BolecFORUM
+ nowy temat
21 lutego 2021r. godz. 13:19 11798 UG Gromadka

Rusza budowa krytego basenu Delfinek

Wykonawcy przekazano plac budowy.

Rusza budowa basenu Delfinek w Gromadce
Rusza budowa basenu Delfinek w Gromadce (fot. UG Gromadka)

18 lutego 2021 r. , roboczym spotkaniem w budynku Szkoły Podstawowej w Gromadce , zainicjowana zostala największa tegoroczna inwestycja Gminy Gromadka, czyli Budowa krytej pływalni Delfinek przy Szkole Podstawowej w Gromadce . W przekazaniu placu budowy uczestniczyli przedstawiciele Szkoły Podstawowej w Gromadce i Urzędu Gminy w Gromadce , inspektorzy nadzoru inwestorskiego z firmy Probudex z Wrocławia oraz wykonawcy firmy Sirbud-Minari z Wałbrzycha. Wykonawca zlustrował teren przyszłej budowy oraz oficjalnie otrzymał pełną jej dokumentację

Na realizację zadania Gmina Gromadka uzyskała dotację z Ministerstwa Sporu  w programie Sportowa Polska w wysokości 2 500 000,00 zl  oraz z budżetu Województwa Dolnośląskiego w wysokości 1 250 000,00 zł

informacja Tomasz Matyjewicz, zdjęcia UG Gromadka

Bolec.Info - zdjęcie

Oceń ten artykuł
Ten artykuł nie ma jeszcze ocen.
Aby oddać głos, zaloguj się.
BolecForum Bolecnauci komentują

Rusza budowa krytego basenu Delfinek

19 odpowiedzi strona 3 z 3
~~Krwawosiny Nawłoćgość
~~Bordowa Smagliczka napisał(a): Kolejna inwestycja, która tylko generuje koszty. A potem płacz że powszechna bieda. Cieszymy się z tych pożal się Boże "inestycji", niczym dzikusy ze świecidełek. A tego że przez nie popadamy w niewolę to już nikt nie widzi :|
Baseny? Stadiony? Muzea? I owszem. Ale najpierw inwestycje przynoszące jakiś grosz. A my zaczynamy od d... strony.


Proponuję zbudować. kościół.
~~Kawowy Nagietekgość
~~Bordowa Smagliczka napisał(a): Kolejna inwestycja, która tylko generuje koszty. A potem płacz że powszechna bieda. Cieszymy się z tych pożal się Boże "inestycji", niczym dzikusy ze świecidełek. A tego że przez nie popadamy w niewolę to już nikt nie widzi :|
Baseny? Stadiony? Muzea? I owszem. Ale najpierw inwestycje przynoszące jakiś grosz. A my zaczynamy od d... strony.


Przecież Gmina Gromadka ma pokaźną strefę ekonomiczną. Od lat są tam duże zakłady więc widocznie stać gminę na basen. Zresztą ludzie to są tacy, że czy się coś dzieje czy nie to i tak znajdzie się taki co tylko marudzi. Mi się pomysł podoba i będę korzystał z basenu regularnie. Pozdro dla wszystkich hejterów.
~~Bordowa Smagliczkagość
~~Kawowy Nagietek napisał(a): Pozdro dla wszystkich hejterów.

Nie używaj słów, których nie rozumiesz. Co innego bezmyślny hejt, a co innego konstruktywna krytyka. Oddałem tylko głos w dyskusji. Ktoś konkretnie napisał,że w gminie są pieniądze bo były wcześniejsze inwestycje, które zarabiają. Dziękuję za informację. W takim razie ta inwestycja ma sens.
Wypowiedz się
Piszesz jako gość. Zaloguj się, żeby komentować ze stałą tożsamością — po zalogowaniu wrócisz tutaj automatycznie.
Zostaw puste, a przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja danych osobowych bez zgody lub użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania opublikowanych wypowiedzi.
Dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji. Umieszczanie cudzych zdjęć może naruszać prawo autorskie.
W celu utrzymania jakości dyskusji wykorzystujemy automatyczne narzędzia analizujące treści. Posty zawierające wulgaryzmy lub niebezpieczne linki mogą zostać automatycznie ukryte.
Daj nam cynk — zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać!