Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trwa Festyn Parafialny przy ul. Orzeszkowej
9176
kc
31 maja 2015r. o 21:20
falco napisał(a): chociaż pan ''ksiondz''wolał by pin karty bo to jest to co go najbardziej pociąga ...


Falco, żenujące są te Twoje wpisy, stary koleś jesteś, powinieneś choć trochę mieć choćby takiej życiowej mądrości, przyzwoitości.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
31 maja 2015r. o 21:27
''żenujące '' to są te wpisy bandy hipokrytów co to w kościele krzyżem leżą a tu chcą ''strzelać po pysku''
nie czuję się ''zażenowany'' również Twoim wpisem...
czy ''stary '' jestem?
być może ale czyżby Ciebie tyczy powiedzenie ''młoda to i głupia''?
nie wierzę ...

:D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
31 maja 2015r. o 21:47
falco napisał(a): być może ale czyżby Ciebie tyczy powiedzenie ''młoda to i głupia''?
nie wierzę ...:D


To dobrze, że nie wierzysz : ), bo mnie to powiedzenie nie dotyczy : ).

Nie znasz człowieka, to go nie oczerniaj na forum, czy to takie trudne ?

Kilka razy okradli mnie budowlańcy, czy to mnie upoważnia do tego, żeby pisać , że falco jest złodziejem, bo też jest budowlańcem, czyli pewnie też kradnie i oszukuje ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~york niezalogowany
31 maja 2015r. o 21:48
Faco, poczekaj na Islam w Polsce wtedy za podobne pozylbys moze 2 dni. Ciesz sie bo to chrzescijanskie korzenie europy daja ci mozliwosc pisania glupot ktor6m poswiecasz wiedze godziny sledząc podobne wątki.
Bez odbioru.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
31 maja 2015r. o 22:15
kc :)
80% budowlańców to oszuści i złodzieje i wiem co piszę...
ale i 80% kleru jest oszustami i złodziejami i też wiem co piszę...
różnica jedna ale bardzo istotna to taka że nie każdy budowlaniec musi ''nosić Boga w sercu'' natomiast ksiądz podkreśla na każdym kroku podkreśla że ''służy Bogu''
jak to się przekłada na rzeczywistość ?...
ale zarówno w pierwszym przypadku jak i w drugim zawsze pozostaje 20% ...
Ty miałaś pecha...zawsze trafiałaś na tych z 80%-procent...
ja chyba taż bo nie znam żadnego uczciwego księdza bo jedyny z takich w Bolesławcu zmarł kilka lat wstecz...
ale za jego czasów Kościół był kościołem a dzisiaj Kościół jest niczym innym jak odmianą Tesco czy Reala handlującego ''podróbkami''
tanio kupić ,drogo sprzedać bo najważniejszy zysk ...

dzisiaj kiedy widzę tych z pierwszych rzędów ,wielokrotnych ''przechrztów'' zastanawiam się czy walczą o darowanie lub odpuszczenie win?
a niekiedy wystarczy ''być sobą'' ;) tylko do tego trzeba mieć ''charakter''

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 maja 2015r. o 22:27
Kc odpuść już mu nie wie biedaczek co czyni.....:|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
31 maja 2015r. o 22:34
falco napisał(a): ''żenujące '' to są te wpisy bandy hipokrytów co to w kościele krzyżem leżą a tu chcą ''strzelać po pysku''


Przecież tylko po to rozpoczynasz dyskusje w takich tematach, żeby sobie poużywać. Co się dziwisz reakcjom? Skoro katolicy to mają kłaść uszy po sobie? ; )

Autentycznie myślę sobie, że taki wojujący antyklerykalizm, do tego anonimowy, przystoi conajwyżej uczniom gimnazjów. : )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
31 maja 2015r. o 23:00
skorn napisał(a):
falco napisał(a): ''żenujące '' to są te wpisy bandy hipokrytów co to w kościele krzyżem leżą a tu chcą ''strzelać po pysku''


Przecież tylko po to rozpoczynasz dyskusje w takich tematach, żeby sobie poużywać.


:D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.