Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dobry mechanik - mazda

~Kierowca niezalogowany
9 marca 2015r. o 20:06
Witam!
znacie jakiegos konkretnego mechanika, ktory zna sie na rzeczy a przy okazji nie wymysla niepotrzebnych napraw?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
9 marca 2015r. o 20:42
NIEMA takiego ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~antonm niezalogowany
9 marca 2015r. o 21:53
Ja swoją Madzie robię na mostowej u pana Rafała ,jestem zadowolony
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 marca 2015r. o 21:58
Do mechanika ? Japończykiem ? A po co ? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Karol niezalogowany
9 marca 2015r. o 22:06
A z czym masz problem konkretnie?Znam fachowca ale aż z Legnicy,robił moją Mazdę od zakupu do sprzedaży.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~grey niezalogowany
9 marca 2015r. o 22:21
W bolcu ciezko.. Tutaj robia tylko paździerz tzn vw,audi,renault. Nawet o czesci trudno w bolcu do Japończyków
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kierowca niezalogowany
10 marca 2015r. o 8:18
A mam pare rzeczy do ogrniecia, komputer - juz od jakiegos czasu swieca mi kontrolki abs esp i tcs nie wiem dlaczego a i rozrzad chyba juz czas zrobic..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 marca 2015r. o 8:42
Spróbuj podpiąć go pod zwykły komputer. Awaria tych wszystkich systemów na raz zaczyna się od uszkodzenia czujnika predkości obrotowej jednego z kół.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza