Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

pomoc w rzuceniu:))

~klucz-nick niezalogowany
23 lutego 2015r. o 17:23
becia73 napisał(a): Mój znajomy kilka lat temu rzucił po zobaczeniu tej tabelki:
No i miał dużo silnej woli.
dlatego wypłata jest co miesiąc ,a nie raz na 10 lat.równie dobrze w tą tabelke można wstawić chleb masło piwo wódkę lub czekoladę,zbieraj oszczędzaj weż kase do grobu ,albo rodzinka przechula przepije i przepali :P

Zmoderowano 23.02.2015 godz.19:01 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8546
#chiken nieaktywny
23 lutego 2015r. o 17:27
musisz mieć silną motywację , aby rzucic jakiś bodziec ja paliłem ponad 17 lat , już nie palę pieć i pól roku , moją motywacją była , jest i będzie nienawiść do rządu polskiego , który zasiada w sejmie , po prostu kupiłem paczke papierosów , na niej wyobraziłem sobie Kaczyńskiego a pod spodem napis - kupując te papierosy , płacisz nam 22 % watu i tym robisz na nas ,- wtedy to było 22 % watu , więc , pomału przez 6 dni ograniczałem palenie a potem z rana rzuciłem całkowicie - pozdrawiam , tylko silna motywacja ci pomoże rzuciłem po 6 dniu nagle palenie i nie chodzi o kasde , bo i tak wszyswtk ojest drogie -- od 5 lat nie wiem , co to jest lekarz , i mam lepsze samopoczucie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bea niezalogowany
23 lutego 2015r. o 19:39
~palaczka napisał(a): Polecam Tabex. Sama palilam po 2 paczki dziennie. Po tych tabletkach nie pale juz 4 lata

Również polecam TABEX. Po zażyciu nawet nie całej dawki nie palę i jestem happy ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aa niezalogowany
23 lutego 2015r. o 20:09
polecam desmoxan, silna wola i magnez bo nerwówka jest na początku :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4596
#becia73 nieaktywny
23 lutego 2015r. o 20:12
~klucz-nick napisał(a): dlatego wypłata jest co miesiąc ,a nie raz na 10 lat.równie dobrze w tą tabelke można wstawić chleb masło piwo wódkę lub czekoladę,zbieraj oszczędzaj weż kase do grobu ,albo rodzinka przechula przepije i przepali :P


Ja podałam prawdziwy fakt, na niego to podziałało bo miał cel i zbierał kasę na konkretną rzecz co nie znaczy że na każdego podziała. Bez papierosów można żyć w przeciwieństwie do chleba więc nie przesadzaj. Chodzi o świadomość ile kasy idzie z dymem i wyobrażenie sobie co możemy za mieć! No chyba że masz wszystko- więc brak ci celu!

Zmoderowano 23.02.2015 godz.20:49 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 lutego 2015r. o 20:43
http://antynikotynowa.zgr.pl/kontakt.php

Poszedłem i od razu nie chciało mi się palić ... został tylko odruch sięgania ręką, ale nie ciągnęło mnie ... mija właśnie dwa lata :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1799
#koehl nieaktywny
23 lutego 2015r. o 21:10
ja rzucilem bo w penwym momencie sam sie zastanowilem do czego jest mi to potrzebne przeciez to tylko przyzwyczajenie nie pale 2 lata i nigdy bym nie zapalil...najgorsze jest jak sie wypije 2 lub 3 piwka a przy tobie ktos pali ale to jest do opanowania
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kontr niezalogowany
23 lutego 2015r. o 21:22
chiken napisał(a): (...) po prostu kupiłem paczke papierosów , na niej wyobraziłem sobie Kaczyńskiego a pod spodem napis - kupując te papierosy , płacisz nam 22 % watu i tym robisz na nas ,- wtedy to było 22 % watu , (...)e

Teraz wystarczy wyobrazić sobie 26/27% VAT i podpis nawet płemieł rzucił (Polskę)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza