Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

pomoc w rzuceniu:))

~40-latek niezalogowany
23 lutego 2015r. o 21:32
Witam dla mnie temat na czasie, od środy nie pale. Palilem przeszło 20 lat, próbowałem wszystkiego nie Palilem kilka dni wydawał em kupę kasy na plastry, tabletki, gumy, i dochodzilem do wniosku że lubię palić. Aż do czasu kiedy "powiedzialem sobie dość" stwierdziłem że dość mam smrodu, wyrzutów sumienia, bo co ze mnie za człowiek skoro rządzi mną taki głupi nałóg. Ciekawe doświadczenieglodu nikotynowego doznac i walczyć z nim i się nie dać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
23 lutego 2015r. o 22:03
powodzenia :)
ja ''rzucałem ''dwa razy i dwa razy przegrałem :D
nie wiem dlaczego ale kiedy jeździłem zawodowo bardzo lubiłem palić faje...
może to głupie ale ''uspokajały ''mnie ;)
a teraz?...teraz siedzę tutaj i palę fajana :D
czy kiedyś ''rzucę''?...chyba nie

ale Tobie jeszcze raz powodzenia...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Piotrek niezalogowany
23 lutego 2015r. o 22:06
A jakiej jestes plci?
Ja jako facet palilem 10 lat,rzucilem 3 lata temu.I co?
Basen,rower,kondycja jak u komandosa.Mam 100 razy wiecej czasy.Do wszystkiego mam inne podejscie,spokojniejsze.Lepiej spie,rano wstaje super wypoczety,bez kapcia.Powietrze pieknie pachnie.
Podsumowujac palenie ma jedna wade-nie ma zalet.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
23 lutego 2015r. o 22:09
nie potrafię sobie wyobrazić porannej kawy bez fajanka... :D
a cholernie głupio by było umierać ot tak sobie ,całkiem zdrowy :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Piotrek niezalogowany
23 lutego 2015r. o 22:11
A jakiej jestes plci?
Ja jako facet palilem 10 lat,rzucilem 3 lata temu.I co?
Basen,rower,kondycja jak u komandosa.Mam 100 razy wiecej czasy.Do wszystkiego mam inne podejscie,spokojniejsze.Lepiej spie,rano wstaje super wypoczety,bez kapcia.Powietrze pieknie pachnie.
Podsumowujac palenie ma jedna wade-nie ma zalet.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11641
#Bajdel nieaktywny
23 lutego 2015r. o 22:13
Ja po 3 latach zacząłem brać desmoxan. po 3 dniach już nie paliłem, a tabletki brałem około tygodnia.

Podstawą szczęścia jest wolność. Podstawą wolności jest odwaga. A więc kto z Was odważy się być sobą?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 lutego 2015r. o 22:19
Według tej fajnej tabelki powyżej wynika, że co 10 lat małżeństwo palaczy mogło by sobie kupić nowy samochód, a tak to tylko śmierdzący oddech, szara gęba i żółte zęby :) bo tak włąśnie większość z Was wygląda, choć temu zaprzeczacie. I tylko Wy tego nie widzicie i nie czujecie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jeszcze raz Piotrek niezalogowany
23 lutego 2015r. o 22:28
Aha i chyba najwazniejsze.Rzucajac palenie zaczynasz nowe,lepsze zycie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.