Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

~~Szaropopielaty Zawciąg niezalogowany
10 września 2018r. o 12:09
Koniec wolnego internetu już za chwilę:

https://www.pch24.pl/czy-pozegnamy-wolny-internet--w-srode-kluczowe-glosowanie-w-europarlamencie,62745,i.html

A tu się obelgami przerzucają i nic nie rozumieją. A nasi europosłowie przegłosują wszystko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ceglastoróżowy Milin niezalogowany
10 września 2018r. o 15:12
Niech żyje Wolność hahaha.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
10 września 2018r. o 15:45
Skończy się kopiuj wklej. Wielkie halo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatny Hebe niezalogowany
10 września 2018r. o 16:02
no to ''magister'' będzie miał problem z linkami
co zrobi biedaczek kiedy przyjdzie coś skomentować własnymi słowami?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
10 września 2018r. o 16:06
Nie twoja sprawa, złodzieju, czy komentuję linki czy nie.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowoniebieski Szczypiorek niezalogowany
10 września 2018r. o 16:48
mir.ko napisał(a): Skończy się kopiuj wklej. Wielkie halo


Chyba niedokładnie przeczytałeś artykuł. To nie chodzi o kopiuj-wklej. Zaraz będzie pod tym pozoremmoderacja na wszystko. I tylko to, co rząd lub UE puści lub będą kontrolowali będzie w internecie.
Strasznie władcom tego   świata wolny internet przeszkadza.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystoszara Borówka niezalogowany
10 września 2018r. o 16:59
skorn napisał(a): Nie twoja sprawa, złodzieju, czy komentuję linki czy nie.

galotkami trzęsiesz wazelino
Kopiowanie linków słupołazie to też kradzież jeśli chodzi o ścisłość bo w linkach nieogarnięty typku też bywają zdjęcia z prawami autorskimi
ale co taki ''magister'' jak ty może o tym wiedzieć ?
ile cię ta ''magisterka'' kosztowała? Ziobro tez donosił na kumpli więc nie wstydz sie i napisz o tym
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
10 września 2018r. o 22:07
~~Lawendowoniebieski Szczypiorek napisał(a):
mir.ko napisał(a): Skończy się kopiuj wklej. Wielkie halo


Chyba niedokładnie przeczytałeś artykuł. To nie chodzi o kopiuj-wklej. Zaraz będzie pod tym pozorem moderacja na wszystko. I tylko to, co rząd lub UE puści lub będą kontrolowali będzie w internecie.
Strasznie władcom tego   świata wolny internet przeszkadza.


Amen . Święte słowa Szczypior , bo jeśli chodzi o K/W , to cytatami i linkami dalej możemy się przerzucać , ale jeśli System uzna jakiegokolwiek człowieka za przeciwnika , to koniec z wolnością słowa i zero publikacji. ... żeby " zgniłe jabłko nie skaziło pozostałych owoców hodowli ... myśleniem samodzielnym ".

Moim skromnym zdaniem , są dwa ... no dobra , trzy hamerykańskie produkcje określające w sposób metaforyczny rzeczywistość , w jakiej nam przyszło egzystować.

Tak więc ... Matrix , czyli system sztucznej inteligencji , Terminator , czyli system sztucznej inteligencji , oraz Independeyj dej ( ... czyli dzień niepodległości ... popraw Szczypior z łaski swojej , bo łangielskiego ni w mowie , ni w piśmie :) ) , czyli system inteligencji zbiorowej opartej na instynktach owadzich , znanych Ludziom z kolonii mrówek , czy termitów. Wszystkie te trzy " systemy " prowadzą w prostej linii do destrukcji rodzaju ludzkiego , na ekranie oczywiście , ale analogie Mądrym biją po oczach . Mądrzy bazują na wiedzy , nie na ... świecidełkach :) I tutaj gotów byłbym podpisać się pod stwierdzeniem , ze Światem rządzi wprawdzie szatan , ubrany w lucyferiańskie szaty z Tiarą na łepetynie , ale przeciwnikiem szatana , jest ... szatan ubrany w metaforę i wiedzę ... na skalę masową . Jak u mrówek i termitów. Owady posługują się bodźcami chemicznymi , człowieki ŚWIADOMOŚCIĄ dobra i zła . I teraz warto wspomnieć o czwartej ... hamerykańskiej produkcji , a mianowicie Avatar , gdzie potomek upadłych aniołów zdradzając wbrew pozorom swój własny rodzaj staje do walki z chciwością potomków tychże upadłych aniołów. Broniąc w zasadzie nie swojego życia.

Inaczej mówiąc ... te ... no dobra , cztery ... :) produkcje ... ludzie Jahwe tego nie wymyślili , to przekaz od Mądrych Istot Wszechświata , Wszechświata naszego Stwórcy , po hamerykańsku wprawdzie , ale kto powiedział , że potomkowie angielskich zabijaków i złodziei zawsze się mylą ? Perły zawsze błyszczą wśród świń , mentalnie rzecz ujmując :)

ps 1 Myślę sobie Szczypior , że jesteś Avatarem i Wędrowcem . Stawiam własną Duszę na przeciw Duszy , która potrafi kochać i rozumieć rzeczywistość ... i piwo oczywiście :)

ps 2 Być może celem mojej egzystencji Tu i Teraz jest chęć połączenia tego głupka Kameleona ze Skornikiem , a obu głupków ze Stwórcą , czyli Wszechświatam , jak Jezus mawiał ... z KREACJĄ . Przyznasz Szczypior rację mi chyba , że ładnie obaj wyglądali by całując się w policzki tzw. judaszowym pocałunkiem, aczkolwiek , ja wolałbym widzieć pocałunek miłości.

ps 3 Dla k.retynów , co nie rozumieją moich słów oświadczam , że ... ani jeden , ani drugi głupek pedałem nie jest ... czy to qurwa jasne ? : Znam osobiście obu ... o tyle , o ile ...

ps 4 Tym , którzy uważają , że popiłem dzisiaj pisząc te słowa , oświadczam , że właśnie zamierzam zjeść kolację i pójść po piwo :) Wiem , że to niezdrowe , ale ... przyjemne :D

ps 5 Szczypior , proszę Cię , szukaj podobnych do nas , i w realu i w wirtualnej rzeczywistości , kto jeśli nie my ...

ps 6 Mirek , odleciałem , kiedy nie kazali karmić małpów :D
Ale nie wiem czy widziałeś zeznania jednego gostka , którego nie oszwabili , nie przekupili , nie zastraszyli , nie zniszczyli kariery , choć mieli możliwości . Facet pokazał gest Kozakiewicza , a za nim byli ci , co wiedzieli , nie ci co uwierzyli .
Ty już wiesz ... WTC i budynek siedem , w który żaden pilot z " dźihadu " nie trafił ...


A się rozpisałem , idę po piwo i ... w sumie było by mi miło , gdyby ktoś chciał ze mną jeszcze dzisiaj pogadać :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza