BolecFORUM
+ nowy temat
Nasz patronat
23 marca 2025r. godz. 09:28 2080 Kazimierz Marczewski

Piłkarze GKS Raciborowice odzyskali pozycję lidera po rozgromieniu Hutnika Pieńsk

Hutnik Pieńsk bez szans – GKS Raciborowice triumfuje 7:2

GKS Raciborowice
GKS Raciborowice (fot. Magda Łużna)

W sobotę, 22 marca, drużyna  piłki nożnej GKS Raciborowice rozgromiła w Pieńsku Hutnika 7:2 i ponownie objęła fotel lidera klasy okręgowej.

Spotkanie rozpoczęło się od błyskawicznego gola, który padł już w 40. sekundzie. Mimo starań Hutnika, różnica w umiejętnościach była widoczna, co przełożyło się na wynik 3:0 dla GKS do przerwy.

Po wznowieniu gry w drugiej połowie Hutnik zdołał zdobyć gola, jednak reakcja GKS była natychmiastowa i bezlitosna. Trzy szybkie trafienia w ciągu trzech minut ustaliły wynik na 6:1. Drużyna z Raciborowic grała z imponującą skutecznością i determinacją. Drugi gol dla Hutnika, zdobyty z rzutu karnego, nie wpłynął na przebieg spotkania. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 7:2 dla GKS.

 Hutnik Pieńsk - GKS Raciborowice – 2:7 (0:3}. Gole dla GKS strzelili:  Mateusz Czerwiński (3), Tobiasz Kuźniewski, Karol Nikodem, Oskar Rajczakowski, Kuba Załupka.
Gole dla Hutnika: Misiewicz (55' – rzut wolny), Kowal (69' – rzut karny).

Zobacz tabelę rozgrywek

Niezwykłe emocje już 29 marca, GKS Raciborowice podejmie drużynę Twardego Świętoszów.

Sonda Bolec.Info


Czy piłkarze z Raciborowic awansują o IV ligi?

Opracowane przez
Kazimierz Marczewski
Kazimierz Marczewski

dziennikarz i redaktor portalu i gazety Bolec.Info. Prowadzący program "Rozmowa Bolec.Info".

Kontakt z Redakcją: redakcja@bolec.info  ·  tel. +48 693-375-790
Oceń ten artykuł
Ten artykuł nie ma jeszcze ocen.
Aby oddać głos, zaloguj się.
BolecForum Bolecnauci komentują

Piłkarze GKS Raciborowice odzyskali pozycję lidera po rozgromieniu Hutnika Pieńsk

19 odpowiedzi strona 3 z 3
~~Jasnobrązowy Różanecznikgość
~~Złocistoruda Aronia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Czerwonawa Miodunka napisał(a): Hutnik to patałachy ,nawet BKS z nimi wygrał.


patałach - osoba, która nieumiejętnie i niedbale wykonuje swoją prace lub powierzone jej zadania

Przecież to o waszym kierowniku drodzy Raciborowiczanie ….a nie o Hutniku xD

~~Szara Poziomkagość
Przedstaw się albo podaj adres ale za miękki jesteś za klawiatury tylko potrafisz miękka fajka:)
~~Złocistoruda Aroniagość
~~Szara Poziomka napisał(a): Przedstaw się albo podaj adres ale za miękki jesteś za klawiatury tylko potrafisz miękka fajka:)


wystarczy, że wy się pieknie przedstawiacie, gdziekolwiek pojedziecie słoma z butów wystaje xD
Wypowiedz się
Piszesz jako gość. Zaloguj się, żeby komentować ze stałą tożsamością — po zalogowaniu wrócisz tutaj automatycznie.
Zostaw puste, a przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja danych osobowych bez zgody lub użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania opublikowanych wypowiedzi.
Dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji. Umieszczanie cudzych zdjęć może naruszać prawo autorskie.
W celu utrzymania jakości dyskusji wykorzystujemy automatyczne narzędzia analizujące treści. Posty zawierające wulgaryzmy lub niebezpieczne linki mogą zostać automatycznie ukryte.
Daj nam cynk — zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać!

REKLAMA ZSTiP zaprasza