czasu - to nie jest zbyt ambitny i pomysłowy gościu. Są ciekawsze i ważniejsze książki.

Pozdrawiam ( ja wieczorne "Ratuszowe" mam za sobą - teraz pora poczytać dobrą literaturę). Przy okazji - czytając Petersona odkryjesz nowe znaczenia tego, co oznacza, że Anuszka olej już rozlała :) I nie tylko to.
Dobrej nocy - rano do mojej "betoniary" muszę się zbierać :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
12 września 2018r. o 18:47
Pannazdzieckiem napisał(a): Witam Was wieczorową porą :)


Droga DP ... nie wiem , czy jesteś Wędrowczynią , ale gdybyś łaskawa była być ... to musisz czuć Sercem , że samotność nie jest moim wrogiem .



Nie napisałam że jest Twoim wrogiem P. anna
Widzisz... jak łatwo ''przerobić'' czyjąś myśl.Ale to nic. Ja się nie gniewam.Przynajmniej dowiedziałeś się dlaczego samotność Ci dokucza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego