Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

~~Piernikowy Jałowiec niezalogowany
1 czerwca 2020r. o 8:30
Horus napisał(a): teraz ''panie Kazimierzu'' a dwa tygodnie wstecz pisałeś do adminów ''gnoje''?
teraz błagasz o litość?

Pannazdzieckiem

Postów: 12418

No miło znów Pana widzieć Panie Januszu T. Mój Ty misiu ... cmok , cmok , cmok , zapomniałem qurwa jak się robi emotikony

Łżesz waść jak pies ... nie obrażając czworonogów ... waści logowanie zależne jest od tego , czy wyliżesz buty ... jak sugeruje Skornik


no i liżesz ...hahaha


Co sie bedziesz produkował bogu z tym twoim ipeenkiem ? Dawaj do Panny na piwo :D

Tchórzu :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
1 czerwca 2020r. o 10:35
brakuje ci kumpli ?
wal pod którąś ''biedrę'' ...tam spotkasz swoich , stojących w okolicach wózków ...

może nawet rzucę ci z 50 groszy...:]

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaroczarny Rojnik niezalogowany
1 czerwca 2020r. o 13:58
Profesor Marian Filar nie żyje. Wybitny znawca prawa karnego, były prorektor UMK, dziekan Wydziału Prawa i Administracji i poseł na Sejm zmarł w wieku 77 lat
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Piernikowy Jałowiec niezalogowany
1 czerwca 2020r. o 17:37
Horus napisał(a): brakuje ci kumpli ?
wal pod którąś ''biedrę'' ...tam spotkasz swoich , stojących w okolicach wózków ...

może nawet rzucę ci z 50 groszy...:]



Twoje srebrniki zachowaj dla siebie , brzydzę się fiducjarnym pieniądzem od lat , ale pod biedrą mam kilku kumpli . Np. Słoniu też by Cię rozszarpał ... wyrywając piórko po piórku z Głupiej Papugi. Lubię Słonia , bo jest po prostu szczery , nie tworzy pozorów. Słoniu jest menelem z pod biedry , ale kiedy umarła Jego Kobita ... Irenka ... Głupia Papugo w życiu nie związałeś tak krawata , jak Słoniu.

Jezus mawiał , " cokolwiek uczyniliście najmniejszym braciom moim , mnieście uczynili "

Jak mam dwa zyle to daje Słoniowi jak nie mam to Słoniu mi postawi piwo :D

Ile jeszcze twarzy greja zmienisz aby być sobą bogu ? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
1 czerwca 2020r. o 18:13
[img=1591027983_toh3uw4.jpg]

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malachitowa Rogownica niezalogowany
2 czerwca 2020r. o 6:39
Horus napisał(a): niesamowite...masz kumpla!!!!!!!
jestem zaszokowany w jego historia wręcz mnie urzekła ...

dbaj o tego kumpla bo tylko on ci został ...hahaha

co zrobisz jak odejdzie niczym ''rychu'' czy ''zbychu''... :]


Jak widzę znowu się stawiasz kurduplu z za klawiaturki . Czemu nie wpadłeś do Panny na piwko ? Bo co , abstynent jesteś ?

Skornik mieszka nie daleko . Miałbyś dwie pieczenie na jednym ogniu :D

Tchórzu :)

Miłego :)

ps. Panie Kazimierzu , chce się zalogować , ale nie mogę , proszę mi więc nie wmawiać , że Szacowna Redakcja nie zna numerów IP. Ja rozumiem czym jest interes , szczególnie medialny , ale jeśli żyjemy w państwie prawa , to sam Pan chyba przyzna , że likwidacja myślących inaczej ociera się o podłość. Dyktatorzy ubiegłego tysiąclecia też likwidowali nawet swoich współpracowników ... czyż miałbym zaliczyć Szacowną Redakcję do grona ... ?

Panna jest cierpliwa ... poczeka .

Miłego wtorku panie Kazimierzu i Tobie Głupia Papugo :) ... ale duet :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
2 czerwca 2020r. o 7:38
a ten dupek tylko piwsko ma w dyńce...
jak piszesz - masz blisko więc bierz to piwo i wal do koleżki ...uprzedź go tylko że nie zamierzasz go jak kiedyś mu obiecałeś - ''w pysk i tyle''

jak widzę dalej bez tego kółeczka z kreseczkami ...hahaha


jak tutaj na forum przeprosisz adminów za słane w ich stronę ''gnoje'' wtedy ja tutaj na forum sam im wspomnę o przywróceniu ci tej ''pajęczynki'' :]
a tymczasem ''bujaj się '' :]

''... ale duet''


no tak ...gdzież nam do ''duetu'' jaki tworzysz z ''menelem słoniem ''

jesteście ''królami rampy'' :] pod biedrą przy Chrobrego ...
czyż nie o tego słonika ci chodzi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malachitowa Rogownica niezalogowany
2 czerwca 2020r. o 7:42
No to jeszcze raz . Kobieta , którą kocham , która się do mnie nie przyznaje ... jest na prawdę śliczna ... nie o ciało jednak chodzi ... próbuje dotrzeć do Jej Duszy

Zacznijmy Panie Kazimierzu od podstaw




Mówi to panu coś , panie Kazimierzu ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.