Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Wiertarka czy młotowiertarka?

12822
#janko9 nieaktywny
29 kwietnia 2015r. o 11:08
Planuję zakup wiertarki do domu i do pracy. Problem polega na tym, że nie wiem jaki sprzęt wybrać :) I co będzie lepszą opcją, zwykła wiertarka udarowa czy młotowiertarka. Czasami trzeba przewiercić się przez beton. Zwykła sobie z tym poradzi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 kwietnia 2015r. o 11:11
kup sobie wiertarke udarową bocha i nie zawracaj dupy na forum
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zybstar niezalogowany
29 kwietnia 2015r. o 13:00
Jesli raz na ruski rok zamierzasz wywiercic dziure w betonie, to moze wystarczyc zwykla wiertarka dobrej firmy, ale jesli czesciej to nie ma sensu sie meczyc i kup mlotowiertarke.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 kwietnia 2015r. o 14:17
~ napisał(a): kup sobie wiertarke udarową bocha i nie zawracaj dupy na forum


Widzisz bereta ,POprawnie potrafi napisać tylko ,,dupa''Ot gimbus.

Przy zakupie zwróć uwagę na ;
-wiertarka miała uchwyt na ,,sds''
-kup sobie redukcję z ,,sds'' na uchwyt do zwykłych wierteł (stal,drewno)
-aby można ją używać jako młota (tzn.wiertarka nie ,,wierci'' ,działa tylko udar.)

Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 kwietnia 2015r. o 15:18
Trzeba mieć jednak swiadomosc ze w tych tanich do 100 zł tym udarem dziury sie nie wywierci w lepszym betonie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 kwietnia 2015r. o 15:29
Ja kupiłem wiertarke Bosch Profesional bez kucia bo do dyblowania drzwi lub okien itd.jestem zadowolony a wolałem więcej kasy wydać bo zawsze jakaś fuszka się trafi a kasa się zwruci.A jak chcesz kupić zobacz w lombardzie na Zgorzeleckiej tam gdzie jest kantor idzie tam trafić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~egerszege niezalogowany
29 kwietnia 2015r. o 16:29
ja mam mlotowiertare firmy graphite z mrowki - drugi rok dziala bez zarzutu, wiercenie, wiercenie z udarem i mlot - oczywiscie sedes, w zestawie wiertla i koncowki do kucia - calosc 450 zl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mariuxmax niezalogowany
30 kwietnia 2015r. o 15:50
Młotowiertarka to wg mnie lepsza opcja, ma więcej możliwości. Jest w stanie przewiercić się przez prawie wszystko. Podstawa to wiertła odpowiedniej jakości, wykonane z odpowiedniego stopu. Tylko wiesz, za taką młotowiertarkę trzeba zapłacić trochę więcej.
Sprawdź sobie ten sprzęt AEG KH http://elmix24.pl/sieciowe-aeg-kh-28-super-xe-mlot-wielofunkcyjny,c102,p30,pl.html
Moc 1010W, nadaje się do wiercenia w betonie, stali czy drewnie. Będzie Ci dobrze służył.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.