Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

~~Ognistoczerwona Bylica niezalogowany
19 kwietnia 2020r. o 14:41
qwax_ napisał(a):
kc napisał(a): Ciekawy kraj, ciekawi ludzie.


Pozwolę sobie zadać prowokujące pytanie, a co w tym aż takiego ciekawego??

I jeszcze jedno, chciałby zapytać Cię droga lewaczko-feministko o Twój, nick:
to skrót od pełnej nazwy: KC PZPR? ;)


Nie no ,siostra zakonna lewacka -feministka ,dobre !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
19 kwietnia 2020r. o 15:02
qwax_ napisał(a):
kc napisał(a): Ciekawy kraj, ciekawi ludzie.

Pozwolę sobie zadać prowokujące pytanie, a co w tym aż takiego ciekawego??

I jeszcze jedno, chciałby zapytać Cię droga lewaczko-feministko o Twój, nick:
to skrót od pełnej nazwy: KC PZPR? ;)


Ciekawe jest zachowanie tej sprzątającej kobiety, muszę poszukać na czeskich stronach czy gdzieś jest z nią wywiad, dlaczego zachowała się w taki sposób.

Wydaje ci się, że jesteś człowiekiem o szerokich horyzontach, który wie i widzi więcej od innych a mnie chcesz umieścić w takich ramkach ? To tylko świadczy o tym, że pomimo, że ci się wydaje, że jest inaczej , masz klapki na oczach i stoisz w równym rzędzie z osobami, którzy wymyślają głupoty na mój temat na tym forum.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
19 kwietnia 2020r. o 17:56
Jakżeż miło powitać Was Droga , KC , Virgo ... i Ciebie Kremowa Kufeo I Ciebie E :)Ja alkoholik mówię co jest grane , Tomasz z Akwinu też ćpał ,.... ja nie .... cierpię dopalaczy . Drogie Panie , czy mogę prosić o nadzieję .. dla mnie ... alkoholika ?


Dopisane 19.04.2020r. o godz. 17:56:

Ale moich śpiewających mentorów nikt mi nie zagłuszy :





Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13051
#Virgo nieaktywny
19 kwietnia 2020r. o 18:14
Witam Pannozdzieckiem...najfajniejsze :) , że płci nie zmieniłeś. Trzymaj się obranego kursu. Pozdrawiam wiosennie.

Są ludzie, którzy swym charakterem niszczą to co zbudowali rozumem, więc niech nie ranią tych ,których nie mogą zabić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
22 kwietnia 2020r. o 10:53
Dziękuję Virgo ... pamiętam , jak uczyłaś mnie o chazarach ... gdyby nie Ty nie wiedział bym :)

Dobrej nocy nauczycielko :)


Dopisane 22.04.2020r. o godz. 10:53:

A nie wiem , czy puścili to w telewizorniach ? :)



... ale jednego jestem pewien totalitaryzm oparty jest na strachu ... qurwa , chyba pójdę po piwo .

... chciałem Ci powiedzieć były Promieniu , że strach o utratę Zbawienia u kosmity Jahwe to jedna z głupszych rzeczy jakie zrobiłaś.

Jeśli nie widzisz tego , że cały Twój system wiary właśnie się wali , to ... przykro mi ... ale dalej nazywam Cię Mądrą i Piękną Kobietą , tchórzliwą , bo tchórzliwą , ale Mądrą i Piękną.

I to jest mój ostatni wpis na Bolcu o Tobie. Bądż szczęśliwa po swojemu . Miejmy nadzieję , że bajanie wśród Przyjaciół ukoi Twoją duszę. :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawozielony Szczypiorek niezalogowany
22 kwietnia 2020r. o 18:53
A Facebook coraz jawniej steruje ludźmi. A oni nic na to nie mówią.
https://www.dobreprogramy.pl/Facebook-walczy-z-protestami-przeciwko-zostanwdomu.-Mark-Zuckerberg-stawia-sprawe-jasno,News,107547.html

Pannozdzieckiem, świat się wali z powodu utraty wiary w Boga. Wsiąkłeś w gnostyckie wyznanie wiary i teraz przez gnostyckie okulary nie dostrzegasz wielu rzeczy.
Ale tego na forum ci nie wytłumaczę.
Co do piwa - polecam Książęce IPA. Dobrze się pisze popijając prosto z butelki :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
23 kwietnia 2020r. o 10:29
Ja w Jahwe już dawno straciłem wiarę , a świat dalej istnieje w pandemii głupoty , ale jednak . mógłbym wierzyć Immamom , a zmieniło by to coś ?

Bracia w inteligencji .. i Siostry , ja głupia Panna ... wzorem Jezusa gotowym Wam sandały wiązać ... czytajcie Stary Testament.

Proszę Was :)


Dopisane 22.04.2020r. o godz. 19:27:

Książęce IPA ? ... nie znam marki :D Do tej pory trułem się żubrem i Namysłowem :D


Dopisane 23.04.2020r. o godz. 10:29:

Mógłbym tutaj wkleić jakiegoś fajnego demota o koronaświrusie , ale są ważniejsze rzeczy z punktu widzenia upadającej ekonomicznie cywilizacji ... Pani Łopata Wam to wyjaśni :



Kiedy lata temu pisałem o chemitralach mieliście mnie za oszołoma . Dzisiaj ubrali Was w maski strasząc koronaświrusem. Jutro zabiorą Wam gotówkę , bo modnie i wygodnie płacić jest kartą ... kawałkiem plastiku , ale jak już Was wszystkich skatalogują , policzą i podzielą na WYBORCÓW tzw. DEMOKRACJI ... i skasują Wam konta w bankach , to jak kupicie żarcie dla dzieciaków ?

Głupia Panna ma jeszcze dwa piwa .... żuberka . Nie trafiłem Orwellu na to Twoje ulubione , ale trzeba przyznać , że jakieś buce z Bolca tną mi posty ... CENZURA , albo MODERACJA ... jak zwał tak zwał , Lenin wiecznie wśród żywych :D

Idę robić chorągiewkę za radą Pani Łopaty :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12245
#GeorgeOrwell nieaktywny
23 kwietnia 2020r. o 10:49
25.04.2020 w Bolesławcu zbiórka Al. Wojska Polskiego 52 godz 12 ma być anty amerykańska demonstracja przeciwko ich koronawirusowi .Taki widziałam plakat.I jest też w necie

„Jeśli nie dostrzegasz swojego zniewolenia, znaczy to tyle ze masz dusze niewolnika”
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMAMrowka zaprasza