BolecFORUM
+ nowy temat
25 kwietnia 2025r. godz. 13:05 4726 Bolec.Info/ KPP Bolesławiec

Zaginął Jan Zientara. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach 45-latka z Gromadki

Każda, nawet pozornie nieistotna informacja, może mieć kluczowe znaczenie w odnalezieniu zaginionego.

Poszukiwany Jan Zientara.
Poszukiwany Jan Zientara. (fot. KPP Bolesławiec)

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu prowadzą intensywne poszukiwania Jana Zientary, 45-letniego mieszkańca Gromadki, który zaginął po wyjeździe za granicę. Mężczyzna ostatni raz kontaktował się z rodziną 4 kwietnia, przebywając prawdopodobnie w Dortmundzie lub Hanowerze.

Mężczyzna opuścił kraj w marcu 2025 roku, kierując się do Niemiec. Od tamtej pory nie wrócił do domu, a jego bliscy nie mają z nim żadnego kontaktu. Policja apeluje do wszystkich osób, które mogą mieć informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, o pilny kontakt z jednostką w Bolesławcu.

Zaginiony Jan Zientara ma 180 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę i krótkie, jasnoblond włosy.

Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu losu 45-latka można przekazywać telefonicznie pod numerami:  47 8733 200 lub 47 8733 321,
lub mailowo na adres: dyzurny@boleslawiec.wr.policja.gov.pl.

Każda, nawet pozornie nieistotna informacja, może mieć kluczowe znaczenie w odnalezieniu zaginionego.

Sonda Bolec.Info


Czy Twoim zdaniem policja powinna częściej informować opinię publiczną o zaginięciach?

 

Opracowane przez
Patrycja Kozak
Patrycja Kozak

dziennikarka i redaktorka portalu i gazety Bolec.Info. Prowadząca program "Babskie gadki".

Kontakt z Redakcją: redakcja@bolec.info  ·  tel. +48 693-375-790
Oceń ten artykuł
Ten artykuł nie ma jeszcze ocen.
Aby oddać głos, zaloguj się.
BolecForum Bolecnauci komentują

Zaginął Jan Zientara. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach 45-latka z Gromadki

10 odpowiedzi strona 2 z 2
~~Kalejdoskop gość
~~Radek napisał(a): Policja powinna , we współpracy z niemiecką ,dotrzeć do miejsca gdzie mógł dotrzeć Paweł i tam na miejscu zapoczątkować poszukiwania. Potem szukać dalej .


He he, nie chce im się,to zbyt skomplikowane, czekają aż ktoś inny odwali za nich robotę
~~Wanda gość
Na policję nie ma co liczyć . Rzadkie są przypadki by udało im się wykryć i rozwiązać taką, czy też inną sprawę .Najlepiej wychodzi im dawanie mandatów i kłamstwa w sądzie i prokuraturze.
Wypowiedz się
Piszesz jako gość. Zaloguj się, żeby komentować ze stałą tożsamością — po zalogowaniu wrócisz tutaj automatycznie.
Zostaw puste, a przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja danych osobowych bez zgody lub użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania opublikowanych wypowiedzi.
Dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji. Umieszczanie cudzych zdjęć może naruszać prawo autorskie.
W celu utrzymania jakości dyskusji wykorzystujemy automatyczne narzędzia analizujące treści. Posty zawierające wulgaryzmy lub niebezpieczne linki mogą zostać automatycznie ukryte.
Daj nam cynk — zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać!

REKLAMA ZSTiP zaprasza
REKLAMA